Neler Yeni

Ölücülükte son nokta, 2 el inanılmaz ekran kartı fiyatları içerir

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Tamam ikinci el piyasası da tavan yaptı,
tamam fiyatlar arttı,
kart modeli yükseltmek isteyenler zor durumda.
Hepsine tamam da bu fiyatlar ne böyle? Kim alır ki?
ŞAKA GİBİ 2. EL PİYASASI
Gülme krizine girmek isteyenler için ürün açıklama kısımlarını da belirterek başlıyorum:

Düz 2060 Rog Gaming serisi ve 6 GB bir ekran kartı: 12.500 TL
Mining için fazla da iyi bir kart değil diyebiliriz. Açıklama olarak: 1 aylık demiş sadece. Başka hiç bir açıklama yazma gereği duymamış, sanırım kendi de utanmış.

RTX 3070 fiyat: 16.800 TL
Ürün açıklaması: Sıfır sistemle birlikte alınmış olup test amaçlı kutu açılımı yapılmıştır kart sıfırdır. (Bu açıklama ile ne yapsam bilemedim, düşündükçe hala gülüyorum)

RTX 3070 fiyatı: 16.300 TL
Üstteki ürün ile ürün açıklaması birebir aynı. Tabii satıcı da aynı. İşin komik kısmı da burası. "Aldıktan sonra fark ettim ki fiyatlar katlandı, ben de kar etmek istiyorum" diyememiş.
NOT: 3 ürün satan bireysel biri, mağaza veya ikinci el dükkanı olan biri de değil.

RTX 2060 Super fiyatı: 9.000 TL
Ürün açıklamasında Şubatın 3'ünde faturası olduğu ve ürünün etiketinin açılmadığı söylenmiş, fotoğrafı bile mevcut değildir.

Hadi 3070 olanlar belki 2. elde o fiyatları ileride görebilir de gerisi çok saçma geliyor bana.
Letgo ilanları bile bunlardan insaflıydı. Bu ilanlara ve açıklamalara bakınca ben gülme krizine girdim. Bir süre eğlenmek için 2. el piyasasında gezindim. Belki eğlenirsiniz diye bazılarını paylaşmak istedim. Umarım kart almak isteyip de kızanlar olmaz bana, sonuçta piyasayı ben bu hale getirmedim. Anlayışınız için teşekkürler.
Bunlar bu fiyatları piyasanın daha da artacağını düşünerek yazmış olabilir. Satış fiyatları konusunda tavsiye değildir. Umarım piyasalar düzelir ve ekran kartlarını normal fiyatlara alabildiğimiz için eğleniriz.

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
Tamam ikinci el piyasası da tavan yaptı,
tamam fiyatlar arttı,
kart modeli yükseltmek isteyenler zor durumda.
Hepsine tamam da bu fiyatlar ne böyle? Kim alır ki?
ŞAKA GİBİ 2. EL PİYASASI
Gülme krizine girmek isteyenler için ürün açıklama kısımlarını da belirterek başlıyorum:

Düz 2060 Rog Gaming serisi ve 6 GB bir ekran kartı: 12.500 TL
Mining için fazla da iyi bir kart değil diyebiliriz. Açıklama olarak: 1 aylık demiş sadece. Başka hiç bir açıklama yazma gereği duymamış, sanırım kendi de utanmış.

RTX 3070 fiyat: 16.800 TL
Ürün açıklaması: Sıfır sistemle birlikte alınmış olup test amaçlı kutu açılımı yapılmıştır kart sıfırdır. (Bu açıklama ile ne yapsam bilemedim, düşündükçe hala gülüyorum)

RTX 3070 fiyatı: 16.300 TL
Üstteki ürün ile ürün açıklaması birebir aynı. Tabii satıcı da aynı. İşin komik kısmı da burası. "Aldıktan sonra fark ettim ki fiyatlar katlandı, ben de kar etmek istiyorum" diyememiş.
NOT: 3 ürün satan bireysel biri, mağaza veya ikinci el dükkanı olan biri de değil.

RTX 2060 Super fiyatı: 9.000 TL
Ürün açıklamasında Şubatın 3'ünde faturası olduğu ve ürünün etiketinin açılmadığı söylenmiş, fotoğrafı bile mevcut değildir.

Hadi 3070 olanlar belki 2. elde o fiyatları ileride görebilir de gerisi çok saçma geliyor bana.
Letgo ilanları bile bunlardan insaflıydı. Bu ilanlara ve açıklamalara bakınca ben gülme krizine girdim. Bir süre eğlenmek için 2. el piyasasında gezindim. Belki eğlenirsiniz diye bazılarını paylaşmak istedim. Umarım kart almak isteyip de kızanlar olmaz bana, sonuçta piyasayı ben bu hale getirmedim. Anlayışınız için teşekkürler.
Bunlar bu fiyatları piyasanın daha da artacağını düşünerek yazmış olabilir. Satış fiyatları konusunda tavsiye değildir. Umarım piyasalar düzelir ve ekran kartlarını normal fiyatlara alabildiğimiz için eğleniriz.
Aralık ayından beri açıp açıp gülüyorum. Birde kutuyu açıp 0 abi diyenler yok mu delirirsin. Hadi kutu neyse adam birde utanmadan kontrol amaçlı taktım denedim 0 Abi diyor hem eğlendirir hem kanser eder bunlar adamı.

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
hehehehehe
Daha geçen şu RTX 3070 Vatan'da 10000 TL idi elimde nakit olsa gidip alacaktım.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba
Satamıyorsa yazık satabiliyorsa dahada yazık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,058
Üyeler
153,652
Son üye
Cody
Top Bottom