Neler Yeni

Yardım Oyun için mouse önerisi lazım

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
ada yalın
Arkadaşlar bende gamepower mouse vardı kendisini 2 sene kullandım ve tuşları basmamaya başladı garantiye yolladım oksid bilişim sağ olsun mousdan pahalı tamir fiyatı çekti mouse su geri almayı düşünmüyorum onun yerine yeni birtane Alıcam benim aklımda şuna steelseries prime plus var onu almayı düşünüyorum almalımıyım iyi mous mudur veya sizin önerebilceginiz mouse varsa onuda alabilirim (600 civarı bütçe var)

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
ada yalın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://ty.gl/rq4qnp7j2b yada bunu
[/QUOTE]
Zaten şuan bu mouse su Garantiye yolladım 2 senede bozuldu bide kendinden çok tamir fiyatı çekiyorlar Garanti için sağol kalsın gamepower dan uzak durmak lazım

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Eren
konu gamepower ise 2 sene çok bile dayanmış yat kalk dua et o kadar dayandığında ben o markadaki ürünü hiç o kadar kullanamadım yarısı bile.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
ada yalın
konu gamepower ise 2 sene çok bile dayanmış yat kalk dua et o kadar dayandığında ben o markadaki ürünü hiç o kadar kullanamadım yarısı bile.
Aktif olarak çok bilgisayar kullanan biri olmadığım için dayandı aslında yoksa okadar uzun süre gitmezdi evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

50 lira daha koy al geç.
Sanki prime plus daha iyi gibi özellik açısından

Yapıcı

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammet
Bence rival 3 wierles al farkı çok fazla fark edecen pili içiyor mouse evet ama ona da yapcak bişey yok

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
ada yalın
Bence rival 3 wierles al farkı çok fazla fark edecen pili içiyor mouse evet ama ona da yapcak bişey yok
Arkadaşımda var o mouse sakın alma dedi 2 senede pil parası kendisini geçiyor diyor bide sürekli onun pili ile uğraşamam kablolusu ile ne farkı var ki

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Toprak
PIRT. Hayatınızın hatasını yaparsınız gerke sensör gerek ağırlık bakımdan kronik sorunları var. Bir de pili içiyor.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ege
Bende baktımda evet dediğin gibi karşılaştırdıgım her mouse su kağıt üstünde çok rahat geçiyor tek korkum sensör farkı
Bu bütçede pek başka seçenek yok ya. SS prime üzmez. Bütçe arttırırsan hyperx pulsefire haste falan bakabilirsin veya alternatif razer cobra falan araya girer

Top Bottom