Neler Yeni

Oyun satış sitelerinden hesap ile oyun alınır mı?

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Yankı Özkan
Arkadaşlar Forza Horizon 5 almayı düşünüyorum ama steamde ve microsoft storeda çok pahalı. Hesap olarak satan siteler var 70tlye veriyor acaba bunları alırsam aynı hesabı başkalarına satma durumu vb. olur mu ve önerdiğiniz site var mı?

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Metehan bahar
Hocam zaten sistem 1 hesabı cok fazla kişiye satmak üzerine kurulu. Sadece Offline olarak oyunu oynayacaksiniz. Ama sizin gibi ayni hesaptan çok fazla kişi oyun oynayacak.
Bu tarz oyunlari ilerde tekrar oynanabilecek oyunlar olduğu için bu şekilde hesap almak mantiksiz.

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Yankı Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam zaten sistem 1 hesabı cok fazla kişiye satmak üzerine kurulu. Sadece Offline olarak oyunu oynayacaksiniz. Ama sizin gibi ayni hesaptan çok fazla kişi oyun oynayacak.
Bu tarz oyunlari ilerde tekrar oynanabilecek oyunlar olduğu için bu şekilde hesap almak mantiksiz.
Key olarak da alabilirim ancak key halinde satan ucuz bulamadım hepsi steam ya da microsoft store ile aynı fiyata veriyor

Alucard5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
alucard
Arkadaşlar Forza Horizon 5 almayı düşünüyorum ama steamde ve microsoft storeda çok pahalı. Hesap olarak satan siteler var 70tlye veriyor acaba bunları alırsam aynı hesabı başkalarına satma durumu vb. olur mu ve önerdiğiniz site var mı?
Satamazsın ama alıp oynayabilirsin paran varsa tabi forzayı ben olsam kendi hesabıma alırdım online da oynarsın oyle

man a man

80+ Bronze
Açıklamalara bakarsan 1 ay garantili şeklinde ibareler görürsün. 1 ay sonra hesabın şifresini değiştirip tekrar satıyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
961,947
Üyeler
151,828
Son üye
Phimou