Neler Yeni

OLED panel mi IPS panel mi ?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
2k arıyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz 27" öneride bulunun hocam para olayına bakacagım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kalieli OLED'lerdede bu sorun mevcut mudur garantiye girmiyor mu
Garantiye girer ancak garanti bitiminden sonra olursa panel değişim ücreti sıfor monitör parasına denk geliyor.

BabaVoss7

80+ Silver
Garantide oled burn her marka kapsamıyo yada ütüne göre kapsama veriyorlar. Samsung aldım misal. Sorsan dahil ama şimdiye kadar kimse net bi cevap alamamış yaşayanda görmedim pek yanma vs olan. Ama rmin ol garanti veriyosada onun parasını bi nevi çıkarıyo içinden. Mesela benim aldığım monitörle tıpatıp aynı paneli kullanan bi monitöre 7 k daha fazla alıyordu

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Burak
Sorusu bile saçma kesinlikle oled

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
tahsin özel
Dedikleri gibi bütçeye bağlı. Uzun yıllar ips kullandım şuan oled kullanıyorum. Fiyat olarak ve performans olarak kıyaslanamaz bile paran yetiyoosa değer
kaç aydır oled kullanıyorsunuz..marka model inç..oled yanığı olacak korkusu var mı?

BabaVoss7

80+ Silver
Marttan beri saösung g8 oled. Yancak korkusu yok çünkü o biraz parlaklığa bağlı. Brn en düşükte kullanıyorum genel olarak gözlerim hassas. O yüzden ısınmıyor bile panel
kaç aydır oled kullanıyorsunuz..marka model inç..oled yanığı olacak korkusu var mı?

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Marttan beri saösung g8 oled. Yancak korkusu yok çünkü o biraz parlaklığa bağlı. Brn en düşükte kullanıyorum genel olarak gözlerim hassas. O yüzden ısınmıyor bile panel
senin kaç inç hocam kaça almıştın

BabaVoss7

80+ Silver
Ben 32 ye aldım 12 taksit. Şuan daha ucuz ama taksit o kadr yok. Taksit güzel olduğu için almıştım zaten benimde pek aklımda yoktu. 34 inc diye geçiyor ama ultrawide olduğu için tam olarak 27inc ekran boyutunda genişlik olarak

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,390
Üyeler
156,476