Neler Yeni

Ofis odamı nasıl gamıng room yapabilirim

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
faresiz
Aga bu millet nereye gidiyor ne kadar boş beleş iş kardeş o kadar mı paraya nefret ettin Gaming room nedir be insan zengin olabilir ama bence parayı ne kadar zengin olsa da çöpe atmamalı bunların hayata bir faydası yok bana da kızan çok şimdi ben böyle millete yazıyorum ama sırf sizin gibi boş adamların hayatını inceleyip ibret almak için üye oldum ama bırak ibret almayı içimi ürperti sardı biri çıkar 180k pc der biri 80k ekran kartı alır biri kasayı pavyona dönüştürmek için rengarenk fanlara dünya para verir biri çıkar 70k pc toplar ama dar boğaz yapıyor der valla şaşılacak iş yarın ülkede kaos çıkca parası olan kaçar kurtarır kendini sizi de o pavyon tuning kasalarınız kurtarır artık aklınızı başınıza alın elin gavuru takmış sizi halaya ne ürün çıkarsa alıyorsunuz la bir pc de 4k oynasan ne 2k oynasan ne oyna full hd yeter va panel olsa ne ips olsa ne alayı dalavere kısacası gerçi 80-90k telefona para veren millete neyi anlatıyorsak ama bunları okuyup ileriki yaşlarda ulan delinin biri vardı gülmüştük adam haklıydı dersiniz bir gecede deprem olur yer gök birbirine girer bir kalkışma olur dımdızlak kalırsınız burası Türkiye biz her zaman tehtit altındayız bunu anlayın artık Allah akıl fikir versin özellikle odayı rengarenk bir havaya sokmaya niyetli arkadaş. Gaming room muş bak hele yok nargile salonu
Delinin biri değil de hadsizin biri var diye hatırlana bilirsin, seni alakadar eden bir konu değil kişinin ne alıp almayacağı, paranın nereden gelip nereye gideceğini. Sana hesap verme lüksü de yok akıl alma da. Böyle bir forum da Senin gibilerin işi nedir? çomak sokmak mı? milletin zevkine! kendi kaosunu kendine sakla millete dayatmaya çalışma! ölümden de olacaklardan da bu kadar korkup sineye çekilme! ha illa bir şeyler yaşayacaksan paranoyanı kendi dünyanda yaşa.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,809
Üyeler
152,337
Son üye
850saatrdr2
Top Bottom