Neler Yeni

Ortaokuldan lise ' ye geçiş hakkında korkularım var :(

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
ne olacak örnek verirmisin bende merak ettim 8.sınıfım
Dersler çok zor gelecek. Bayağı bir afallayacaksın. Ders notların düşük geldiği için ailenle problemler yaşayacaksın. Sürekli moralin bozuk gezeceksin ve kendine kızıp duracaksın. Ama her şey olurken ders çalışmamaya devam edip arkadaşlarınla ye iç modunda devam edeceksin. Böyle böyle seneyi bitireceksin. (pandemiyi düşünürsek muhtemelen liseyle ortaokulun farkını hissetmezsin)

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,633
İsim
Eren Yeager

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Liseye geçince üzülürsün. Benim artık eğitimden umudum kalmadı, yeteneğim ile kazanacağım paramı.
Bende belli bir maaş ile kendimi tabi tutmayacağım bende başka şeylere elimden geldiğince hayatımı kurtarmaya çalışacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapacak bir şey yok hocam işin üzücü kısmı orta okulda sevdiğim kız yüzünde dışlanmış olmam sağlık olsun olan oldu.
Benim üzüldüğüm nokta o , o nu birdaha göremiyecek olmam.

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
Çok derdin olmuyor. Ama sorumluluklar artıyor, ders, yeni ortam vs
yeni ortam sorun değilde ben çabuk alışırım (corona var zaten belki geri kapanır okullar) keşke tek derdimiz ders olsa :(

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Dersler çok zor gelecek. Bayağı bir afallayacaksın. Ders notların düşük geldiği için ailenle problemler yaşayacaksın. Sürekli moralin bozuk gezeceksin ve kendine kızıp duracaksın. Ama her şey olurken ders çalışmamaya devam edip arkadaşlarınla ye iç modunda devam edeceksin. Böyle böyle seneyi bitireceksin. (pandemiyi düşünürsek muhtemelen liseyle ortaokulun farkını hissetmezsin)
Çok fazla sosyal aktivite yapacaksın. Arada bi kıza denk geleceksin ve aşık olacaksın. Sürekli onu düşünmekle geçireceksin ama adım bile atmaktan korkacaksın. 9.sınıfta çok fazla kabadayılık yapan errrrkekler olacak. Gittiği ortaokulda diğerlerine söz geçirenler bunu lisede de yapmak isteyecek. Bu yüzden sürekli kavgalar olacak. Genelde 1v1 değil toplu kavgalar dönecek.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
yeni ortam sorun değilde ben çabuk alışırım (corona var zaten belki geri kapanır okullar) keşke tek derdimiz ders olsa :(
Bu virüs yüzünden ortaokulum 1.5 senem ÇÖP oldu. Ben bir şey demiyorum :( buda bir sınav , isyan etmemek lazım.

Ceyuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Yunus Kaya
Eğer yatılı okursan bir de kafa dengi arkadaşlar buldun mu ohooo :D Eve dönmezsin söylim sana .

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,392
İsim
Selman
Sıcak sudan soğuk suya geçiş gibi düşün ancak arkadaş konusunu problem etme. En iyi geçinidiğin arkadaşlarınla arkadaşlığını devam ettirebilirsin yine.

Son düzenleme:

Presodi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Burak Öner
Herkes yaşıyor senin yaşadığını o dönem gelince. İnan bana lisenin yeri ayrıdır. Zevk almaya bak.

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kendine uygun birini bulana kadar fazla samimi olma kimseyle, yeterli. Ayrıca lisede, en azından benim okulumda, kimse kimseyi pek takmıyor. Benim için güzel bir şey.

_bg_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
bg
Arkadaşlar ben geçmişi sürekli özleyen birisiyim ve ortaokuldan liseye geçmek nasıl hissettiriyor ? Yıllarca beraber olduğum arkadaşlarımdan , öğretmenlerimden ve okulun kensini özlerim büyük ihtimal bu yüzden korkuyorum zaten az bir süre kaldı. :(
+fizik,kimya,biyoloji,tarih,coğrafya ekleniyor...

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Çok fazla sosyal aktivite yapacaksın. Arada bi kıza denk geleceksin ve aşık olacaksın. Sürekli onu düşünmekle geçireceksin ama adım bile atmaktan korkacaksın. 9.sınıfta çok fazla kabadayılık yapan errrrkekler olacak. Gittiği ortaokulda diğerlerine söz geçirenler bunu lisede de yapmak isteyecek. Bu yüzden sürekli kavgalar olacak. Genelde 1v1 değil toplu kavgalar dönecek.
Lisede bir güç kurman gerek , bir grup , bir güç yoksa ezmeye çalışan olacaktır.

Ben eğer sabıkamı düşünmesem gereksiz bir öğrenci olsam , okulu altı üst ederim. (Şuanki okulu) bizim okuldaki erkeklerin çoğu dövüşmeyi bilmiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
915,308
Üyeler
141,960
Son üye
PhenomXD
Top Bottom