Neler Yeni

Okulda Yaşadığınız En Saçma Olay Nedir?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,579
İsim
MehmedVII
Ben 10.sınıftayken derste hiç konuşmadığım için disipline gitmiştim

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Meslekte okudum, orada saçma diye bir şey olmadığı için aklıma şuanlık bir şey gelmiyor.D

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,580
İsim
İsmi ismi.
Tutar bu konu hocam.
Denemelerde 1.olup hocaların gözüne girip diğer deneme ilk 20 ye girip hocaların sövmesine maruz kalırım ve bu hep böyle devam ederi. kötü deneme yaparım gaza gelirim derece yaparım. derece yapar rahat davranırım kötü deneme yaparım. istikrar 0.

Son düzenleme:

Kara*

80+ Silver
Okula gittiğim halde yok yazılmıştım. Geç falan da kalmadım hadi 1-2 defa öyle olur ama bunlar baya abartıyordu, okul yönetimi tanışları harici herkesin devamsızlıklarını karman çorman ettiler. Sonra sorun var bahanesi arkasına sığınıp öyle kaldı, listede yok yazılmasam dahi akşamına sisteme bilerek girmişlerdi. Tek ben değil öteki arkadaşlarıma falan sallamışlardı kafadan 5-6 gün şikayet edemediğim için içimde kaldı.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,937
İsim
uwu
Tutar bu konu hocam.
Denemelerde 1.olup hocaların gözüne girip diğer deneme ilk 20 ye girip hocaların sövmesine maruz kalırım ve bu hep böyle devam ederi. kötü deneme yaparım gaza gelirim derece yaparım. derece yapar rahat davranırım kötü deneme yaparım. istikrar 0.
Bnde de aynı hocam tabi derece yapacak kadar olmasa da

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams
Ben 10.sınıftayken derste hiç konuşmadığım için disipline gitmiştim
Okulun yangın cikis merdiveni kantinin olduğu yerde ve bizim sınıfa en yakın kısım orası diğer merdiven okulu ortadan yarıyor ve ön bahçeye çıkıyor. Yani diğer merdiven her türlü daha fazla ugrastiricak. Bizde yangın çıkışından çıkıp giriyorduk taki o güne kadar matematikçimiz ordan girdiğimiz için disiplin yazmıştı

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,579
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Matematikten 80 aldım hoca kopya çektiğimi düşünüp disipline verecekti sonra vazgeçti {kopya çekmiştim)
Ben yaşamadım ama bizim sınıfta bir çocuk kopya ile 80 mi ne almıştı edebiyattan hoca tekrar sınav yaptı 40 aldı. Bu aslında yasakmıl keşke o zaman bilseydim sınıfı hocaya karşı kışkırtır ve cimere şikayet ederdik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okulun yangın cikis merdiveni kantinin olduğu yerde ve bizim sınıfa en yakın kısım orası diğer merdiven okulu ortadan yarıyor ve ön bahçeye çıkıyor. Yani diğer merdiven her türlü daha fazla ugrastiricak. Bizde yangın çıkışından çıkıp giriyorduk taki o güne kadar matematikçimiz ordan girdiğimiz için disiplin yazmıştı
Beynimiz yandı deseydin :hackerman:

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,579
İsim
MehmedVII

KlausM

80+ Silver