Neler Yeni

Maksimum 3000 TL oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Everstal

80+
Bütçe
3000
Tercihim kablosuz olması ama kablolu da olabilir. Uzun süreli kullanımda kulağı acıtmaması önemli, mikrofonu da kaliteli olursa çok iyi olur. Mikrofon çıkarıp takabildiğimiz veya içinden çekip uzatabildiğimiz, ya da linklerdeki Corsair'ler gibi de olabilir. SteelSeries ve Corsair olması daha iyi olur. Başka marka önerirseniz de atabilirsiniz yine. İlla 3000'i zorlamaya gerek yok, 2000, 1500 falan da olabilir.

Bunun gibi bir kablolu, bir kablosuz önerebilirsiniz.
https://www.hepsiburada.com/corsair-ca-9011203-eu-void-rgb-usb-kulaklik-p-HBV00000UW1UD
https://www.hepsiburada.com/corsair...-surround-siyah-ca-9011201-eu-p-HBV00000Y37WX

Henüz kablolu mu kablosuz mu olacağına karar veremedim ama. Kablosuzların eksi tarafları nelerdir?

stralist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Can
Tercihim kablosuz olması ama kablolu da olabilir. Uzun süreli kullanımda kulağı acıtmaması önemli, mikrofonu da kaliteli olursa çok iyi olur. Mikrofon çıkarıp takabildiğimiz veya içinden çekip uzatabildiğimiz, ya da linklerdeki Corsair'ler gibi de olabilir. SteelSeries ve Corsair olması daha iyi olur. Başka marka önerirseniz de atabilirsiniz yine. İlla 3000'i zorlamaya gerek yok, 2000, 1500 falan da olabilir.

https://www.hepsiburada.com/corsair-ca-9011203-eu-void-rgb-usb-kulaklik-p-HBV00000UW1UD
https://www.hepsiburada.com/corsair...-surround-siyah-ca-9011201-eu-p-HBV00000Y37WX

Henüz kablolu mu kablosuz mu olacağına karar veremedim ama. Kablosuzların eksi tarafları nelerdir?
Corsair Void Elite hem kablolu hem kablosuz versiyonları var kabloluları 1400lerden başlıyor

Everstal

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Corsair Void Elite hem kablolu hem kablosuz versiyonları var kabloluları 1400lerden başlıyor
Teşekkürler. Corsair dışı önerileriniz var mıdır peki? Sizlerin kullanıp memnun olduğu ürünler neler?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler. Corsair dışı önerileriniz var mıdır peki? Sizlerin kullanıp memnun olduğu ürünler neler?
Logitech nasıldır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka öneri varsa alabilirim.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
silindi

Son düzenleme:

umit88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ümit
Ses karti iyi mi nerden bilecez 😅 da gt2 bilgisayar var bende , b450 asus prime ma2 anakart galiba , aydinlatirsaniz memnun olurum arkadaslar

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

iyi bir ses kartın varsa düşünme bile direk al şunu
ses kartın iyi değilse void elite yerine
diğer önerilerim
indirimde bulursan
içlerinde en iyisi beyerdynamic ama çok güçlü bir kulaklık 250ohm onu beslemesi sıkıntı ses kartına güveniyosan onu al hatta hd599 bile olabilir. bu arada bence g pro'nun kablolusu 3k etmez onun yerine corsair alırdım. razerda fiyatına göre eh işte seviyesinde bi kulaklık. Jbl zaten muazzam. arctis 9 indirimi beklemen veya hs80 alman bir tık daha mantıklı bence

Everstal

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyi bir ses kartın varsa düşünme bile al direk şunu
eğer ses kartın iyi değilse void elite yerine şunu alabilirsin
bence 3000 liraya arctis 9 veya 7'de rahatlıkla bulunabilir beklemek istemezsen diye şunları atıyorum
unfurl="true"]https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,466224434.html[/URL]
bu arada bence g pro'nun kablolusu 3k etmez. razer'da fiyatına göre eh işte seviyesinde bi kulaklık ben olsam arctis 9 indirimi beklerdim hiç olmadı corsair alırdım
@ardaaaq
bence void alınmaz bu bütçeye ona 1.5k vermektense barracuda alırdım aynı paraya
yanlış etiket kb
Ses kartımın modelini bilmiyorum. Dizüstü kullanıyorum hocam Lenovo Legion 7 modeli.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Ses kartımın modelini bilmiyorum. Dizüstü kullanıyorum hocam Lenovo Legion 7 modeli.
o ses kartıyla stüdyo kulaklıklarına hiç bulaşmayın bence siz hocam. arctis 9, game zero indirimi bekleyebilirsiniz.
beklemek istemezseniz hs80 ve jbl var. karar sizin hatta tek amaç fps oyunlarıysa cloud 2 bile olabilir sadece fps oynayan birinin 3k'ya kulaklık almasına gerek yok bence.

Everstal

80+
o ses kartıyla stüdyo kulaklıklarına hiç bulaşmayın bence siz hocam. arctis 9, game zero indirimi bekleyebilirsiniz.
beklemek istemezseniz hs80 ve jbl var. karar sizin hatta tek amaç fps oyunlarıysa cloud 2 bile olabilir sadece fps oynayan birinin 3k'ya kulaklık almasına gerek yok bence.
Hocam stüdyo kulaklığına gerek yok zaten. Oyun, dizi/film ve müzik amaçlı falan kullanmak istiyorum.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Hocam stüdyo kulaklığına gerek yok zaten. Oyun, dizi/film ve müzik amaçlı falan kullanmak istiyorum.
Kaliteli stüdyo kulaklıkları oyuncu kulaklıklarına her alanda taş çıkartır. Hiç stüdyo kulaklığı denemediğiniz için nasıl ses kastırdığını anlayamazsınız hocam ama şöyle söyleyim arctis pro bile beyerdynamic'in yanına yaklaşamaz. dediğim gibi bu stüdyo kulaklıklarını almak kolay ama beslemesi sıkıntı sesi çok güçlü veriyolar sıradan ses kartlarıyla fısıltı duyarsınız anca. ninja bile beyerdynamic kullanıyor neyse hocam konu çok saçma yerlere gidiyor benim yüzümden .d bu bütçedeki iyi kulaklıkları söyledim indirim bekleyebilirsiniz veya direk birini alabilirsiniz karar sizin başka önerisi olan arkadaşlar varsa onlarda yazabilir
images.jpeg

Son düzenleme:

Farway

80+ Silver
Bayerdynamic ses olarak en iyisi evet ama 250 Ohm besleyebilecek bir ses kartı laptopta olamaz masa üstlerinde bile çok zor üst düzey anakartlarda var,ses kartı alıp kullanırsın. Mikrofonda yok tabi.

Logitech G Pro X çok ağır ve ses seviyesi yetersiz bir kulaklık.

SennHesiser game Zero çok pahalı f/p oranı yok.

Corsair ürünlerinin hiçbirini beğenmiyorum. 4k da yine stelseriese vermem.

Sennheiser GSP 350 ve MH752 yi elimse bulunduruyorum. MH752 üst düzey konfor ürünü ama sadece deri pedler terletiyor, GSP350 ise ses kasması daha iyi. GSP 600 alınır ama ses kartı almanı tavsiye ederim
Eheheh kafan karıştı ama eğer dışarıda kullanıma uygun kablolu bir şey arıyorsan MH752 al geç. Eğer evde 2 saat kullanırım iyi oyun oynatsın diyorsan da sennheiser gsp600.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Bayerdynamic ses olarak en iyisi evet ama 250 Ohm besleyebilecek bir ses kartı laptopta olamaz masa üstlerinde bile çok zor üst düzey anakartlarda var,ses kartı alıp kullanırsın. Mikrofonda yok tabi.

Logitech G Pro X çok ağır ve ses seviyesi yetersiz bir kulaklık.

SennHesiser game Zero çok pahalı f/p oranı yok.

Corsair ürünlerinin hiçbirini beğenmiyorum. 4k da yine stelseriese vermem.

Sennheiser GSP 350 ve MH752 yi elimse bulunduruyorum. MH752 üst düzey konfor ürünü ama sadece deri pedler terletiyor, GSP350 ise ses kasması daha iyi. GSP 600 alınır ama ses kartı almanı tavsiye ederim
Eheheh kafan karıştı ama eğer dışarıda kullanıma uygun kablolu bir şey arıyorsan MH752 al geç. Eğer evde 2 saat kullanırım iyi oyun oynatsın diyorsan da sennheiser gsp600.
Mikrofon olmaması - ama yaka mikrofonuyla sorun çözülebilir. beyerdynamic her türlü best

g pro konusunda haklısın 3k verilmez zaten yukardada yazdım

game zero içinde indirimde bulursan al dedim 4k verilmiceğini bende biliyorum başlık 4k kulaklık önerisi olsa yine game zero önermezdim arada indirime giriyor mesela temmuz ayında 3000'e düşmüş.

corsairi bende beğenmiyorum ama hs80 gerçekten güzel kulaklık

sennheiserda çok hardcore oyunculuk için gibi sanki. profesyonel oyuncular bile öyle aşırı kullanmıyor. mh752 bencede daha mantıklı sennheisera göre.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,594
Üyeler
141,607
Son üye
merveovali
Top Bottom