Neler Yeni

Okullardaki Qr Kod Nasıl Kırılır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
bilmem ne
Bizim okulda akıllı tahtalar qr kod ile açılıyor, ben bu tahtanın açığını aradım ancak çok bişey bulamadım bu qr kod okuma yerini usb anahtar ile açabilirmiyiz ve ya bu E-kilit Akıllı Tahta programında nasıl perm oluşturabilirim

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Mehmet Aslan
Bizim okulda akıllı tahtalar qr kod ile açılıyor, ben bu tahtanın açığını aradım ancak çok bişey bulamadım bu qr kod okuma yerini usb anahtar ile açabilirmiyiz ve ya bu E-kilit Akıllı Tahta programında nasıl perm oluşturabilirim
kırıp napıcan :kekw:

Atakanzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atakan ÖZKAN
Mehcan sistemini kullanıyo tahtalar her öğretmenin kendine özel bir link`i var oradan okutup giriyorlar. Yani sonuç kıramazsın.

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Yiğit
siz kurcalamayın diye qr var zaten dostum. yakalanırsan başın belaya girer

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,138
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kaçıncı sınıfsın bizde açık tahta deepfreezeli olduğundan bi işe yaramıyor bakma

Atakanzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atakan ÖZKAN
Ama gerçekten çok saçma bir şey
Aklıma gelen tek yol öncesinde tahtanın bios undan boot seçeneğinden usb yi öne almak daha sonrada flash bellek üzerine işletim sistemi yükleyip o flash üzerinden açmak.

-.-Hakan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Hakan Filiz
Boş uğraş. Deneyip uğraştığınıza değmez. Hemen hemen her tahtanın koruması farklı. Bazı okulda Labirentsoft diye bir şey var bazısında okulun teknoloji hocası yapıyor (bizimki tahtaya kaçak win10 yüklüyor ve qr uygulamasını yazmış). Bazılarında girilen okutma uygulaması farklı. Bazısında kilit yok hocalar flaşla açıyor. Değişik. Ama bizim tahtada birkeresinde hoca flaşı tahtada unutmuştu. Tenefüste görev yöneticisinde çalışan herşeyi durdurmuştuk. Bilmediğimiz tüm uygulamaları cihazdan ve geridönüşüm kutusundan silmiştik. Tahtayı yeniden açınca uygulamalar yerinde duruyordu. Birkere de MEB erişim engelinden dolayı yerleşik vpnle gelen gx i yüklemiştik. VPN işe yaramamıştı. (Hoca kaçak siteden düzgün film açalım diye izin vermişti.)

Top Bottom