Neler Yeni

Çözüldü✓ Ölü Pikseli Olan Monitör Değiştirilebilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Selim Bal
Yeni aldığım bir monitörde 1 tane ölü piksel çıktı. Kanuna göre 1 tane bile varsa kusurlu kabul ediliyormuş. Satıcıya yazdık ve değişim yapmayacağını, iade alabileceğini söyledi. Monitör şu an indirimde ve iade parası elime geçene kadar indirim bitebilir. Ben değişim yapmak istiyorum, THH'ye başvurursam monitörü yenisiyle değiştirebilir miyim?

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Numan Ceylan
thh'ye cevap olarak 'elimde benzer monintör yok, en yakın muadili 2000-3000TL farkla verebilirim' diyebilir. ardından iade yaparlar. İadeyide reddedersin uzadıkça uzar.

guemiand

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Samet Kılınç
Benim aldığım aoc monitörde 1 tane ölü pixel çıktı. Değişim için perşembe günü kargoya verdim bugün yenisini göndermek üzere kargoladılar. hepsiburada'dan almıştım. THH'de süreç uzayabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Selim Bal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
thh'ye cevap olarak 'elimde benzer monintör yok, en yakın muadili 2000-3000TL farkla verebilirim' diyebilir. ardından iade yaparlar. İadeyide reddedersin uzadıkça uzar.
Kanuna göre satıcının elinde aynı monitör yoksa bir üst modelini vermek zorunda değil mi?

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Tümay
Yeni aldığım bir monitörde 1 tane ölü piksel çıktı. Kanuna göre 1 tane bile varsa kusurlu kabul ediliyormuş. Satıcıya yazdık ve değişim yapmayacağını, iade alabileceğini söyledi. Monitör şu an indirimde ve iade parası elime geçene kadar indirim bitebilir. Ben değişim yapmak istiyorum, THH'ye başvurursam monitörü yenisiyle değiştirebilir miyim?
Ürünün açıklama kısmını kontrol et. Bazı satıcılar "3 taneden az ölü pixel varsa değişim olmaz" gibi şeyler yazıyor, dolayısıyla her zaman haklı çıkıyorlar. Eğer yazmıyorsa iade et, değişim yapmıyorlarsa ellerinde yoktur veya uğraşmak istemiyorlardır. Para 2 günde hesabında olur.

Top Bottom