Neler Yeni

online oyun tavsiyesi ve sepet hakkında yorum yapabilir misiniz?

zamzom

80+
Merhaba steamde witcher 3 vs titanfall 2 gibi oyunlar var uzun süredir oyun alırım diye sistem yeni diye para da biriktiriyordum gta 5 gibi oyunlar zaten epic de var ama ben nasıl bi bağımlı isem oyun oynamak istediğimde beni doyuran sadece csgo ve valorant oldugu için diğer oyunlara vakit ayırma konusunda problemim vardı şimdi indirimde iken paraya kıyıp 1096 TL ediyor sanırım bu şekilde bir sepet yaptım ama oynamazsam diye korkuyorum çünkü multiplayer takıntım var illa karsımda bir rakıp olsun cekismeli bir mücadele geçsin istiyorum hikaye oyunu oynayacagım vakti film dizi izlemek daha mantıklı geliyor çünkü hikaye oyununda da hep 2 ya da 3 seçenek içinden birini seçiyoruz ona göre oyun şekilleniyor gibi hissettiriyor her şey planlanmış yani siz bana ek olarak önereceğiniz var mı multiplayeri aşırı kişi olup da zevkli olan

1669551675433.png

zamzom

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sizce ekle veya çıkar diyecekleriniz neler bekliyorum sistem uzun bekleme sonucu yeni ve artık hakkını vermesini istiyorum sadece cs girmek yeterli geldi artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökalp
sizce ekle veya çıkar diyecekleriniz neler bekliyorum sistem uzun bekleme sonucu yeni ve artık hakkını vermesini istiyorum sadece cs girmek yeterli geldi artık.
Scum ekleyebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel oyunlar eklemişsin bu arada

Top Bottom