Neler Yeni

otomatik OC yapılır mı?

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Sayın bilgisiz dostum, bu ayarda herhangi bir voltaj artırma bulunmuyor zaten.

Burada da yazdım ama hem bilmeyip hem de öğrenme-okuma gibi bi amacıun bulunmadığı için farkında değilsin. Dolayısıyla ekstra bir sıcaklık artışı olmayacak bunu kafana sokmanı öneririm. Ayrıca 76 derece yüksek bir sıcaklık değeri değil, bunu da sana anlatmak için 7566364736489273 mesaj atmam gerekiyor ise ben pes ediyorum, bilgisizliğinizle kalınız. İyi günler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak şimdi sövüp de banı yeme bana ben ban yiyince dediklerini hatırla :D
Zaten ban yiyeceğimi bildiğim için yapamam. Ama yapsam herkes bana destek çıkar moderatörler dışında tabi :/

ben size karşı saygımı bozmuyorum.aynı şekilde bu davarınışı da sizden bekledim.ama siz bunu yapmadınız.
Yani hayır ben normalde asla saygımı bozan bir insan değilim de konuyu okurken kanser oldum. Yarım saat itiraz etmişsin herkes sana burda doğrusunu anlatımış yok yanat yok ömür kısaltır falan demişsin gel de sinirlenme yani

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,066
İsim
Zeki Müren
evet,dediginiz dogru.ben bir lise ögrencisiyim.hepiniz abim sayılırsınız.ben oc hakkıında çok bir bilgim yok.demek istedigim,gereksiz yere yapmaması.mesela ben vlotaj sınırlamasını vs.bilmiyorum.ögrettiginz için teşekkürler.ama sadece demek istedigim,gereksiz yere,bios dan kafasına göre ayar yapmaması.
ya vkardeşim ne booş boş konuşuyorsun adam markanın belirlediği oranda yapcak çünkü uygulamada oto değerler ondan sadece hız aşırtma olcak voltaj dahi artmıcağı için sıcaklık artmıcak ayrıca insanın birazcıkj daha iyi performanslı işlemci istmesi gereksiz değil fiyatının performansını vermesini istemektir

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal

Nachi

80+ Platinum
Sayın bilgisiz dostum, bu ayarda herhangi bir voltaj artırma bulunmuyor zaten.

Burada da yazdım ama hem bilmeyip hem de öğrenme-okuma gibi bi amacıun bulunmadığı için farkında değilsin. Dolayısıyla ekstra bir sıcaklık artışı olmayacak bunu kafana sokmanı öneririm. Ayrıca 76 derece yüksek bir sıcaklık değeri değil, bunu da sana anlatmak için 7566364736489273 mesaj atmam gerekiyor ise ben pes ediyorum, bilgisizliğinizle kalınız. İyi günler.

Bak şimdi sövüp de banı yeme bana ben ban yiyince dediklerini hatırla :D
bana da apu alınmaz dedi bazı oyunları açmaz oynasanda çok kötü grafiklerde ayarda bile zor oynarsın dedi

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
-Bir aptalın hatasını düzeltmeye kalkmayın; sizden nefret edecektir.
-Bir bilgenin hatasını düzeltin; size minnettar kalacaktır.
| La Ed

bana da apu alınmaz dedi bazı oyunları açmaz oynasanda çok kötü grafiklerde ayarda bile zor oynarsın dedi
evet,bence bu dedigim dogru.

sen bana cyberpunk oynayacagım dedin.

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
ve bir apuyla oynaman zor.onyarsanda çok kötü grafiklerde oynarsın.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
sizler benim abimsiniz.lütfen,eger bir hatam varsa,özür dilerim.
Tamam o zaman. Bir daha bilmediğin konu hakkında yorum yapmaman adına anlaşalım. Overclock hakkında bilgi almak istiyorsan internetten araştırma yapıp bilmeyen insanlara destek olabilirsin.

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788