Neler Yeni

Onu çok özlüyorum yardım edin

ImDhyroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yiğit
2senelik ilişkimi geçen sene okullar başlamadan önceki gün ailevi nedenlerden dolayı bitirdim ama onu çok özlüyorum her gün aklım onda arkadaşlar başka kişilere odaklan başka kızlarla konuş dediler fakat karşımdaki kızı sevsemde ona ihanet ediyormuşum gibi geliyor ve bu gece ona tekrar yazmayı düşünüyorum.Ne yapmalıyım

FurkanIIy

80+ Bronze
Kanka başka kız mı yok? Git başkasına yaz. Birini unutmanın en kolay yolu başkasını hatırlamaktır en nihayetinde. Şu erkeklerin özlem edebiyatı beni bitiriyor.

ImDhyroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi halat bi sandalye
Tmm hemen yapıyorum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka başka kız mı yok? Git başkasına yaz. Birini unutmanın en kolay yolu başkasını hatırlamaktır en nihayetinde. Şu erkeklerin özlem edebiyatı beni bitiriyor.
Dediğim gibi başkasına yazınca ona ihanet gibi hissediyorum ve o olaydan sonra yeni tanıştığım ya da hoşlandığım kızlarla konuşmaya çalışınca elim ayağım birbirine dolaşıyor.

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Burak
Tmm hemen yapıyorum :)

Dediğim gibi başkasına yazınca ona ihanet gibi hissediyorum ve o olaydan sonra yeni tanıştığım ya da hoşlandığım kızlarla konuşmaya çalışınca elim ayağım birbirine dolaşıyor.
vallaha dostum orası sana kalmıs artık ben bilmem sana neler hissettirmiştir nasıl mutlu etmiştir belki gözlerini güldürmüştür unutamıyorsundur. Ama yaz bi en azından gitmeden şansını dene

TİTAN.

80+ Platinum
2senelik ilişkimi geçen sene okullar başlamadan önceki gün ailevi nedenlerden dolayı bitirdim ama onu çok özlüyorum her gün aklım onda arkadaşlar başka kişilere odaklan başka kızlarla konuş dediler fakat karşımdaki kızı sevsemde ona ihanet ediyormuşum gibi geliyor ve bu gece ona tekrar yazmayı düşünüyorum.Ne yapmalıyım
Bunu izlemeni öneririm bazı durumları kabullenmr zamanın geldiğini anlayacaksın

Kafam takıldı ailevi nedenlerden birisi neden ilişkisini bitirir ki
Ailene karşı duracak kadar sevmedin mi ?

ImDhyroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yiğit
Bunu izlemeni öneririm bazı durumları kabullenmr zamanın geldiğini anlayacaksın

Kafam takıldı ailevi nedenlerden birisi neden ilişkisini bitirir ki
Ailene karşı duracak kadar sevmedin mi ?
anneanem ve dedemin evinde kalıyoruz.maalesef benim kardeşim anneme bu kızla sevgili olduğunu söyledi sonrada bu anneaneme gitti fakat kardeşim sevgilimden hoşlsnmıyordu ve anneme ve anneaneme kötü anlatıyordu sonrasında anneanem bana kızı kötülemeye onunla ilgili atıp tutmaya başladı.2 yıl sonrasında maalesef ayrılmaya karar verdim ama şuan çok pişmanım

sebep ise onun alevi olamsıydı

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Muhammet Çağrı
Şu aşk meselesini abartmayın gerçekten sen onun umrunda bile değilsindir emin ol.
Daha iyi anlamanız için aşk:

Top Bottom