Neler Yeni

Oyunlar için Kendi Tier List'im [Bu Listede Hiçbir Oyun Zarar Görmemiştir]

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,865
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932

Impe

80+ Silver
Hocam ama yeni silahlar ve bölüm atsarımı ile eğlenceli tutmayı başarıyor
Sonlara doğru sıkıyor ilk başta tabii ki çok eğlenceli ama görev tasarımları ve silahlar sonlarda biraz tekrar ediyor birde ben 1 ve 2 yi ardarda oynadım o yüzdende çok sıkıldım

FB RevoltHyper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Şahin Bora Kış
Unuttuğum Birçok Oyun Var Ama Şimdilik Aklıma Gelenler Bunlar.
Başyapıt(100)
CyberPunk 2077, The Witcher 3
İnanılmaz(90+)
Red Dead Redemption 2, The Last Of Us, Metro Exodus, Death Stranding, God Of War, Half Life 2, Crysis 1, Crysis 2, TitanFall 2, Metro 2033, Metro Last Light, Tomb Raider, A Plague Tale - Innocence, Beyond - Two Souls, Assassin's Creed Valhalla, The Elder Scrolls V: Skyrim, Uncharted 4, Call Of Duty 4: Modern Warfare, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Uncharted 4
Harika(80+)
Detroit Become Human, Life İs Strange, Life İs Strange Before The Storm, Mafia 2, Rise Of The Tomb Raider, Crysis 3, Shadow Of The Tomb Raider, Days Gone, Assassins Creed Odyssey, Grand Theft Auto: Vice City, Call Of Duty: Modern Warfare 3, Resident Evil 2, Gears 5
Çok iyi(70+)
The Last Of Us 2, The Witcher 2, Assassins Creed Origins, Resident Evil 3, Borderlands 2, Battlefield V
iyi(60+)
Fallout 4, Horizon Zero Dawn, Mad Max
Eh İşte(50+)
Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto III
kötü(40+)
Grand Theft Auto IV, Uncharted 3

Çok kötü(30+)
Grand Theft Auto: San Andreas, Mafia 3
Korkunç(20+)
The Witcher, Mafia 1, Mass Effect Serisi, Batman Serisi, Max Payne, Yakuza Serisi
Patates(10-)
Undertale Ve Pixel Grafikli Bu Tarzdaki Diğer Oyunlar

Ubisoft Oyunları Klavyeniz Bozulaydı'da Yapamasaydınız
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, Tom Clancy's The Division, The Division 2, Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands, Watch Dogs: Legion, Watch Dogs 2, Watch Dogs
Çok Zor
FromSoftware Oyunları Easy Mod Gelsin!

Ekler

• GTASA_CJ.jpg
    GTASA_CJ.jpg
    20.7 KB · Hit: 40

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
'Ve diğer tüm pixel oyunlar' dediğin anda kaliteli oyunların %80nini patates tierına koymuş oldun
Şu ana kadar pixel olup beğendiğim oyun hiç olmadı Minecraft bile x256 texture pack ile ve Shader'ile oynuyorum.

Top Bottom