Neler Yeni

Only climb %100 bellek ve disk kullanımı

Chalenger

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdem Bektaş
Gençler selam ben tt de son 2 gündür yayın açıyorum only climb üzerine dün hiçbir sıkıntı olmadı ortalama 250 izleyiciyle yayını kapattım gece oyuna güncelleme geldi bugün 5 te tekrar yayına gireyim dedim oyun başta açılmadı oyunu başlatıyom lobide sıkıntı yok haritaya yüklenme ekranında ya bellek ya da disk bazen ikisi birlikte %99 oluyo ve pc çöküyo 5 te tekrar yayını bi şekilde açtım 30 dk da 300 izleyici oldu oyunda bi bug oldu kapatım açim dedim ve oyun şuan hiç açılmıyo %100 oluyo bellek oyundamı bi sıkıntı oldu güncellemeden dolayı bendemi çözedim açmaya çalışınca pc çöküyo diğer oyunlara denedim valo pubg vs onlarda bi sıkıntı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mert buyukkaya
Gençler selam ben tt de son 2 gündür yayın açıyorum only climb üzerine dün hiçbir sıkıntı olmadı ortalama 250 izleyiciyle yayını kapattım gece oyuna güncelleme geldi bugün 5 te tekrar yayına gireyim dedim oyun başta açılmadı oyunu başlatıyom lobide sıkıntı yok haritaya yüklenme ekranında ya bellek ya da disk bazen ikisi birlikte %99 oluyo ve pc çöküyo 5 te tekrar yayını bi şekilde açtım 30 dk da 300 izleyici oldu oyunda bi bug oldu kapatım açim dedim ve oyun şuan hiç açılmıyo %100 oluyo bellek oyundamı bi sıkıntı oldu güncellemeden dolayı bendemi çözedim açmaya çalışınca pc çöküyo diğer oyunlara denedim valo PUBG vs onlarda bi sıkıntı yok
diskinde sıkıntı olmus olabilir kontrol et

Top Bottom