Neler Yeni

OPEL ASTRA 2000 1.2 OR 1.4

fazilcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fazıl Can
Merhabalar,

Arkadaşlar kendime 200-250k bandında araç almak istiyorum. Daha önce hiç araç almadığım için dürüst olmam gerekirse arabalardan anlamıyorum.

Shbnden de gezinirken 1999/2000 model OPEL ASTRA OTOMATİK araçlar bütçeme uyuyor.

Bu araçları daha önce kullananlar veya işin ehli olan arkadaşlarım bana yardım ederlerse çok sevinirim.

Sormak istediğim şu,

1999 veya 2000 model OPEL ASTRA 1.2 veya 1.4 OTOMATİK alınır mı?

Alırsam da ne gibi sorunlarla karşı karşıya kalırım.

Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1.4 bulursan alınır . 1.2 olana bulaima.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Eren
Merhabalar,

Arkadaşlar kendime 200-250k bandında araç almak istiyorum. Daha önce hiç araç almadığım için dürüst olmam gerekirse arabalardan anlamıyorum.

Shbnden de gezinirken 1999/2000 model OPEL ASTRA OTOMATİK araçlar bütçeme uyuyor.

Bu araçları daha önce kullananlar veya işin ehli olan arkadaşlarım bana yardım ederlerse çok sevinirim.

Sormak istediğim şu,

1999 veya 2000 model OPEL ASTRA 1.2 veya 1.4 OTOMATİK alınır mı?

Alırsam da ne gibi sorunlarla karşı karşıya kalırım.

Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
1.3 xei toyata coralla al, otomatik eski araba alma

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
Ali
1.3 xei toyata coralla al, otomatik eski araba alma
Honda Civic bakarken bir anda kendimi Corolla ilanlarında buldum. Kafama yatan bir aracı bulup aldım. 2001 model boya değişen vardı. Ama önemli olan motor diyip yapıştırdım. Önceki sahibi aman yaptırırım diyipte ne yaptırmadı ise hepsini yaptırdım. Sanayi yüzü görmeyecek güzel japon araçlarından birisi. Corolla efsane kasa ve üstü tavsiye ederim. 🔥🇯🇵

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Eren
Honda Civic bakarken bir anda kendimi Corolla ilanlarında buldum. Kafama yatan bir aracı bulup aldım. 2001 model boya değişen vardı. Ama önemli olan motor diyip yapıştırdım. Önceki sahibi aman yaptırırım diyipte ne yaptırmadı ise hepsini yaptırdım. Sanayi yüzü görmeyecek güzel japon araçlarından birisi. Corolla efsane kasa ve üstü tavsiye ederim. 🔥🇯🇵
1.6 gli var bizde de bir kez baskı balata değiştik başka hiç bi sorun olmadı. Alıyorken ilk aracı olacak arkadaşın japon alsın bence de

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
Ali
1.6 gli var bizde de bir kez baskı balata değiştik başka hiç bi sorun olmadı. Alıyorken ilk aracı olacak arkadaşın japon alsın bence de
Ekspertiz baskı balata ve lastik konusunda uzun yol yapacaksan hemen satmayacaksan değiştir dedi. Yaptırdım ve ön takıma baktırırken amortisör patlak lafından sonra onları da değiştirdim. Şimdi sadece bakımdan bakıma gidip filtreleri değiştirip yola devam ediyorum. Şimdi araç alacak olsam Corolla 1.4 D-4D alıp geçerim. Bu arada 1.6 gli.temiz kırmızı renk ise hiç affetmem onlarda efsane araçlardır.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Eren
Ekspertiz baskı balata ve lastik konusunda uzun yol yapacaksan hemen satmayacaksan değiştir dedi. Yaptırdım ve ön takıma baktırırken amortisör patlak lafından sonra onları da değiştirdim. Şimdi sadece bakımdan bakıma gidip filtreleri değiştirip yola devam ediyorum. Şimdi araç alacak olsam Corolla 1.4 D-4D alıp geçerim. Bu arada 1.6 gli.temiz kırmızı renk ise hiç affetmem onlarda efsane araçlardır.
Toyota candır hocam eski bile olsa ömürlük oluyor değişmeseydiniz bile sizi rahat götürürdü, değişmisiniz şimdi hiç sorun çıkarmaz

fazilcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fazıl Can
Peki şunu anlamadım.
Herkesin ortak olduğu bir nokta var eski model otomatik araba alma.

Sebebi nedir acaba?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,408
Üyeler
154,228
Son üye
Rheic
Top Bottom