Neler Yeni

Maksimum 3000 TL oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Everstal

80+
Kaliteli stüdyo kulaklıkları oyuncu kulaklıklarına her alanda taş çıkartır. Hiç stüdyo kulaklığı denemediğiniz için nasıl ses kastırdığını anlayamazsınız hocam ama şöyle söyleyim arctis pro bile beyerdynamic'in yanına yaklaşamaz. dediğim gibi bu stüdyo kulaklıklarını almak kolay ama beslemesi sıkıntı sesi çok güçlü veriyolar sıradan ses kartlarıyla fısıltı duyarsınız anca. ninja bile beyerdynamic kullanıyor neyse hocam konu çok saçma yerlere gidiyor benim yüzümden .d bu bütçedeki iyi kulaklıkları söyledim indirim bekleyebilirsiniz veya direk birini alabilirsiniz karar sizin daha iyi önerisi olan arkadaşlar varsa onlarda yazabilirAlıntıyı görüntüle
Hocam ses kartı değişilebiliyor mu peki? Yani şu ankini devre dışı bırakıp yeni bir ses kartı alabilir miyim? Yoksa bilgisayarın içini takıp değiştirmek mi gerekiyor?
Bir de direkt kendi ses kartı olan kulaklıklar var. Onlar nasıldır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bayerdynamic ses olarak en iyisi evet ama 250 Ohm besleyebilecek bir ses kartı laptopta olamaz masa üstlerinde bile çok zor üst düzey anakartlarda var,ses kartı alıp kullanırsın. Mikrofonda yok tabi.

Logitech G Pro X çok ağır ve ses seviyesi yetersiz bir kulaklık.

SennHesiser game Zero çok pahalı f/p oranı yok.

Corsair ürünlerinin hiçbirini beğenmiyorum. 4k da yine stelseriese vermem.

Sennheiser GSP 350 ve MH752 yi elimse bulunduruyorum. MH752 üst düzey konfor ürünü ama sadece deri pedler terletiyor, GSP350 ise ses kasması daha iyi. GSP 600 alınır ama ses kartı almanı tavsiye ederim
Eheheh kafan karıştı ama eğer dışarıda kullanıma uygun kablolu bir şey arıyorsan MH752 al geç. Eğer evde 2 saat kullanırım iyi oyun oynatsın diyorsan da sennheiser gsp600.
Logitech'in başka kulaklıkları nasıldır? G435 falan var sanırım.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Hocam ses kartı değişilebiliyor mu peki? Yani şu ankini devre dışı bırakıp yeni bir ses kartı alabilir miyim? Yoksa bilgisayarın içini takıp değiştirmek mi gerekiyor?
Bir de direkt kendi ses kartı olan kulaklıklar var. Onlar nasıldır?

Logitech'in başka kulaklıkları nasıldır? G435 falan var sanırım.
genel kullanıma uygun. hafiflik önde tutulmuş malzeme kalitesi vasat. 3k bütçeye g435 önermem.
bu arada anakartın ses yongasını ellemene gerek yok usb ile takılan ses kartları var hatta pcie slotuna takılanlar bile var örneğin asus. windowstan seçmen yeterli ama ekstra masraf çıkar şuan beyerdynamic senin bütçeni aşıyor diğer önerilere bak.
IMG20221023005424.jpg

Everstal

80+
genel kullanıma uygun. hafiflik önde tutulmuş malzeme kalitesi vasat. 3k bütçeye g435 önermem.
bu arada anakartın ses yongasını ellemene gerek yok usb ile takılan ses kartları var hatta pcie slotuna takılanlar bile var örneğin asus. windowstan seçmen yeterli ama ekstra masraf çıkar şuan beyerdynamic senin bütçeni aşıyor diğer önerilere bak.
Alıntıyı görüntüle
USB ile takılanlara örnek verebilir misiniz? Fiyatları ne kadardır hocam? Yani 60K'lık laptopta Beyerdynamic'i beslemeyecek bir ses kartı olmaması üzdü biraz. Bilgisayarın içini çok açıp uğraşmak istemiyorum. Ama muhtemelen diğer önerilerden birine bakacağım ya. Ancak çok fazla öneri var bu kadar şeyin içinden karar veremedim.

Kablolu öneriler, kablosuz öneriler olarak 2 farklı türde öneriler yapabilir misiniz? Bütçeyi de biraz azaltalım hatta 1500-2000'e indirelim. Geri kalan 1K'yı biriktirmeye başlar ses kartı alırım ileride. Mantıklı mıdır?
Bir sorum daha var. Sizce Bluetooth kulaklık mı? Yoksa kablosuz USB kulaklık mı daha iyi olur?

Corsair istememin sebebi laptop Corsair altyapısı bir klavye kullandığı için senkronize olsunlar diyeydi. İleride Corsair set yapmayı düşünüyordum.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
USB ile takılanlara örnek verebilir misiniz? Fiyatları ne kadardır hocam? Yani 60K'lık laptopta Beyerdynamic'i beslemeyecek bir ses kartı olmaması üzdü biraz. Bilgisayarın içini çok açıp uğraşmak istemiyorum. Ama muhtemelen diğer önerilerden birine bakacağım ya. Ancak çok fazla öneri var bu kadar şeyin içinden karar veremedim.

Kablolu öneriler, kablosuz öneriler olarak 2 farklı türde öneriler yapabilir misiniz? Bütçeyi de biraz azaltalım hatta 1500-2000'e indirelim. Geri kalan 1K'yı biriktirmeye başlar ses kartı alırım ileride. Mantıklı mıdır?
Bir sorum daha var. Sizce Bluetooth kulaklık mı? Yoksa kablosuz USB kulaklık mı daha iyi olur?

Corsair istememin sebebi laptop Corsair altyapısı bir klavye kullandığı için senkronize olsunlar diyeydi. İleride Corsair set yapmayı düşünüyordum.
2000TL'ye mh752 önerebilirim. kablosuz olarak razer barracuda x 2022 modeli. arkadaşın dediği sennheiserda güzel ama rahat bir kulaklık değil. bence üst düzey bir kulaklık kullanmıcaksan SoundBlasterX g5-g6 gibi ses kartları gereksiz kaçar. şuan ses kartlı veya laptopunun besleyebilceği kulaklıklara bak. eğer 2.4ghz kullanıyorsa kablosuz kulaklık daha iyidir. Yakınında medimarkt varsa gidip deneyerek alabilirsin her kulaklık herkese uygun olmayabilir kafan yapın önemli.

Son düzenleme:

Wrostie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necati Boyat
https://www.sinerji.gen.tr/corsair-...round-kablosuz-carbon-gaming-kulaklik-p-33823 dostum kablosuz kulaklık şuan sinerjide daha uyguna bir bak isterim
arkadasım dün sipariş verdi araştırmalarına göre çok iyi diyo herkes

https://www.sinerji.gen.tr/corsair-...round-kablosuz-carbon-gaming-kulaklik-p-33823 dostum kablosuz kulaklık şuan sinerjide daha uyguna bir bak isterim
ve arada 800 tl fark gösteriyo senin attıgın linkteki fiyat ile

Strelok

80+ Silver
3K?O fiyata sıfır sistem dizmen daha mantıklı değil mi?

1666518105605.png

Everstal

80+
2000TL'ye mh752 önerebilirim. kablosuz olarak razer barracuda x 2022 modeli. arkadaşın dediği sennheiserda güzel ama rahat bir kulaklık değil. bence üst düzey bir kulaklık kullanmıcaksan SoundBlasterX g5-g6 gibi ses kartları gereksiz kaçar. şuan ses kartlı veya laptopunun besleyebilceği kulaklıklara bak. eğer 2.4ghz kullanıyorsa kablosuz kulaklık daha iyidir. Yakınında medimarkt varsa gidip deneyerek alabilirsin her kulaklık herkese uygun olmayabilir kafan yapın önemli.

ve arada 800 TL fark gösteriyo senin attıgın linkteki fiyat ile
Teşekkürler dostlar. Şu an aktif olarak CH321 kullanıyorum ve yuvarlak olduğu için kulağımı biraz rahatsız ediyor. MH752 daha iyi duruyor.

2.4 ghz mi kullanıyor bilmiyorum, nerden bakacağım hakkında da bir fikrim yok.

Ses kartlarına biraz baktım. Bahsettiğiniz SoundBlaster'lar stüdyo kulaklıklarını besler mi?
Ayrıca laptopa ek bir ses kartı almak mantıklı bir hareket mi bilemedim. Arkadaşın attığı Sinerji'deki Corsair nasıldır? Veya Steelseries olarak ne önerebilirsiniz? Çok fazla seçenek var ne zormuş kulaklık tercihi yapmak ya :) . Sağlam bir liste çıkarsam gidip mağazada hepsini tek tek deneyeceğim de liste yok.

Kullandığım ürün budur bu arada. Önerileri buna göre yapabilirsiniz. RTX 3070 + 11800H, 32 GB RAM ve 2 TB SSD modeli. İtopya'da linki vardı ama kaldırmışlar stoğu bittiği için. Başka bir yerde de bulamadım.

Hocam kesinlikle bunu alın derim bu fiyata kaçmaz. 5k çıktığı bile olmuştu.

Everstal

80+
Hocam kesinlikle bunu alın derim bu fiyata kaçmaz. 5k çıktığı bile olmuştu.
@ardaaaq hocam nasıldır? Dediğiniz Barracuda modeli mi iyidir bu mu?

hocam dediğiniz barracuda x modeli tabiiki de blackshark v2 pro kdr iyi değil. barracuda pro var, türkiyede çok yok ama 6k fiyato var glb. barracuda pro bundan iyidir. siz blackshark v2 pro alın. ne cloud 2 wireless ne g pro x ne de void elite bu kulaklık kdr değil.

Everstal

80+
hocam dediğiniz barracuda x modeli tabiiki de blackshark v2 pro kdr iyi değil. barracuda pro var, türkiyede çok yok ama 6k fiyato var glb. barracuda pro bundan iyidir. siz blackshark v2 pro alın. ne cloud 2 wireless ne g pro x ne de void elite bu kulaklık kdr değil.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. İnceleyeceğim. Güzele benziyor dediğiniz ürün.

hocam eğer düşünürseniz elimde asus rog delta var full kutulu faturası garantisi mevcut yeni itopyadan almıştım kullanamadık bile düşünürsen özeldan yazabilirsin

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
aralarında nerdeyse 2 kat fiyat farkı var bi zahmet daha iyi olsun .d
Teşekkürler dostlar. Şu an aktif olarak CH321 kullanıyorum ve yuvarlak olduğu için kulağımı biraz rahatsız ediyor. MH752 daha iyi duruyor.

2.4 ghz mi kullanıyor bilmiyorum, nerden bakacağım hakkında da bir fikrim yok.

Ses kartlarına biraz baktım. Bahsettiğiniz SoundBlaster'lar stüdyo kulaklıklarını besler mi?
Ayrıca laptopa ek bir ses kartı almak mantıklı bir hareket mi bilemedim. Arkadaşın attığı Sinerji'deki Corsair nasıldır? Veya Steelseries olarak ne önerebilirsiniz? Çok fazla seçenek var ne zormuş kulaklık tercihi yapmak ya :) . Sağlam bir liste çıkarsam gidip mağazada hepsini tek tek deneyeceğim de liste yok.

Kullandığım ürün budur bu arada. Önerileri buna göre yapabilirsiniz. RTX 3070 + 11800H, 32 GB RAM ve 2 TB SSD modeli. İtopya'da linki vardı ama kaldırmışlar stoğu bittiği için. Başka bir yerde de bulamadım.
Void elite sevdiğim bir kulaklık ama ses kalitesi fiyatını hak etmez. 2.4 ghz kullanıyosa üstünde yazar wireless diye. bluetoothsa bluetooth yazar zaten. bu arada çoğu stüdyo kulaklığını besler g6

bu daha iyi yinede önceki söylediklerimin aynısını düşünüyorum. bence daha iyi alternatifleri var. kendimde blackshark v2 kullanıyorum kötü kulaklık kesinlikle değil ama 3k eder mi tartışılır. medimarktta 2500tl alcaksan ordan al bari

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,873
Üyeler
152,974
Son üye
yasinn683
Top Bottom