Neler Yeni

Offline Steam hesabı almak ne kadar güvenli?

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
ben Spiderman serisi ve last of us almak istiyordum, Epic indirimleri ile bile sadece Spiderman oyunaları toplam 1000tlyi gecikti. 3 oyun 100 küsür para verdim Steam hesabına. Bence hikaye oyunları için mantıklı bir seçim, hem virüssüz ve lisanslı oyun, hem de korsan değil, hesap paylaşımı. Oyununu oyna hikayeni bitir, sonra sil. Zaten hepimiz kendimiz satın aldığı çoğu hikaye oyunlarına aynı muameleyi yapıyoruz.

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Arda Yıldırım
hocam bilerek mi okumadınız tam bilmiyorum ama düzeltiyim istiyorsanız anlatamadıysam kendim içinde yazdım indirmedim indirmemde diye sizin mantığınıza göre dedim ben
Okudum hocam her şeyi, ona göre yanıt verdim zaten? Hesap paylaşımına para vereceğinize korsan indirin diyorsunuz ben de diyorum ki virüs girme ihtimaline karşın böyle bir seçenek daha mantıklı.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Onur
R10.net forum sitesinden bir çok kez aldım ve oynadım hiç bir sorun olmadı torrent daha güvenilir olduğu aşikar

laros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Iaroslav
Sizce offline steam hesabi almak ne kadar güvenlidir?Alan varmı?
guvenli. ben stray alip oynamistim zamananidna merak etmistim pahaliydi 30 kusur tl ye almistim oyun bitince de hesabi kaldirdim steam hesabimdan kolay yani. burda guvenli mi kelimesi satici ve site icin gecerli, ama burda da sorun olmasi zor bilindik sitelerden alirsaniz sorun olmaz zaten. e-postayla steam hesabin sifresini ve kullanici adini veriolar kolayca giriosunuz

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
hayır öyle bişi demedim oyun o kadar pahalı ise indirim beklerim indirim yoksa gamepass veya oyun şirketinin kendi oyun passine bakarım hiç mi bulamadım korsan indiririm ama hayatım boyunca minecraft hariç korsan indirmemiş biriyim muhtemelen indirmem
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani o mantıkla hocam para vericeğinze korsan indirmek daha mantıklı neden steam hesabına para versiniz ki? tabi online olur vb orayı bilemem
kardeşim eğer koleksiyon yapmıyosan, bu tarz paylaşımlı hesap almak en güzeli. Daha geçen hafta 25 tl ye last of us part 1 bitirdim. Şimdi dyng light 2 yi alıcam. Eğer güvenilir site ve satıcı bulduysan en mantıklısı hesap almak. İnternetten crackli ayarlamak çoğu zaman virüse maruz kalacağın anlamına geliyor. 25 tl ödeyip, 1-2 haftada bitircem diyosan hiçbir zararı yok ki eğer hesaba bi şekilde erişimin engellendi, ya satın aldığın yere ticket atarsın, yada 25 tl kaybedersin.

kerem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem
kardeşim eğer koleksiyon yapmıyosan, bu tarz paylaşımlı hesap almak en güzeli. Daha geçen hafta 25 tl ye last of us part 1 bitirdim. Şimdi dyng light 2 yi alıcam. Eğer güvenilir site ve satıcı bulduysan en mantıklısı hesap almak. İnternetten crackli ayarlamak çoğu zaman virüse maruz kalacağın anlamına geliyor. 25 tl ödeyip, 1-2 haftada bitircem diyosan hiçbir zararı yok ki eğer hesaba bi şekilde erişimin engellendi, ya satın aldığın yere ticket atarsın, yada 25 tl kaybedersin.
Hocam peki offline hesap satan bir siteden mi oyun alınmalı, yoksa çeşitli bir sürü satıcının bulunduğu bir siteden herhangi bir satıcıdan mı oyun alınmalı?
1. bahsettiğim sitenin kendi sattığı oyun 150tl
2. bahsettiğim satıcının sattığı oyun 20 30tl

veyselkya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Veysel Kaya
Hocam ben kullandım bir sorun yaşamadım oyuna para vermek istemeyen ve torrentten korkanlar için mükemmel bir çözüm

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
Hocam peki offline hesap satan bir siteden mi oyun alınmalı, yoksa çeşitli bir sürü satıcının bulunduğu bir siteden herhangi bir satıcıdan mı oyun alınmalı?
1. bahsettiğim sitenin kendi sattığı oyun 150tl
2. bahsettiğim satıcının sattığı oyun 20 30tl
hocam valla ben item satış sitesini kullanıyorum, sanal kart kullanarak alışveriş yapıyorum, geçen bir oyun alıp sorunsuz bitirdim. Last of us part 1 i aldım 25 tl ye. Senin bahsetttiğin site ve satıcıyı değerlendirmem için net anlamam lazım, ondan dolayı bir şey söyleyemiyorum. Açıkcası 25 tl lik olanda bi problem de yaşasam üzülmem ama yine de site bilindik, satıcı da yüksek puan alıp 1200 küsür satış gerçekleştirmiş, dolayısıyla gözümü kapatıp alışveriş yaptım. Bundan sonraki oyunları da aynı satıcıdan alıcam zaten

Hocam ben kullandım bir sorun yaşamadım oyuna para vermek istemeyen ve torrentten korkanlar için mükemmel bir çözüm
Aynen öyle hocam. Hatta keşke daha önce bu sistemi keşfetseymişim diye ağlıyorum. ***** ***** rakamlar verilmez kardeşim. Kütüphanem oyun dolu ve birçoğu ''indirim'' diye alıp kenara koymuşum. Bu sistem ile oynamak istediğimi alıp bitiriyorum. Mis gibi. Torrent kullananlar bilgisayarına yazık ediyor, bazı virüsler formatta bile çözülmüyoken riske atmak çok mantıksız.

Wersty

80+
hangi siteden alıyorsunuz hocam, birde sabit aldığınız bir satıcı var mı güvenilir

hocam valla ben item satış sitesini kullanıyorum, sanal kart kullanarak alışveriş yapıyorum, geçen bir oyun alıp sorunsuz bitirdim. Last of us part 1 i aldım 25 tl ye. Senin bahsetttiğin site ve satıcıyı değerlendirmem için net anlamam lazım, ondan dolayı bir şey söyleyemiyorum. Açıkcası 25 tl lik olanda bi problem de yaşasam üzülmem ama yine de site bilindik, satıcı da yüksek puan alıp 1200 küsür satış gerçekleştirmiş, dolayısıyla gözümü kapatıp alışveriş yaptım. Bundan sonraki oyunları da aynı satıcıdan alıcam zaten

Aynen öyle hocam. Hatta keşke daha önce bu sistemi keşfetseymişim diye ağlıyorum. ***** ***** rakamlar verilmez kardeşim. Kütüphanem oyun dolu ve birçoğu ''indirim'' diye alıp kenara koymuşum. Bu sistem ile oynamak istediğimi alıp bitiriyorum. Mis gibi. Torrent kullananlar bilgisayarına yazık ediyor, bazı virüsler formatta bile çözülmüyoken riske atmak çok mantıksız.
aynı soruyu size de sorayım hocam black myth wukong alacağım onun için soruyorum

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
hangi siteden alıyorsunuz hocam, birde sabit aldığınız bir satıcı var mı güvenilir

aynı soruyu size de sorayım hocam black myth wukong alacağım onun için soruyorum
item satıştan roidgames satıcısından alışveriş yapıyorum ben, şuana kadar 1 oyun aldım ve skıntı yaşamadım, şuan iş olarak yoğunum, ilk boşlukta başka bir oyun daha alıcam, fakat black myth ı bulamadım. bi sen de göz at istersen. direkt olarak link atamıyorum, isimden ulaşırsın tahminen satıcıya. Fakat yine de belirtmek gerek, firma veya satıcıyla hiçbir bağlantım yok. Sadece gençlerimiz ucuz ve yasal yoldan oyunlara ulaşabilsin diye bu konularda yapılan paylaşımlara sürekli cevap yazıyorum.

Wersty

80+
item satıştan roidgames satıcısından alışveriş yapıyorum ben, şuana kadar 1 oyun aldım ve skıntı yaşamadım, şuan iş olarak yoğunum, ilk boşlukta başka bir oyun daha alıcam, fakat black myth ı bulamadım. bi sen de göz at istersen. direkt olarak link atamıyorum, isimden ulaşırsın tahminen satıcıya. Fakat yine de belirtmek gerek, firma veya satıcıyla hiçbir bağlantım yok. Sadece gençlerimiz ucuz ve yasal yoldan oyunlara ulaşabilsin diye bu konularda yapılan paylaşımlara sürekli cevap yazıyorum.
bakacağım hocam teşekkür ederim

kerem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem

bu şekilde oyunu 20 25tl yerine 150tlye alsam avantajlı olur mu, hesaptan çıkış yapmama gerek kalmaz vesayre?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,239
Üyeler
157,216
Son üye
Alkarist
Top Bottom