Neler Yeni

Maksimum 3000 TL oyuncu kulaklığı tavsiyesi

hocam arctis 5 kablolu diye biliyorum ve sözümün arkasındayım oradaki en iyisi razer blackshark v2 pro
blackshark v2 pro ses kalitesi olarak harika bir kulaklık. ses neredeyse dışarıdan vermiyor. fiyatına göre mikrofonu pek iyi değil. yani güzel ama rakipleri kdr değilidr herhalde. hafif bir kulaklık. kesinlikle tavsiye ederim. ben v2 usb modelinin kullandım pro daha da manyaktır bence.

Everstal

80+
hocam arctis 5 kablolu diye biliyorum ve sözümün arkasındayım oradaki en iyisi razer blackshark v2 pro

Bu ürün değil mi?

Bu nasıldır?
Veya bu:

Razer alacağım galiba. Ama yine de tam olarak emin olmak istiyorum.

Razer Bluetooth değil, değil mi? Kablosuz USB sanırım.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Arkadaşlar SteelSeries Arctis 5 2019 modeli nasıldır peki sizce? Kararımı verdim ses kartıyla falan uğraşmayacağım ya. Profesyonel oyuncu değilim zaten, çok rekabetçi oyunlar da oynamam ama yine de oynadığım zaman üzmesin istiyorum.
Corsair Void Elite
SteelSeries Arctis 5 2019
Razer BlackShark V2 Pro
Logitech G435, Gxx modelleri (Bu modeller sanırım Bluetooth değil, kablosuz direkt. Bunun olumsuz bir durumu olur mu benim için? Gecikme falan hangisinde en az olur?)
HyperX Cloud II Wireless (Bu biraz eski sanırım.)

Ek olarak Arda hocamın önerdiği JBL, Sennheiser modelleri de var. Aşırı fazla seçenek var. Ne yapacağımı bilemedim... Arctis 5 en makul seçenek gibi geliyor, bir de Void Elite. Ama bir kenarda da BlackShark var tabii.

Siz nasıl bir kulaklık önerirsiniz? Kablolu mu, Bluetooth mu, Kablosuz mu mantıklı sizce? Şimdi pek fazla kalkmam yerimden oyun oynarken. Ama kulaklık kafamda takılıyken şarkı açıp evdeki işleri halletmeyi de çok severim, veya kütüphanede falan çalışırken kablolarla çok uğraşmamak için kablosuz olsun diyorum.
Dediğim gibi profesyonel oyuncu değilim, rekabetçi oyunları da eğlencesine oynayan birisiyim. Şarkı ve dizi/film daha çok ön planda.
o bütçeye seçebilceğin en kötü kulaklığı seçmişsin inşallah arctis 5 için 2k vermeyi düşünmüyorsundur. bence barracuda x şuan en mantıklı seçenek 2022 modeli arada 1500'e düşüyor hem bluetooth hem 2.4ghz var. oyunlarda kablosuz kullanırsın, müzik falan dinlerkende bluetooth kullanırsın.
bu arada çok sık fikir değiştiriyorsun bende sürekli başka öneri yapıyorum aradığın özellikleri net şekilde yazarsan yardımcı olabilirim

Bu ürün değil mi?

Bu nasıldır?
Veya bu:

Razer alacağım galiba. Ama yine de tam olarak emin olmak istiyorum.

Razer Bluetooth değil, değil mi? Kablosuz USB sanırım.
evet ztn wireless ile bluetooth farklı şeyler

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Everstal

80+
o bütçeye seçebilceğin en kötü kulaklığı seçmişsin inşallah arctis 5 için 2k vermeyi düşünmüyorsundur. bence barracuda x şuan en mantıklı seçenek 2022 modeli arada 1500'e düşüyor hem bluetooth hem 2.4ghz var. oyunlarda kablosuz kullanırsın, müzik falan dinlerkende bluetooth kullanırsın.
bu arada çok sık fikir değiştiriyorsun bende sürekli başka öneri yapıyorum aradığın özellikleri net şekilde yazarsan yardımcı olabilirim
2.4 ghz olması bir şey etkiler mi? Normal kablolu kulaklıktan çok farkı var mı? Gecikme değeri falan nasıl?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
2.4 ghz olması bir şey etkiler mi? Normal kablolu kulaklıktan çok farkı var mı? Gecikme değeri falan nasıl?
bluetooth gecikmesi yüksek bence oyunlarda 2.4ghz daha iyi

Everstal

80+
1300 TL blackshark v2 usb var ona bakabilirsin daha ucuz kablolu alayım dersen.
Barracuda X > BlackShark v2 > BlackShark V2 Pro

Şeklinde mi olur sıralama?

Konuda adı geçen tüm kulaklıklar arasında Beyerdynamic dışında en iyisi Barracuda X mi olur?

Barracuda X > BlackShark v2 > BlackShark V2 Pro

Şeklinde mi olur sıralama?

Konuda adı geçen tüm kulaklıklar arasında Beyerdynamic dışında en iyisi Barracuda X mi olur?
ses kalitesi olarak evet ama alırsanız barracuda x alın hem ses olarak işinizi çok iyi görür hem kablosuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ses kalitesi olarak evet ama alırsanız barracuda x alın hem ses olarak işinizi çok iyi görür hem kablosuz.
blackshark v2 pro en iyisi onu alabilirsiniz ama 1k daha ucuzu barracuda x de hayli hayli işinizi görür. para sizin istediğinizi alın :)

Everstal

80+
Mesaj otomatik birleştirildi:

blackshark v2 pro en iyisi onu alabilirsiniz ama 1k daha ucuzu barracuda x de hayli hayli işinizi görür. para sizin istediğinizi alın :)
Tamam çok teşekkür ederim tekrardan. Barracuda X alacağım sanırım.

Yine sorayım, buna alternatif olarak ne önerirsiniz? Steelseries, Logitech tarafında hiç yok mudur alınabilecek bir şey? 1500-2000 arasına Barracuda alternatifi ne önerirsiniz?
Akşam satın alırım muhtemelen ama yine de ek olarak bir ürün daha cepte kalsın istiyorum bir sorun çıkarsa diye.

Top Bottom