Neler Yeni

offline steam hesapları günah mıdır

Dušan Tadić

80+ Silver
Korsanda olduğu gibi yine yapımcıya para gitmiyor. Böyle yaparak sadece virüs tehditini ortadan kaldırıyorsun.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,489
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,468
İsim
Adem
Ama kul hakkı mevzusu sıkıntı olmaz mı
Ya dostum bu kadar önemsiyorsan paranı verirsin steamden alır oynarsın paran yoksa oynamazsın bu kadar basit vicdanın rahat ediyorsa oyna
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birisi bence değil diğeri bence şöyle gibi yorumlar yapılıyor kimse din alimcisi değil burada

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,489
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

ayseglhle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayşegül Hale
offline steam hesabı ne oluyor tam olarak ?

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,762
İsim
Feyzullah
Mantıken günah adam oyun yapıyor oynuyacaksan 1000 TL diyor sen başka bir adama 25tl verip kullanıyorsun %95 çalıntı hesap oda zaten

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
Her türlü kul hakkına giriyorsun ben bu offline hesap işini netflix için denemiştim 2 kez onda sorun çıkmamıştı ama Steam hesapları yukarda arkadaşında dediği gibi aile hesabını falan kurcalıyor hesabı sana kullandırtmıyor bir süre sonra. En iyisi korsan yüklemen yine.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Elvan kocer
hocam ilk kısımda : Hesabın sahibi parasıyla aldı bunda sorun yok sonra gitti steam'in aile paylaşımı özelliği ile bunu ticarete döktü o yüzden sıkıntı yok bence
ikinci kısımdada belli bir süreden sonra müşterileri silip yeni müşteriler almak için guard atıyor ve hesap bilgilerini değiştiriyor yani ilk müşteriler için o hesap çöp oluyor bence bu satıcı için günah , olmaması için süre belirtmeliydi ama genelde belirtmezler
Hocam çaldıysa sorumluluk bende mi onda mı çünkü bilemem ki

Her türlü kul hakkına giriyorsun ben bu offline hesap işini netflix için denemiştim 2 kez onda sorun çıkmamıştı ama Steam hesapları yukarda arkadaşında dediği gibi aile hesabını falan kurcalıyor hesabı sana kullandırtmıyor bir süre sonra. En iyisi korsan yüklemen yine.
Hocam çalıntı değilse sıkıntı olmaz gibi ama nerden anlıcam

oEnesQlf

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Hocam çaldıysa sorumluluk bende mi onda mı çünkü bilemem ki

Hocam çalıntı değilse sıkıntı olmaz gibi ama nerden anlıcam
Bazı satıcılar kendi parasıyla alıp satıyor ama onları bulman lazım kendi parasıyla alanların hesapları kapanmıyor kolay kolay,çalıntı hesapta en fazla 1 ay sonra kapanıyor yorumlardan anlayabilirsin.
Bazı satıcılar açıklamaya çalıntı hesap değildir kendi hesaplarımızdır yazıyor eğer kendi hesabıyla sorun olmaz ama çalıntı hesapsa günah satıcının.
Hem niye bu kadar takıyorsun al oyna gitsin

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Elvan kocer
Bazı satıcılar kendi parasıyla alıp satıyor ama onları bulman lazım kendi parasıyla alanların hesapları kapanmıyor kolay kolay,çalıntı hesapta en fazla 1 ay sonra kapanıyor yorumlardan anlayabilirsin.
Bazı satıcılar açıklamaya çalıntı hesap değildir kendi hesaplarımızdır yazıyor eğer kendi hesabıyla sorun olmaz ama çalıntı hesapsa günah satıcının.
Hem niye bu kadar takıyorsun al oyna gitsin
Aynen ben orijinal diye alıyom çıkmazsa banane

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,768
Üyeler
142,173
Son üye
Platonoid
Top Bottom