Neler Yeni

Oyuncu ekipmanları kablolu mu yoksa kablosuz mu olmalı?

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
Merhaba, FPS oyuncusuyum. Kulaklığımı kablolu aldım. (kablosuz kulaklıklar radyasyon yayıyormuş dedi arkadaşlarım) klavye ve faremi sizce kablolu mu alayım, kablosuz mu? Karar veremedim. Ne tür artı ve eksi yanları olur?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,696
İsim
Emir
Merhaba, FPS oyuncusuyum. Kulaklığımı kablolu aldım. (kablosuz kulaklıklar radyasyon yayıyormuş dedi arkadaşlarım) klavye ve faremi sizce kablolu mu alayım, kablosuz mu? Karar veremedim. Ne tür artı ve eksi yanları olur?
paowkeoaıjwe hocam her teknolojik alet radyasyon yayıor zaten bosluguma geldi of.kablolu kablosuz sadece farkı tepkime süresi ama o da artk yeni kablosuzlarda tepkime süresi fark edilmeyecek kadar az

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
paowkeoaıjwe hocam her teknolojik alet radyasyon yayıor zaten bosluguma geldi of.kablolu kablosuz sadece farkı tepkime süresi ama o da artk yeni kablosuzlarda tepkime süresi fark edilmeyecek kadar az
bütçem 1k olur toplam 2si için 2k

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Klavye kablolu, mouse kablosuz. Fav kombin.

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Hamza Külünkoğlu
çok üst bütçelere çıkılmadıkça kablolu derim

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,696
İsim
Emir
Mesaj otomatik birleştirildi:

saglam klavyebence al mouse önerım yok cunku önerirsem razer onerırdım fakat razer mouseler anlamadıgım sekılde 2 3k olmus

Top Bottom