Neler Yeni

Okullar Yıl Sonuna Kadar Online

firat sobutay

80+ Platinum
En İyi Cevap
49
Haberlerde Okullar uzatıldı yazıyor. Ben böyle bi haber görmedim. Kaynak atarmısın?
Bende görmedim.
İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları:

"Sağlık altyapımızın ve sağlık çalışanlarının sınırlarını zorlamadan, temizlik, maske ve mesafe kurallarına uyarak devam etmemiz lazım. Devlet olarak kısa çalışma ödeneği ve sosyal yardımlara kadar milletimizin yayındayız"

"Haftasonları saat 10.00 ile 20.00 saatleri dışında sokağa çıkma yasağı olacak. Okullar yıl sonuna kadar online olarak devam edecek. AVM, marketler ve berberlerin faaliyetleri saat 10.00 ile 20.00 arasında sınırlanacak. Sinemalar kapalı kalacak. Restaurant ve kafeler sadece paket servis olarak çalışma yapılacak. Tüm spor müsabakaları seyircisiz oynanacak. Halı saha faaliyetleri bir süre sonlandırılacak. 65 yaş ve üstü için uygulanan belirli saatlerde sokağa çıkma uygulaması, çalışanlar hariç olmak üzere 20 yaş altına da teşmil edilecek"

Bay Kunduz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Berke
yıl sonu derken 2021 yani dönem sonu mu yoksa adirekt bu yıl yok mu

Efe Alper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Efe Talha Alper
İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları:

"Sağlık altyapımızın ve sağlık çalışanlarının sınırlarını zorlamadan, temizlik, maske ve mesafe kurallarına uyarak devam etmemiz lazım. Devlet olarak kısa çalışma ödeneği ve sosyal yardımlara kadar milletimizin yayındayız"

"Haftasonları saat 10.00 ile 20.00 saatleri dışında sokağa çıkma yasağı olacak. Okullar yıl sonuna kadar online olarak devam edecek. AVM, marketler ve berberlerin faaliyetleri saat 10.00 ile 20.00 arasında sınırlanacak. Sinemalar kapalı kalacak. Restaurant ve kafeler sadece paket servis olarak çalışma yapılacak. Tüm spor müsabakaları seyircisiz oynanacak. Halı saha faaliyetleri bir süre sonlandırılacak. 65 yaş ve üstü için uygulanan belirli saatlerde sokağa çıkma uygulaması, çalışanlar hariç olmak üzere 20 yaş altına da teşmil edilecek"

bunları kullanarak düzeltebilir miyim?

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Sınav soran arkadaşlar yine okulda sınavınızı olacaksınız nerden mi biliyorum çümkü 14 sınavımda 10unu geçen hafta oldu kalan 4ü de önümüzdeki hafta ve iptal edilmedi sadece sınava gidilecek okula

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Mehmet salih ay
SINAVLAR İPTAL Mİ YANİ?

MUHTEŞEM!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri