Neler Yeni

Oyun oynarken ya da webde gezinirken pc bir anda kapanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert
Isı değerlerini kontrol ettiniz mi?
evet hem de çok kez. Daha demin OCCT'den power testi yaptım, işlemci anlık olarak 105C'ye fırladı 1 kere sonra indi, GPU stabil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet hem de çok kez. Daha demin OCCT'den power testi yaptım, işlemci anlık olarak 105C'ye fırladı 1 kere sonra indi, GPU stabil.
Ben bir ara Termal Macunu değiştirince kapanma olayı azalmıştı lakin çok değil 1 ay sonra eski seviyelere döndü. İşin garibi neden termal macun sürünce azalırken yeni RAM takınca artıyor, garibime giden bu.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,019
İsim
Turuncu Keskin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bir ara Termal Macunu değiştirince kapanma olayı azalmıştı lakin çok değil 1 ay sonra eski seviyelere döndü. İşin garibi neden termal macun sürünce azalırken yeni RAM takınca artıyor, garibime giden bu.
Ram slotunu değiştirir misin, ama ısıdan kaynaklı bir problem gibi. İşlemci ve Soğutucunuz nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert
Ram slotunu değiştirir misin, ama ısıdan kaynaklı bir problem gibi. İşlemci ve Soğutucunuz nedir?
R5 2600 stok soğutucuda kullanıyorum lakin işlemci değişecek yakında. RAM slotum zaten 2 tane değiştirmemin bir anlamı yok :)

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Barış Okçu
R5 2600 stok soğutucuda kullanıyorum lakin işlemci değişecek yakında. RAM slotum zaten 2 tane değiştirmemin bir anlamı yok :)
gülücük atacağına tek ram ile tek tek soltlarda dene biraderim Denemeden çözemezsin böyle sorunları.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-07-21 222636.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-21 222636.png
    2.4 KB · Hit: 32
Top Bottom