Neler Yeni

ömürlük araba önerisi

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Opel Astra Sedan, Sedan olan J Kasa ki daha üstü gelmedi (sedanda)
Motoru 1.6 Benzinli. 115 Hp yanlış hatırlamıyorsam.
Triger kayışında sorun varken arabadan soğukken bir şey yokken motor ısındıkça aracın sesi dizele dönüyordu :kekw:
Valla aklıma bir şey gelmedi açıkcası.
Ama her motorda yaşanmıyor söyleyeyim. Trigerden sonra ses düzeldi mi peki ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Akca
Hocam arabanın modeli ve motoru neydi bu sorunları yaşadınız merak ettim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu paraya alman coupeler var hocam aklıma farklı bir araba gelmedi.
Birde gt86 alırsanız servise gitmeniz daha iyi olacaktır hayatında daha hiç gt86 görmemiş ustalar atlar sonra
tamam dostum teşekkür ederim

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,918
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aynen düzeldi, şimdilik bir tek motor ışığı sorunumuz var.
Halbuki hiçbir arıza yok :kekw:
Makineye bağlatın hocam arızayı da sildirin tekrar yanarsa o parçada bir sıkıntı vardır muhtelemen . Yani bir makineye bağlatın kesinlikle silinsin gider muhtemelen

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafacan Mermer
Instagram
canmermer06
RX-8 alacaksanız bi RX-8 parasına daha sahip olmanız lazım bence. Verimli motor 1 iş yapması normal arabada 3 işe denk geliyor falan tamam ama ülkemizde zamanında bunlar 80k para olunca çok çakal eline düştü tabi şimdi bunların rotorları çok hızlı dönüyor ve uçları keskin olduğundan aşınmayı önlesin diye uçlarında conta mı ne dersin ondan var ve ayrıca rahat dönsün diye içeri yağlanıyor. Yağ yakması sıkıntı değil çalışma prensibi. Bu arabalarla zırt bırt kesiciye girip, ara gaz verip, an, downshift yapıp ve sürekli kalkış yapınca o uçlarındaki contalar zamanla yok oldu direk yağı yakmaya başladı sağlam araba yok. Reis al bi Nissan 200SX keyfine bak

KirliKill

80+ Silver
Selamlar arabalara çok fazla tutkum var öyle bi araba almak istiyorumki sadece beni a noktasından b noktasına götürüp getirsin değilde arkadaşım dostum olarak binmek istiyorum kriterlerim arkadan itişli olması sadece aklımda mazda rx8 var yakıt sıkıntı değil önerilerinizi bekliyorum
mazda rx8 çok hoşuma giden bi araba.
arabalardan pek anlamam ama kriterlere göre passat var. temiz kullanılış bi 2016 model var mıdır acaba ? bakabilirsiniz passatlara

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Akca
RX-8 alacaksanız bi RX-8 parasına daha sahip olmanız lazım bence. Verimli motor 1 iş yapması normal arabada 3 işe denk geliyor falan tamam ama ülkemizde zamanında bunlar 80k para olunca çok çakal eline düştü tabi şimdi bunların rotorları çok hızlı dönüyor ve uçları keskin olduğundan aşınmayı önlesin diye uçlarında conta mı ne dersin ondan var ve ayrıca rahat dönsün diye içeri yağlanıyor. Yağ yakması sıkıntı değil çalışma prensibi. Bu arabalarla zırt bırt kesiciye girip, ara gaz verip, an, downshift yapıp ve sürekli kalkış yapınca o uçlarındaki contalar zamanla yok oldu direk yağı yakmaya başladı sağlam araba yok. Reis al bi Nissan 200SX keyfine bak
200sx ler bütün türkiyenin elinden geçmiştir zaten topu topuna 30-40 tane falan vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafacan Mermer
Instagram
canmermer06
Top Bottom