Neler Yeni

Outfit7 oyunlarına neden kamera var diyorlar?

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar herkes tutturmuş yok Tomun gözlerinde kamera var yok Angelanın gözlerinde kamera var ben hiçbir şey anlamadım Outfit7 ne yapmış ki herkes gözü kamera, yok kameradan bizi izliyor, yok sesli arama izni var, yok bazen yukarıya kameraya bakıp bizi gözetliyor, bir tane daha saçmalık var Angela bizi taklit ediyor ama kadın Angela ya bizi izliyonmu diye soruyor Angelada evet çocukları izlemeyi seviyorum diyormuş daha neler. Adamlar çocuklara oyun yapmış bunda nasıl tehlike arıyorlar? Yukarıya bakınca kameraya bakıyormuş, alakası yok adamlar karaktere mimik eklemişler o kadar.

Angela 2 indiren Birisininde saat 3 de telefonundan gülme ve homurdanma sesi gelmiş Angelada mesaj geldiğinin sesiymiş bu Angeladan İngilizce mesaj gelmiş Türkçeye çevirince ölmek istiyorsan yanıma gel yazıyormuş.

Adamlar Londrada oyun geliştiriyorlar hiç işleri yok türkiyede gelip adam öldürecekler.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,862
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Show haber :D

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Arkadaşlar herkes tutturmuş yok Tomun gözlerinde kamera var yok Angelanın gözlerinde kamera var ben hiçbir şey anlamadım Outfit7 ne yapmış ki herkes gözü kamera, yok kameradan bizi izliyor, yok sesli arama izni var, yok bazen yukarıya kameraya bakıp bizi gözetliyor, bir tane daha saçmalık var Angela bizi taklit ediyor ama kadın Angela ya bizi izliyonmu diye soruyor Angelada evet çocukları izlemeyi seviyorum diyormuş daha neler. Adamlar çocuklara oyun yapmış bunda nasıl tehlike arıyorlar? Yukarıya bakınca kameraya bakıyormuş, alakası yok adamlar karaktere mimik eklemişler o kadar.

Angela 2 indiren Birisininde saat 3 de telefonundan gülme ve homurdanma sesi gelmiş Angelada mesaj geldiğinin sesiymiş bu Angeladan İngilizce mesaj gelmiş Türkçeye çevirince ölmek istiyorsan yanıma gel yazıyormuş.

Adamlar Londrada oyun geliştiriyorlar hiç işleri yok türkiyede gelip adam öldürecekler.
Dostum 2012 Facebook şeyleri bunlar :D.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Çocuklar arası söylemler. Küçükken bende inanırdım 😐

Akiran

80+ Silver
Kaç yıl öncesinin muhabbeti, tam bir mağaralık konu.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: baid

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Bu mesajı 10 kişiye özelden göndermezsen Donanım Arşivi forumu ücretli olacakmış. Bu mesajı 10 kişiye gönderdiğinde premium hesap oluyorsun. eskiden buna inanan çok vardı.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Bu mesajı 10 kişiye özelden göndermezsen Donanım Arşivi forumu ücretli olacakmış. Bu mesajı 10 kişiye gönderdiğinde premium hesap oluyorsun. eskiden buna inanan çok vardı.
Gerçekten forumda böyle bir olay mı oldu ?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Gerçekten forumda böyle bir olay mı oldu ?
yok bu forumda değil ya. whatsapp, facebook için falan yazıyorlardı. mesajı nereden gönderiyorsa orayı yazıyordu. bende o yüzden burayı yazdım

Top Bottom