Neler Yeni

Okulda bulaşan çocuğu nasıl döverim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Çınar Deniz
knk biraz geç yazdım ama şidetti önermem ama lazım diyor ve hisediyorsan korursun ama ailene müdüre anlat bu beni tehdit ediyo fln de zamanında ben ded,m karışmadı bile ama karışır diye korkuyorsan diz kapak yan tarafına vur zaten bir bacaga vur dengede kalamaz ve düşer ve kaç git müdüre fln bu darda kalırsan diye ama önermem sana diyorum ailene veya bir büyügüne söyle

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
Knk dövmek istiyosan gururunu bi kenara bırakıp bacak arasına bir tane geçiriceksin ondan sonra çenesine bir aparkat ondan sonra da kafasını tutup dizinle vurucaksın daha da bişey yapamaz tabi bunu zorda kalırsan yap. Ayrıca sağ bacağını karnına çekip yan dönerek diz kapağına sağlam darbe indirirsen dizini de parçalayabilirsin.
İnş yazdıklarımdan ceza yemem sjdjdd
mortal kombattan öğrendiklerin her zaman bir işe yarar dostum.

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,821
İsim
DefKot
7. sınıfım okulda bugün biri arkamdan itti bende arkadaşa çarptım arkadaşla öyle küçükten bir kavga ettik onun arkadaşı ise niye dalıyorsun çocuğa diyip tekme attı ben sırama giderken (çocuğa) küfür ettim annesine etmedim ve bugün çıkışta bekliyorum kaçışın yok dedi biz bi şekilde kaçtık. çocuk benden 2-3 cm uzun ve bacakları uzun ve zayıf. sert tekmeler atıyor ben bu çocuğu nasıl hallederim? gözlük kullanıyorum kavgada gözlük kırılacak korkusuda var ve kavga korkumda var kavgadan yana degilim. bu cocuga yazdım işte instagramdan ben senin annene küfür etmedim ne suçum var falan dedim yalan söyleme dedi işte sonra tehditler etmeye başladı bunun yarınıda var bugün kaçmış olabilirsin falan dedi daha sonra eğer bana vurursan sicil yemeyi göze al dedim şikayet ederim dedim sonra kanıt? dedi ve yazdığı tehdit mesajını silmiş. ardından bende kanıtlık bir şey yok dedim seni hocaya söylemeyeceğim ama vurursan aileme söylerim dava açarlar falan dedim birdaha yazma bana git dedi. bende yinede dövecek korkusu var biryere sıkıştırırsa falan. nasıl tedbirli olurum?
Ailene söyle okul ile konuşsunlar, sınıf hocan ile de konuşsunlar kavga ettiğin çocuk ve ailesini sizle bi araya getirir sorunu çözerler.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Furkan ŞENGÜL
mike tyson top 10 nakavt videolarını izle(!)

Ardahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
ArdahanFıçıcı
zaten o yaşlarda maksimum kavgada ne olabilir dostum rahat takıl kasmana gerek yok , çıkışta gelirse kroşe at dudağına direk patlar zaten sonra korkar gider olayda hocaya gitmez gitse bile bi şey olmaz yollarlar korkutup

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Cihan Duman
7. sınıfım okulda bugün biri arkamdan itti bende arkadaşa çarptım arkadaşla öyle küçükten bir kavga ettik onun arkadaşı ise niye dalıyorsun çocuğa diyip tekme attı ben sırama giderken (çocuğa) küfür ettim annesine etmedim ve bugün çıkışta bekliyorum kaçışın yok dedi biz bi şekilde kaçtık. çocuk benden 2-3 cm uzun ve bacakları uzun ve zayıf. sert tekmeler atıyor ben bu çocuğu nasıl hallederim? gözlük kullanıyorum kavgada gözlük kırılacak korkusuda var ve kavga korkumda var kavgadan yana degilim. bu cocuga yazdım işte instagramdan ben senin annene küfür etmedim ne suçum var falan dedim yalan söyleme dedi işte sonra tehditler etmeye başladı bunun yarınıda var bugün kaçmış olabilirsin falan dedi daha sonra eğer bana vurursan sicil yemeyi göze al dedim şikayet ederim dedim sonra kanıt? dedi ve yazdığı tehdit mesajını silmiş. ardından bende kanıtlık bir şey yok dedim seni hocaya söylemeyeceğim ama vurursan aileme söylerim dava açarlar falan dedim birdaha yazma bana git dedi. bende yinede dövecek korkusu var biryere sıkıştırırsa falan. nasıl tedbirli olurum?
Ne yaparsa yapsın sinirlenmemiş gibi davran önce sözle dener sinirlendirmeyi, baktı olmuyor fiziksel şiddet uygulamaya çalışır. Bir şey yapma git güvendiğin bir öğretmene söyle o halleder.

Top Bottom