Neler Yeni

Öyle bir oyun tavsiye edin ki...

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Emir Asan
Elden Ring & Dark Souls 3

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Divinity Origin serisi. Özellikle 2. oyunu çok başarılı. Diablo Resurrected da deneyebilirsin. Uzun soluklu online bir şey istersen de OverWatch 2 geliyor bilgin olsun :D

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Oyun oynamayı çok seven fakat çok seçici birisiyim.
Son 3 aydır falan oyun alıyorum 30 dakika olunca sarmıyor ve bırakıyorum benle alakalı.
Bana öyle bir oyun önerin ki sürdürülebilirliği olsun ve aşırı keyifli olsun.

Yarış tarzı olursa iyi olur.

Klasikleşmiş Forza Horizon al Valorant veya Lol oyna gibi şeyler demeyin onları yeterince oynadım farklı sürdürülebilirliği olan oyunlar lazım.

En az 2 tavsiyede bulunursanız sevinirim.
Bunları Bir Dene Derim Eğer Oynadıysan Yazdıklarımı Daha Fazla Yazarım Hepsi Hikayeli Sağlam Oyunlar.
  • Mass Effect 1 ,2, 3
  • Mass Effect Andromeda (Bir Çok Kişi Beğenmemişti Çıktığında Ama Bence Keşif Duygusu Çok İyi Yansıtılmış Gerçekten Güzel Bir Oyun)
  • Metro 2033, Last Light, Exodus
  • The Witcher 1, 2, 3
  • Cyberpunk 2077
  • Elden Ring (Kendisi Souls Oyunlarına Bakış Açımı Değiştirdi Mutlaka Oynanmalı)
  • Life Is Strange Ve Before The Storm
  • Detroid: Become Human
  • Beyond: Two Souls (Mutlaka Göz At Derim Hikayesi Çok Sağlam)
  • A Plague Tale - Innocence (İlk Oyundaki Tek Sıkıntı Silah Çeşitsizliğiydi Yani Bütün Oyun Sapanla Oynuyoruz Ama Cephane Çeşitliliği Var)
  • A Plague Tale: Requiem (Çıktığı Zaman Bak Derim İlk Oyunun Üzerine Bayağı Bir Ekleme Yapmışlar Bence Çok Güzel Olucak Çıktığında)
  • Crysis 1, 2, 3
  • Death Stranding (Kargo Taşıtmayı Sevdiren Oyun Ana Hikaye Bittikten Sonra Bile Hızımı Alamayıp Bir 10-20 Saat Daha Kargo Taşımıştım)
  • Days Gone (Yıllar Boyu Açlığını Çektiğim Açık Dünya-Kraft-Loot-Zombi Bileşenlerini Çok Güzel Harmanlayan Bir Oyun)
  • Gears 4, 5 (Yani Aksiyonun Dibine Vurduğun Oyunlar Anlatmaya Gerek Yok)
  • Half Life Black Mesa Ve Half Life 2
  • Mafia 1 Ve 2
  • Resident Evil 2 Remake Hadi Onu Oynamışken Birde Resident Evil 3 Remake (RE3 Remake Çok İyi Olmasada 2. Oyunun Üstüne Gider)
  • Tomb Raider (Oynamadıysan Mutlaka Oynamam Gereken Bir Seri)
  • Rise Of The Tomb Raider
  • Shadow Of The Tomb Raider
  • TitanFall 2 (Hikayesi 6 Saat Sürüyor Ama Bence Çok Güzel Bir 6 Saatti)
  • Wolfenstein: The Old Blood
  • Wolfenstein: The New Order
  • Wolfenstein II: The New Colossus
  • Wolfenstein: Youngblood
  • Horizon Zero Dawn (Açık Dünyasıyla Beni İçine Çeken Bir Oyun Grafikleri Gerçekten Mükemmel Kesinlikle Bak Derim)
  • Resident Evil 7 Ve 8 Bu İkisinede Bak Derim (7. Oyun Olmasa'da VILLAGE Bayağı Bir Keyifliydi)
  • God Of War
Hepsi Gümüş Katagori Ve Üzerindeki Oyunlar.

Son düzenleme:

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Ark survival

PsychooS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Furkan Tetik
Mafia 2 definitive geçen oynayacak oyun yokken oynadım aşırı zevk verdi onun dışında nfs payback çok güzeldir. Crysis serisi var fps istersen ve far cry hiç oynamadıysan sadece bir tane oyununu dene zaten hepsi aynı

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Önce Red Dead Redemption 2 oyna o bitince RDR2 Online sürümünden devam et.

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Son 3 aydır falan oyun alıyorum 30 dakika olunca sarmıyor ve bırakıyorum benle alakalı.

Klasikleşmiş Forza Horizon al Valorant veya Lol oyna gibi şeyler demeyin onları yeterince oynadım farklı sürdürülebilirliği olan oyunlar lazım.

Oyun önerisi olarak AC Origins diyorum. Antik Mısır temasını harika bir şekilde oyuncuya yansıtıyor oyun. Açık dünyası da epey büyük ve özenerek tasarlanmış. Mısır Piramitleri'ne tırmanmak, İskenderiye Feneri'nden denizi seyretmek çok zevkli. Hikaye, görev dizaynı ve karakterler birazcık zayıf ama oyun dünyasıyla ve temasıyla bu eksiğini güzel kapatıyor.

Origins'i beğenirsen Odyssey ve Valhalla'ya da bakabilirsin. Özellikle Odyssey, Origins'in zayıf olduğu her konuyu güzel bir şekilde telafi etmiş. Valhalla'nın daha başlarında olduğum için bir fikir sahibi değilim henüz ama o da merak uyandırıcı bir hikayeye sahip olduğunu hissettirdi bana şimdilik.

Yarış oyunu önerisi olarak bir klasik olan Underground 2 diyorum. Geçenlerde fan yapımı bir remaster modunu görmüştüm Youtube'da. Modla birlikte güzel bir oynanış sunabilir.

oalaydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Orhan Alaydın
Hemen bırakıyorsan hikaye bazlı oyunlar oynama. Metin2 başla 😄

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Ahmet Güney

Aynı sorun bende de var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32
Top Bottom