Neler Yeni

Okulda yaşadığınız olay/lar nedir.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
8.sınıfta ortaokul derhanede bi matematik hocamız vardı kral adamdı neyse bir ara çocuğu doğacağı için derslere girmiyordu falan sınfıtakilerde hoca hamilemi olmuş diye dalga geçiyordu(hoca erkek) bende hoca hamilemi olmuş derken o hoca içeriye girdi :D
Hass lan çok kötü
Aga galk disiplin

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Eh kısmen sınıftaki kızları etkileme çabasına girmek için fazla üretilen testesteron seviyesi yüksekliğinden olabilir belki :D Öndekini :D
Hass benim canım acıdı lan
Benimde baygınken şeyimi cimcirin bende uyanırım

timury

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
timur yalçın
bir gün 6.sınıftı ingilizce dersindeydik hoca cümle söyletiyordu yani bir ünite ile alakalı (hangi ünite unuttum) cümle kurmamızı istiyordu ben yanlışıkla hocaya i love you diyerek basladım. Hocanın cinsiyeti kızdı😂 i love you dememin sebebi ise bir kaç gündür bu kelimeyi dalga şaka amaçlı çok kullanmışdım ağzıma dolanmış tı , o an bir utandım varya hoca bir gülüyor sınıfta gülmeyen kalmadı allah bir daha yaşatmasın.

(Edit)2. Olay ; tenefüste bahçede matematik hocamla sohbet ederken üstüme kuş pisliğini yaptı. Hoca gülmekten öldü 😂

Daha bir sürü varda bunları anlatmak istedim :)

Sizin yaşadığınız olay/lar nedir ?
Futbol topunu kale 2 metre önümdeyken çitden dışarıya atmıştım 7 inic sınıfta nasıl oldu hiç anlamış ddeğilim hallen.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Futbol topunu kale 2 metre önümdeyken çitden dışarıya atmıştım 7 inic sınıfta nasıl oldu hiç anlamış ddeğilim hallen.
7.sınıfta beden dersinde kendi aramızda maç yapıyoruz orta sahadayım topu rastgele balla şansla vurdum gol oldu 😂 o an varya kendimi öyle bir havalı hissettim ki (kaleci aslında topu tutar gibi oldu elinin gudebetsizliği topu elinden geri düşürüp gol oldu)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size bir öğüt kimseye sır vermeyin kardeşim dostum dediğine bile güvenilir olsa bile (yaşadığımdan değilde) sır vermek etrafındaki sûr a hasar vermek gibidir.

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
1.sinifta lavabom gelince ogretmen izin vermemisti altima isemistim tum sinif bana gulmustu.

11.sinifta ise resim dersinde hoca herkesin birsey cizmesini istedi ben de mizah olsun diye arkadasimin yaninda penis cizdim o anda hoca arkamda benim ne cizdigimi izliyormus meger cok utandim hatirlayinca hala utaniyorum :D

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
1.sinifta lavabom gelince ogretmen izin vermemisti altima isemistim tum sinif bana gulmustu.

11.sinifta ise resim dersinde hoca herkesin birsey cizmesini istedi ben de mizah olsun diye arkadasimin yaninda penis cizdim o anda hoca arkamda benim ne cizdigimi izliyormus meger cok utandim hatirlayinca hala utaniyorum :D
Hoca ne dedi.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Ucu bana dokunan ama ana karakterin ben olmadığım geçen gün bir arkadaşım dersanede sınıfın ortasında hayvani derecede yüksek sesli bir şekilde geğirdi. Tam o sırada hoca geldi neye gülüyorsunuz falan dedi. Biz de hocaya anlattık kafa hocaydı bir şey demedi. Fakat analtırken arkadaş grubunda böyle şeyler yapıyoruz falan dedi ama öyle bir şey yok. Sınıftaki kızlar dik dik bakmaya başladı falan, kötü hissettim.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Ucu bana dokunan ama ana karakterin ben olmadığım geçen gün bir arkadaşım dersanede sınıfın ortasında hayvani derecede yüksek sesli bir şekilde geğirdi. Tam o sırada hoca geldi neye gülüyorsunuz falan dedi. Biz de hocaya anlattık kafa hocaydı bir şey demedi. Fakat analtırken arkadaş grubunda böyle şeyler yapıyoruz falan dedi ama öyle bir şey yok. Sınıftaki kızlar dik dik bakmaya başladı falan, kötü hissettim.
Kizlarin soguma sebebi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hoca sjsjajsj kız mı dı erkek mi ?
Erkek :D

Tel Vurdu Beni

80+ Bronze
Utanç + üzücü bir anıdan bahsedeceğim.
5. sınıfta saçım uzun olduğu için (çok uzun değil, normal tıraş vaktini -ayda bir- 1 hafta kadar aşmış uzunlukta idi) pzt. günü okula girişte müdür yardımcı 20-25 kişiyi spor salonuna topladı. Önüne gelene bağırdı, vurdu, bana da tekme attı. Üstüne belge imzalattı. O zamanlar o belgeler okulda, arkadaşlar arasında küçük düşürücü bir durumdu. Tabi sınıfa çıkınca kimseye diyemedim o günü öyle bomboş, tüm hayatımın karardığını düşünerek geçirdim. Yok sicilimize işleniyormuş, iş bulamazmışız falan fişman... (Tabi sonradan öğrendim hiçbir işe yaramadığını.)

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Utanç + üzücü bir anıdan bahsedeceğim.
5. sınıfta saçım uzun olduğu için (çok uzun değil, normal tıraş vaktini -ayda bir- 1 hafta kadar aşmış uzunlukta idi) pzt. günü okula girişte müdür yardımcı 20-25 kişiyi spor salonuna topladı. Önüne gelene bağırdı, vurdu, bana da tekme attı. Üstüne belge imzalattı. O zamanlar o belgeler okulda, arkadaşlar arasında küçük düşürücü bir durumdu. Tabi sınıfa çıkınca kimseye diyemedim o günü öyle bomboş, tüm hayatımın karardığını düşünerek geçirdim. Yok sicilimize işleniyormuş, iş bulamazmışız falan fişman... (Tabi sonradan öğrendim hiçbir işe yaramadığını.)
Aga be eski donemler tabii

Top Bottom