Neler Yeni

Oyun videoları izlenir mi?

UnFrGvnG

80+
YouTube kanalı açmayı düşünüyorum ve oyun videoları çekmeyi planlıyorum.Garbarius, oyun portal gibi kanallar eski olmasına rağmen son zamanlarda yine çekti ve izleniyordu 100k ya yakın.Yani oyun ölmemiş bence.
Araya müzik koysam, eğlenceli sohbet etsem birde izlenirmiyim sizce?
Veya başka oyun önerileriniz varmıdır?

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Emre Efe
onlar kemik kitlesi olan eski youtube kanalları lets play youtube için neredeyse öldü yeni youtuber olarak lets play çekmek çok zor

MehmeTD

80+ Bronze
Yine yine dicem ama kahinmiyiz biz aga nerden bilebiliriz belki youtube ana sayfasına düşersin izlenirsin belki youtube seni hiç önermez 100 videoda hala 200 300 izlenirsin

UnFrGvnG

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yine yine dicem ama kahinmiyiz biz aga nerden bilebiliriz belki youtube ana sayfasına düşersin izlenirsin belki youtube seni hiç önermez 100 videoda hala 200 300 izlenirsin
Tabii ki de kimse bilemez ama fikir alıyorum en azından, oyun videosu izlermisin mesela sen YouTube da?
Mesaj otomatik birleştirildi:

onlar kemik kitlesi olan eski youtube kanalları lets play youtube için neredeyse öldü yeni youtuber olarak lets play çekmek çok zor
Peki ne tür izleniyor genelde?

MehmeTD

80+ Bronze
Tabii ki de kimse bilemez ama fikir alıyorum en azından, oyun videosu izlermisin mesela sen YouTube da?
Şahsen minecraft vs. izlemem oyun videosu izleyeceksem ya alacağım bir oyunun oynanışını izlerim yada gündem videolarından sıkıldıysam yemek yerken sohbet tadında tryhard olmayan chill oynanış videolarını tercih ederim

UnFrGvnG

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen minecraft vs. izlemem oyun videosu izleyeceksem ya alacağım bir oyunun oynanışını izlerim yada gündem videolarından sıkıldıysam yemek yerken sohbet tadında tryhard olmayan chill oynanış videolarını tercih ederim
Valorant ve lol gibi oyunlar çok trend, internet cafelerde sadece bunlar oynanıyor.Benim bu tarz oyunlarda öyle üstün yeteneğim yoktur ama son cümlende dediğin gibi belki toplum tryhard oynayanıda izlerde, daha çok gameplayden ziyade eğlence amaçlı, yani adam oyunu bilmese bile sohbeti dinlemeye gelicek. Bu tarzda bir şeyler olursa olur belki?

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,924
İsim
Hamza Ziya Üstün
Yeni çıkan AAA oyunlar ve e spor yayınları izlenebilir. Çok bir fikrim yok açıkçası

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,924
İsim
Hamza Ziya Üstün
İkisi de. Mesela en sevdiğim şekil pintipanda nın yaptığı. Oynamayı çok beceremese de çok keyifli oluyor

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
Uğraşmayı seviyorsan AHMETT diye bir youtuber var onun gibi videolar çekebilirsin o da youtube’da yeni galiba

zamzom

80+
ben oyun videolarını çocukların daha çok izlediğini gördüm deneyimledim devamlı kesintisiz konuşan biri olmak gerekiyor ve cocuklara hitap eden minecraft olsun vs oyunları çekmek gerekiyor 3-5 yaşlarındaki cocuklar videodan videoya atlıyor sesini beğendiği youtuberi oyunu da biliyorsa izliyor diye düşünüyorum ama bu severek yapabileceği bir şey olmayabilir herkesin ama donuk bir yapıda video cekilince de kimse izlemiyor nereden biliyorsunuz diye sormayın :D

Top Bottom