Neler Yeni

Oyun Oynayacak Arkadaşım Yok Diyorsan hemen Gir İçeri..

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Harun Berke Gürek
Instagram
www.instagram.com/harunberkegurek
Steam
https://steamcommunity.com/id/berkegbi/
Twitter
berkegbi
Discord
berkegbi
atım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

hoca diyon ki arkadaş arıyoruz yeni atıyoruz senin kalıbnı seveyim diyip bizi çıkarıtyon ? o zaman konuyu da açma.
Kardeşim adam akıllı konu açıyoruz daha gelip ismini bile doğru dürüst yazmıyosun saçma sapan cevaplar veriyosun. Önce bi kendini geliştir sonra arkadaş edinirsin.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Kardeşim adam akıllı konu açıyoruz daha gelip ismini bile doğru dürüst yazmıyosun saçma sapan cevaplar veriyosun. Önce bi kendini geliştir sonra arkadaş edinirsin.
kusura bakma ya yeni insanlara tanışmak istiyorum diyorum diyorsun sonra karşındakı insana en agır şekilde önyargılı davranıp engeli basıyorsun sonra gelmissin kendin geliştir diyon hadi la ordan :kedi: :kedi: :kekw: :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Harun Berke Gürek
Instagram
Steam
Twitter
berkegbi
Discord
berkegbi
kusura bakma ya yeni insanlara tanışmak istiyorum diyorum diyorsun sonra karşındakı insana en agır şekilde önyargılı davranıp engeli basıyorsun sonra gelmissin kendin geliştir diyon hadi la ordan :kedi: :kedi: :kekw: :kekw:
Dostum benim şimdiye kadar aramıza birçok kişi katıldı hiçbiri senin gibi sorunlu değil. Adını soruyorum Viego diyorsun. Şaka mı yapıyosun diyorum saçma sapan cevap veriyosun. Çocuk çocuk şeylerle uğraşacak vaktim yok. Sen git kendine lolcü başka birilerini bul

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
sorunlu değil. Adını soruyorum Viego diyorsun. Şaka mı yapıyosun diyorum saçma sapan cevap veriyosun. Çocuk çocuk şeylerle uğraşacak vaktim yok. Sen git kendine lolcü başka birilerini bul
saçma cevap mı benimle iletişime bile geçmeden adımı sordun yaşımı sordun da profilmi incelemeyip sonra da dalga mı geçıyorsun diye mesaj atıyorum diye engellıyon ?:D
zaten tüm bilgierim forumda mevcut ???

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Harun Berke Gürek
Instagram
Steam
Twitter
berkegbi
Discord
berkegbi
saçma cevap mı benimle iletişime bile geçmeden adımı sordun yaşımı sordun da profilmi incelemeyip sonra da dalga mı geçıyorsun diye mesaj atıyorum diye engellıyon ?:D
zaten tüm bilgierim forumda mevcut ???
7/24 forumda gezmiyorum pcye geçtiğimde discord bildirimini gördüm direkt oradan iletişime geçtim.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Dostum benim şimdiye kadar aramıza birçok kişi katıldı hiçbiri senin gibi sorunlu değil. Adını soruyorum Viego diyorsun. Şaka mı yapıyosun diyorum saçma sapan cevap veriyosun. Çocuk çocuk şeylerle uğraşacak vaktim yok. Sen git kendine lolcü başka birilerini bul
sana bana hitap edebilcegin şekilde isim söyledim tiytatorumu dewam etirmedin bile ? sanatçının sanatına karşı gelmek ah
Mesaj otomatik birleştirildi:

7/24 forumda gezmiyorum pcye geçtiğimde discord bildirimini gördüm direkt oradan iletişime geçtim.
bunu demene yeterliyidi ? engeli basmak nedir :PeepoLeave: :PeepoLeave::PeepoLeave::PeepoLeave:

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali taha
Cs go konusunda tecrübeli birisi yardımcı olabilir mi acaba

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali taha
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Harun Berke Gürek
Instagram
Steam
Twitter
berkegbi
Discord
berkegbi
Seçkin aldığım zaman sadece seçkin alanlarla mı eşleşeceğim yoksa karşık
Seçkin aldığın zaman sadece seçkin olanlarla eşleşirsin. Zaten seçkin almazsan rekabetçi vs atamıyorsun.

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali taha
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Harun Berke Gürek
Instagram
Steam
Twitter
berkegbi
Discord
berkegbi

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali taha
Valla alsan da almasan da o hile mutlaka karşına çıkar. yapacağın pek bir şey yok bu duruma
Hocam bu eşleşme tüm modlar için geçerli değil mi basit eğlence ölüm maçı rekabet gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,659
Üyeler
155,451
Son üye
berkcan135
Top Bottom