Neler Yeni

Orta Seviye Video Editörleri İçin En İyi Programlar

IReaper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Reaper
Merhaba arkadaşlar

YouTube için CapCut gibi orta zorlukta bir video edit programı arıyorum.
hem ücretsiz hem de ücretli seçeneklere açığım.

Programın şu özelliklere sahip olması benim için çok önemli:

1. sürekli güncelleme ve gelişim: programın düzenli olarak güncellenmesi ve yeni özellikler eklenmesi benim için çok önemli. Yapay zeka entegrasyonu gibi yenilikler de kullanımı kolaylaştırır.

2. orta seviye özellikler: programın çok basit veya çok karmaşık olmamasını istiyorum. Movavi gibi basit programlar yeterli değilken, After Effects gibi karmaşık programlara da ihtiyacım yok. Orta seviyede efektler ve düzenleme araçları sunan bir program arıyorum.

3. Video düzenleme programının sistem gereksinimleri yüksek olması önemli değil.

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Altan
Yani edit işleri ile uğraşıyorsan neden Adobe Premiere Pro 2024 gibi programlarda kendini geliştirmiyorsun?

IReaper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Reaper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani edit işleri ile uğraşıyorsan neden Adobe Premiere Pro 2024 gibi programlarda kendini geliştirmiyorsun?
yani gerek yok şu anlık capcut şu anda işimi görüyor fakat bir alternatif daha iyisi varsa iyi olurdı

şu anda ortalama yakın editler yapabiliyorum .premiere proyu öğrenmeye kalsam kaç haftamı alır üstelik türkçe dil desteği de yok hatırlıyorsam. premier pro yani zamanımı çok alır şu anlık gerek yok fakat belki ilerde bakarım

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Ensar Polat
yani gerek yok şu anlık capcut şu anda işimi görüyor fakat bir alternatif daha iyisi varsa iyi olurdı

şu anda ortalama yakın editler yapabiliyorum .premiere proyu öğrenmeye kalsam kaç haftamı alır üstelik türkçe dil desteği de yok hatırlıyorsam. premier pro yani zamanımı çok alır şu anlık gerek yok fakat belki ilerde bakarım
Yaptığın bir EDİTİ atma şansın varmı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,157
Üyeler
147,488
Son üye
Mehmet Ufuk
Top Bottom