Neler Yeni

Okul Akıllı tahtalardaki E-kilit kırma

KAYA90543

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Muhammed kaya
Arkadaşlar bunun için bişey öğrendim ancak tam sonuç alacağım zaman bir sorun oluştu hocaların elindeki anahtar flaşı tahtaya takıyoruz ardından sistem ayarlarından korunan sistem dosyalarını görüntüle diyoruz flaşın içinde mehcna00.dat var bunu kendi flaşıma taktım akıllı tahtaya flaşı takınca seri numaralar uyumsuz hatası aldım bunun çözümünü bilen varmı?

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Yaptığın şey yasal değil

Whoam7R

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilge Bayer
Arkadaşlar bunun için bişey öğrendim ancak tam sonuç alacağım zaman bir sorun oluştu hocaların elindeki anahtar flaşı tahtaya takıyoruz ardından sistem ayarlarından korunan sistem dosyalarını görüntüle diyoruz flaşın içinde mehcna00.dat var bunu kendi flaşıma taktım akıllı tahtaya flaşı takınca seri numaralar uyumsuz hatası aldım bunun çözümünü bilen varmı?
Öncelikle, Akıllı tahtaların kilitlerini kırmak yasal sorun içermez, kilitleri kuran okul yönetimi bunla alakalı gerekli bilgilendirmeyi yapmadıysa ki çoğu yapmaz, öğrencilerin akıllı tahtada donanımsal deformasyon oluşturmadığı sürece herşeyi yapması serbesttir. Konuya gelincek olursak, Hocanın flaşını bilgilerini gösteren bir program kullanabilirsin, daha sonra yine bağzı programlar aracalığıyla kendi flaşının detaylarını düzenleyebilirsin, dirket birebir kopyalama yapabilmen için bazı programlar olduğunu duymuştum, bard yada bing gibi yapay zekalar ile gerekli programları araştırabilirsin.

hidir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
hıdır
Tahtanın sol altından sağa kaydırıp oradan yeni masaüstü açıyorduk o şekilde dosyalara erişebiliyorduk ancak görev çubuğu aktif olmuyordu ve kısa süreliydi ( 3 dakika falan)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha sonra bir hocamızın flashından taskkill komutu içeren bir .bat dosyasını yedek diske attık. Ancak yasal olup olmadığını bilmediğimden o dosyayı sizinle paylaşamam

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Berat fatih
Tahtanın sol altından sağa kaydırıp oradan yeni masaüstü açıyorduk o şekilde dosyalara erişebiliyorduk ancak görev çubuğu aktif olmuyordu ve kısa süreliydi ( 3 dakika falan)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha sonra bir hocamızın flashından taskkill komutu içeren bir .bat dosyasını yedek diske attık. Ancak yasal olup olmadığını bilmediğimden o dosyayı sizinle paylaşamam
Yaptığın şey yasal değil
geri kafalı mısınız anlamadım ben Yasal olmaya şey nedir hapise girmek felan mı ? :D ne saçma bi düşünce lan bu buram buram cahilik koktu ya

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Yakalansan Ceza yiyecen şahsen beni müdür yardımıcı kurtardı Allah ondan razı olsun.

Top Bottom