Neler Yeni

Oynadığım Oyunlar İçin Tier List Yaptım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,706
İsim
Eren Yeager
Bir saniye bu troll bir konu olmalı
Harika kısmına Plants vs Zombies'i koydun
The Last Of Us 2'yi gittin Eh İşteye mi koydun gerçekten mi?
Zevkler ve renkler tartışılmaz yaşından da kaynaklı yargılamak istemiyorum ama maksimum 13 yaşındasın muhtemelen.

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Merhabalar. Bugün oynadığım, yada hakkında yorum yapabilecek kadar bilgi sahibi olduğum oyunlar için tier list yapacağım
Tier list:
DÜNYANIN EN İYİ OYUNU
Undertale

BAŞYAPIT
Reventure
Deltarune

EFSANE
Suicide guy
Suicide guy sleeping deeply
Half life 1

MÜKEMMEL
Half life2
GTA vice city
Papers please
Punch club

HARİKA
Plants versus zombies
Bendy an the ink machine
Slime rancher
Mad father
GTA san andreas
Half life: alyx
CS:1.6
CS:GO
Max payne 2
Max payne 1

GÜZEL
COD4 MW
COD MW2
Stanley parable
Süt almama yardım et
Fear
Vampire fall origins
Dead cells
Brawl Stars

NORMAL
PVZ2
Darkness risess

PUBG
Watch dogs 2

EH İŞTE
GTA5
TLOU2

BAŞARISIZ
watch dogs
Driver 3

KÖTÜ
Fear2
Max payne 3
LOL
Fear3

ÇÖP
Fear online
Watch dogs legion
Witcher 3

DÜNYANIN EN KÖTÜ OYUNU
E.T

evet, benim listem böyle. Sizinki nasıl?
Witcher 3 çöp dedikten sonra değersiz bir liste olduğunun farkına varıp, Gamer bile olmayan birinin listesi olduğunu düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilerek ÇÖP yazdım.
Arkadaşa ilgisini verelim

agg1401

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ayhan
Bu da benden olsun. Yaşım 27. Gerçek anlamda deneyimlediklerimi yazdım. Şu an sadece bunlar aklıma geldi.

DÜNYANIN EN İYİ OYUNU
  • Re-Volt

BAŞYAPIT
  • A Hat in Time
  • Super Mario Bros.
  • Need for Speed 2 Special Edition
EFSANE
  • Need for Speed: Underground 2
  • Grand Theft Auto: Vice City

MÜKEMMEL
  • Midtown Madness 2
  • Command & Conqueror: Red Alert 2 (Her ne kadar beceremesemde)
  • Minecraft
HARİKA
  • Counter-Stirke 1.6
  • Super Mario Kart WII
  • Helltaker
  • Chip & Dale: Rescue Rangers
GÜZEL
  • Mario Portal
  • Secret Maryo Chronicles
  • Grand Theft Auto III
  • RollerCoaster Tycoon
  • Quake III Arena
  • Plants vs. Zombies
  • Inazuma Eleven GO Strikers 2013
NORMAL
  • Zuma's Deluxe
  • Luxor
  • Bejeweled
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Need for Speed: Underground

EH İŞTE
  • Pro Evolution Soccer 2017
  • Sonic The Hedgehog

BAŞARISIZ
  • FIFA serileri
  • Sonic R
KÖTÜ
  • Counter-Strike: Global Offense
  • Cities: Skylines
ÇÖP
  • Grand Theft Auto 4
  • Silkroad Online
  • Metin2
  • Legends of League

Son düzenleme:

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,706
İsim
Eren Yeager
Bu da benden olsun. Yaşım 27. Gerçek anlamda deneyimlediklerimi yazdım. Şu an sadece bunlar aklıma geldi.

DÜNYANIN EN İYİ OYUNU
  • Re-Volt

BAŞYAPIT
  • A Hat in Time
  • Super Mario Bros.
  • Need for Speed 2 Special Edition
EFSANE
  • Need for Speed: Underground 2
  • Grand Theft Auto: Vice City

MÜKEMMEL
  • Midtown Madness 2
  • Command & Conqueror: Red Alert 2 (Her ne kadar beceremesemde)
  • Minecraft
HARİKA
  • Counter-Stirke 1.6
  • Super Mario Kart WII
  • Helltaker
  • Chip & Dale: Rescue Rangers
GÜZEL
  • Mario Portal
  • Secret Maryo Chronicles
  • Grand Theft Auto III
  • RollerCoaster Tycoon
  • Quake III Arena
  • Plants vs. Zombies
NORMAL
  • Zuma's Deluxe
  • Luxor
  • Bejeweled
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Need for Speed: Underground

EH İŞTE
  • Pro Evolution Soccer 2017
  • Sonic The Hedgehog

BAŞARISIZ
  • FIFA serileri
  • Sonic R
KÖTÜ
  • Counter-Strike: Global Offense
  • Cities: Skylines
ÇÖP
  • Grand Theft Auto 4
  • Silkroad Online
  • Metin2
  • Legends of League
Neredeyse hiç hikayeli oyun yok hocam :D

Fordon Greeman

80+ Bronze
Oyun oynamamış ki hayatında. Bir tane düzgün RPG oyunu göremiyorum listede. Nerede planescape tormentler baldur's gate'ler? Oyun yorumlamak bunlara kaldı demek. Ciddiye alan var bi de.

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,726
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121

agg1401

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ayhan
Oyun oynamamış ki hayatında. Bir tane düzgün RPG oyunu göremiyorum listede. Nerede planescape tormentler baldur's gate'ler? Oyun yorumlamak bunlara kaldı demek. Ciddiye alan var bi de.
Ben RPG oynadım ve hatta JRPG bile ama Japonca bilseydim. Emin ol, tüm NES RPG'lerin içinden geçerdim ama bilmiyorum.

Fordon Greeman

80+ Bronze
Önemli olan o değil ki, kategorilendirme bile yapılmamış, ne açıdan değerlendirdin? Teknik açıdan mı? Hikayesinin tutarlılığını mı değerlendirdin? Sunumunu mu değerlendirdin? Gameplayini mi değerlendirdin? Listede bulunan Stanley Parable ile Witcher 3 nasıl aynı listede? Teknik açıdan dünyanın en başarılı oyunları RDR2 ile TLOU2, neye göre eh işte deniyor, 2013 yılında çıkmış dünyayı sallayan GTA V nasıl EH İŞTE! olabilir? Hayır zaten Plants vs. Zombies'in nelerin üzerinde olduğunu görünce ciddiye alası gelmiyor zaten insanın. Stanley Parable isimli, ***** esprileri ile oynatmaya çalışan yürüme simülasyonlarına oyun diyorsanız ayrıca tekrardan oyun kültürünüze ne diyeceğimi bilmiyorum. Bomboş liste. Kendi zevkine göre hazırladığın belirli kategorlileri ve değerlendirme kriterleri olmayan saçma sapan bir liste. Zevksizliğini ifşa ediyor sadece. Ben paylaşmaya utanırdım.

Aslında sadece LoL, Witcher 3'ün üzerinde ve bu iki oyunu harbi harbi karşılaştırmış arkadaşlar sanırım içme suyu yerine başka bir şey içiyor arkadaş yazsam yeterliydi.

Türk DRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏Türk DRK
İlgilendiği Kategoriler
Undertale,evcil hayvanlar, film, dizi, oyun
@Vesemir konunun kilitlenmesini rica ediyorum. Her gün 15 bildirim ile foruma girmek istemiyorum

Önemli olan o değil ki, kategorilendirme bile yapılmamış, ne açıdan değerlendirdin? Teknik açıdan mı? Hikayesinin tutarlılığını mı değerlendirdin? Sunumunu mu değerlendirdin? Gameplayini mi değerlendirdin? Listede bulunan Stanley Parable ile Witcher 3 nasıl aynı listede? Teknik açıdan dünyanın en başarılı oyunları RDR2 ile TLOU2, neye göre eh işte deniyor, 2013 yılında çıkmış dünyayı sallayan GTA V nasıl EH İŞTE! olabilir? Hayır zaten Plants vs. Zombies'in nelerin üzerinde olduğunu görünce ciddiye alası gelmiyor zaten insanın. Stanley Parable isimli, ***** esprileri ile oynatmaya çalışan yürüme simülasyonlarına oyun diyorsanız ayrıca tekrardan oyun kültürünüze ne diyeceğimi bilmiyorum. Bomboş liste. Kendi zevkine göre hazırladığın belirli kategorlileri ve değerlendirme kriterleri olmayan saçma sapan bir liste. Zevksizliğini ifşa ediyor sadece. Ben paylaşmaya utanırdım.

Aslında sadece LoL, Witcher 3'ün üzerinde ve bu iki oyunu harbi harbi karşılaştırmış arkadaşlar sanırım içme suyu yerine başka bir şey içiyor arkadaş yazsam yeterliydi.
Artık yeter! Ben sana nasıl GTA5 seversin demiyorsam sende bana demiyeceksin. Bu kadar. Ayrıca kimsenin zevkine laf edemessin

Bir saniye bu troll bir konu olmalı
Harika kısmına Plants vs Zombies'i koydun
The Last Of Us 2'yi gittin Eh İşteye mi koydun gerçekten mi?
Zevkler ve renkler tartışılmaz yaşından da kaynaklı yargılamak istemiyorum ama maksimum 13 yaşındasın muhtemelen.
Açıklıyım. TLOU2'yi sevmeme sebebim böyle bir dünyada ellie'nin ilişkisi niye bu kadar gözümüze sokuluyor? Gerçekten bayıcı bir durum

Ayrıca tier list zevklere göre değerlendirilir. Teknik açıdan değil. Sevdiğini yukarı koyarsın.

Son düzenleme:

Fordon Greeman

80+ Bronze
@Vesemir konunun kilitlenmesini rica ediyorum. Her gün 15 bildirim ile foruma girmek istemiyorum

Artık yeter! Ben sana nasıl GTA5 seversin demiyorsam sende bana demiyeceksin. Bu kadar. Ayrıca kimsenin zevkine laf edemessin
Benim GTA 5 sevdiğimi nereden çıkardın? :D Ben sevdiğim şeyleri söylemedim ki, bir olgudan gerçeklikten bahsediyorum burada. Hiç sevmesem dahi, Mario çok başarılı oyundur mesela. Tier List demişsiniz dediğiniz listeye ve kimi oyuna çöp, kimi oyuna dünyanın en iyi oyunu diyecek kapasitede görüyorsunuz kendinizi. Yıllardır oyun incelemesi yapıyorum, bir oyuna çöp veya dünyanın en iyi oyunu diyebilmek haddime değil. Kimsenin değil. Aptalca bir eleştiri yaparsanız, ağır geri dönüş aldığınızda abi beni dövdüler demeyeceksiniz hocam. İstediğini sev ne beni ne başkasını ilgilendirmez, ancak saçma sapan görüşlerini gerçek bir olgu gibi paylaşmaya karar verirsen birisi gelir neden yanlış olduğunu ağır dille anlatır. Sen de ancak Yeter! dersin.

TLOU2'nin hikayesini ben de sevmedim ayrıca. İnanılmaz başarılı bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ancak eleştirmeniz gereken kısım Ellie'nin ilişkisinin oyundaki yeri değil, zira eleştirilecek hiçbir tarafı yok o kısmın. Gayet güzel işlenmiş.

Türk DRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏Türk DRK
İlgilendiği Kategoriler
Undertale,evcil hayvanlar, film, dizi, oyun
Benim GTA 5 sevdiğimi nereden çıkardın? :D Ben sevdiğim şeyleri söylemedim ki, bir olgudan gerçeklikten bahsediyorum burada. Hiç sevmesem dahi, Mario çok başarılı oyundur mesela. Tier List demişsiniz dediğiniz listeye ve kimi oyuna çöp, kimi oyuna dünyanın en iyi oyunu diyecek kapasitede görüyorsunuz kendinizi. Yıllardır oyun incelemesi yapıyorum, bir oyuna çöp veya dünyanın en iyi oyunu diyebilmek haddime değil. Kimsenin değil. Aptalca bir eleştiri yaparsanız, ağır geri dönüş aldığınızda abi beni dövdüler demeyeceksiniz hocam. İstediğini sev ne beni ne başkasını ilgilendirmez, ancak saçma sapan görüşlerini gerçek bir olgu gibi paylaşmaya karar verirsen birisi gelir neden yanlış olduğunu ağır dille anlatır. Sen de ancak Yeter! dersin.
Kendi sevdiğim oyunları katman katman sıraladım. En sevdiğim oyun sıralaması ile aynı şey. En sevdiğim oyun sıralamasını paylaşamaz mıyım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom