Neler Yeni

Okula ekran kartı getirdim diye disiplin yedim

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Selim Kozan
Arkadaşlar dün gün boyunca öğretmenler toplantısı yapıldı bende öğle arasında gidiym kargomu alayım geleyim dedim çıkıştada eve götürürüm. Geldim okula koydum çantama ekran kartını dersde bedendi hoca saldı bende dedim çıkıym sınıfa şu ekran kartım bakıym çok heyecanlı bi şekilde çıktım açtım kargoyu bi kaç elledim dokundum sevdim sonra koridorda hoca geziyormuş beni gördü napıyon sen dedi tuttu kolumdan ekran kartıyla beraber müdür yard. odasına bi kaç işlem yaptılar aileni çağırıcaz dediler siciline işlicek ayrıca ekran kartmım almam için 500 TL vermem gerekiyomuş
sizce burada kim haklı ve sicilime işlicek kadar bişi yapmadım ki bi yol gösterin kaldım böyle ailemede söyleyemedim
Şakaysa komik şaka değilse daha da komik
bu arada para isteyemezler senden cimere şikayet edebilirsin ve bir dilekçe yazıp siciline işlenmesini kaldırabilirsin
uyanık haysiyetsiz insanlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,028
İsim
Diyarhan
Olay gerçekse üst mevkilere şikayet et rüşvet para istendiğini de ilet.

Golf 4 R32

80+ Silver
milli eğitime şikayet etsene hem müdürü hem öğretmeni

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,322
İsim
Lokman Doğan
Laa git karakola polise şikayet et
Ekran kartımı gasp edip para istiyorlar de

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Saçmalık şamarlanması gerekiyor o Hoca denilen şahısları. Sen sakince söyleyeceksinki bana okula elektronik kart getirmenin suç olduğunu ispatlayan bir madde gösterin. Gösteremeyecekler.
  • Her türlü tırnak makası, tırnak törpüsü, çakı, bıçak gibi zarar verici, kesici, yaralayıcı, öldürücü aletler,
  • Kibrit, çakmak, koku bombası vb. yanıcı, patlayıcı maddeler,
  • Maddi değeri yüksek olan eşyalar,
  • Enerji içecekleri dahil olmak üzere gazlı içecekler,
  • Alkollü içecekler,
  • Parfüm şişeleri dahil olmak üzere cam şişeler,
  • Kız öğrencilerde boncuk küpe haricinde her türlü takı, mücevher, piercing vb.
  • Deodorantlar dahil olmak üzere aerosol kutuları,
  • Biber gazı, göz yaşartıcı sprey,
  • Sigara, kibrit ve çakmak, e-sigaralar, nargile kalemleri veya bunlar için sıvılar, tütün mamulünü taklit eder tarzda kullanılan her türlü ürün,
  • Nemlendirici hariç her türlü makyaj malzemesi,
  • Reçetesiz ilaç,
  • Müstehcen veya yasaklanmış araç, gereç ve doküman,
  • Her türlü kart oyunları dahil olmak üzere, kumar oynamaya yarayan araç-gereç ve doküman,
  • Kişileri veya grupları dil, ırk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi ve dini inançlarına göre ayırmayı, kınamayı, kötülemeyi amaçlayan veya ayrımcılığı körükleyici semboller içeren her türlü eşya,
  • Okul sponsorluğu dışındaki her türlü broşür, el ilanı, afiş, reklam içeren malzemeler,
  • Beyzbol sopası dahil olmak üzere her türlü sopa, paten ve kaykay.
KULLANIMI SINIRLANDIRILMIŞ MALZEMELER

• Akıllı saatler ve cep telefonu dahil olmak üzere her türlü elektronik haberleşme, iletişim ve bilişim aracı, (Ders saatlerinde kullanımı ders öğretmeninin iznine bağlıdır.) Akıllı saatler özellikle sınav sırasında takılamaz ve kullanılamaz, bulunduranlar için kopya aracı olarak değerlendirilir.
  • Öğrenciler trafik kurallarına uygun olmayan her türlü bisiklet, elektrikli bisiklet ile okul bahçesine giriş yapamazlar. Uygun olanların sadece giriş ve çıkışlarda kullanımına izin verilir.
Cimere şikayet edeceğini söyle ekran kartının kutusunu dahi açarsalar başları onların dertte zaten.

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Talha Açıkgöz

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
disiplin korkusu bro anne baba korkusu
disipline gndermek disipline gitmek yok siciline işlenmesi falan öyle kolay bir şey değil çoğu okulda bi savunma yazdırırlar anne babayı ararlar max şu ana kadar hayatımda bir kere disiplin kurulunun toplandığını gördüm o da akıl sağlığı yerinde olmayan bir çocuğun bıçak çekmesiydi yani böyle s*k*m sonik şeylere öyle cezalar veremezler isteselerde

KlausM

80+ Silver
Dostum son derece ciddiyim okulun sizden geri iade için para istemesi suçtur gerekli makamlara şikeyetini bildirebilrsin ya da direkt yüzlerine söylersin sizi şikayet edeceğim diye

Berkarda

80+ Silver

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yaz cimere bas şikayetini sonra 500 mü 1000 mi onlar görür. Rüşvetten görevi bile gidebilir.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Abi şu konuyu okuyup inanan var mı ya. 8 sayfa ne ua

Top Bottom