Neler Yeni

Ofis için problem çıkarmayacak notebook önerisi

emint

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Emin Terzioğlu
Bütçe
25000
Arkadaşlar ofis için notebook arıyorum oyun oynanmayacak ofis işleri için kullanılacak. Bütçe 20000-25000k şimdiden teşekkür ederim.

Ofiste Asus ExpertBook kullanıyorum memnunum. Visual Studio ve diğer ofis programlarında sorun yaşamadım.

cekcons

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
ömer acar
thinkpad cihazlar aşırı sağlamdır öneririm. Eğer daha fiyat performans istiyorsan Dell inspiron cihazlardan seçebilirsin.

emint

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Emin Terzioğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Harici ekran kartı olan notebook var mı peki bildiğiniz ?

cekcons

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
ömer acar
harici ekran kartlı seçilicekse lenovo ideapad gaming olabilir ama bütçe limitinden dolayı büyük ihtimalle karşınıza sadece hp victus ve monster ( uzak durun fiyatı çok iyi olmadıkça) casper (aynı şekilde) acer ( ben kişisel olarak önermiyorum). Bu banta genelde 3050 gibi taban kartlı 8 ramli çok hızlı yükseltme ihtiyacı duyacağnız cihazlar gelecektir.

emint

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Emin Terzioğlu
Harici ekran kartı olmadan rahatça işlem yapılabilir mi yoğun biçimde office programları ve bazı muhasebe programları kullanılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

harici ekran kartlı seçilicekse lenovo ideapad gaming olabilir ama bütçe limitinden dolayı büyük ihtimalle karşınıza sadece hp victus ve monster ( uzak durun fiyatı çok iyi olmadıkça) casper (aynı şekilde) acer ( ben kişisel olarak önermiyorum). Bu banta genelde 3050 gibi taban kartlı 8 ramli çok hızlı yükseltme ihtiyacı duyacağnız cihazlar gelecektir.
Teşekkür ederim dikkate alacağım

leica

80+
Harici ekran kartı olmadan rahatça işlem yapılabilir mi yoğun biçimde office programları ve bazı muhasebe programları kullanılıyor

Teşekkür ederim dikkate alacağım
Hocam matebook 14 öneririm 1240P işlemci ve IrısXe fazlasıyla işinizi görecektir. Kalan yönleri ile de çok kalitelidir

emint

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Emin Terzioğlu
Hocam matebook 14 öneririm 1240P işlemci ve IrısXe fazlasıyla işinizi görecektir. Kalan yönleri ile de çok
Evet güzel duruyor seçeneklerim arasına aldım teşekkür ederim

emint

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Emin Terzioğlu
Ramdan beslendiği için söylüyorsunuz tamamdır teşekkür ederim

Son bir şey sorabilir miyim hem ofis işi hemde sıkıldığımda bir kaç el LOL veya CS atabileceğim bir laptop var mıdır bu bütçeyle teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,563
Üyeler
141,599
Son üye
raymond
Top Bottom