Neler Yeni

Maksimum 3000 TL oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Tamam çok teşekkür ederim tekrardan. Barracuda X alacağım sanırım.

Yine sorayım, buna alternatif olarak ne önerirsiniz? Steelseries, Logitech tarafında hiç yok mudur alınabilecek bir şey? 1500-2000 arasına Barracuda alternatifi ne önerirsiniz?
Akşam satın alırım muhtemelen ama yine de ek olarak bir ürün daha cepte kalsın istiyorum bir sorun çıkarsa diye.
o fiyata barracudadan iyi kablosuz yok hocam :) siz almadan alan kişilerin yorumlarını fln da okuyun yine de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam barracuda x en ucuz 2300 ama v2 pro mediamarktta 2500 tl. v2 pro alın bence ordan

Son düzenleme:

Everstal

80+
o fiyata barracudadan iyi kablosuz yok hocam :) siz almadan alan kişilerin yorumlarını fln da okuyun yine de.

hocam barracuda x en ucuz 2300 ama v2 pro mediamarktta 2500 TL. v2 pro alın bence ordan

Tamamdır çok teşekkür ederim hocam. İnceleyeceğim ikisini de.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

xFavian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Burak
Tercihim kablosuz olması ama kablolu da olabilir. Uzun süreli kullanımda kulağı acıtmaması önemli, mikrofonu da kaliteli olursa çok iyi olur. Mikrofon çıkarıp takabildiğimiz veya içinden çekip uzatabildiğimiz, ya da linklerdeki Corsair'ler gibi de olabilir. SteelSeries ve Corsair olması daha iyi olur. Başka marka önerirseniz de atabilirsiniz yine. İlla 3000'i zorlamaya gerek yok, 2000, 1500 falan da olabilir.

Bunun gibi bir kablolu, bir kablosuz önerebilirsiniz.
https://www.hepsiburada.com/corsair-ca-9011203-eu-void-rgb-usb-kulaklik-p-HBV00000UW1UD
https://www.hepsiburada.com/corsair...-surround-siyah-ca-9011201-eu-p-HBV00000Y37WX

Henüz kablolu mu kablosuz mu olacağına karar veremedim ama. Kablosuzların eksi tarafları nelerdir?
hyperx cloud 2 wirelles + kablolu olabilir efsane kulaklık hala.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Everstal

80+
Arkadaşlar kararımı verdim sonunda :) .
Barracuda X 2022 modelini alacağım. Blackshark V2 ve Pro hem görüntüsü hem gereksiz pahalılığından biraz caydırdı beni. Pro modelinin sesi V2 modelinden daha kötüymüş, falan filan. Fazla para verip sesin kötü olan modelini aldığımı bilerek kullanmak istemem açıkçası bir cihazı.
Yazılım konusu çok büyük bir eksi mi bilemem ama Nahimic üzerinden falan halledebilirim onu artık. Spatial Audio ile arasında çok fark yoktur herhalde.
Yardımcı olup tavsiye veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Everstal

80+
@ardaaaq
hocam çok küçük bir sorum olacak. Ben birkaç inceleme videosu izliyordum ve buna denk geldim:
Dakika 9:33'te mikrofon testi yapıyor adam. İlk olarak USB sound card'i deniyor. Bu sanırım kulaklığın kendi ses kartı. Sonrasında ise anakartındaki ses kartından deniyor. 10. dakikada bakabilirsiniz. Anakarta bağlamış. Bunu laptopta yapabilir miyim ben? Hangisine bağlayacağımızı, nerden bağlayacağımızı biliyor musunuz? Laptop içerisindeki ses kartı mı iyidir yoksa kulaklığın içerisindeki mi? Anakarta bağladığı zaman çok daha iyi mikrofonu oluyor, onu fark ettim. Ben bunu Barracuda X'te veyahut Blackshark V2'de ayarlayabilir miyim?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
@ardaaaq
hocam çok küçük bir sorum olacak. Ben birkaç inceleme videosu izliyordum ve buna denk geldim:
Dakika 9:33'te mikrofon testi yapıyor adam. İlk olarak USB sound card'i deniyor. Bu sanırım kulaklığın kendi ses kartı. Sonrasında ise anakartındaki ses kartından deniyor. 10. dakikada bakabilirsiniz. Anakarta bağlamış. Bunu laptopta yapabilir miyim ben? Hangisine bağlayacağımızı, nerden bağlayacağımızı biliyor musunuz? Laptop içerisindeki ses kartı mı iyidir yoksa kulaklığın içerisindeki mi? Anakarta bağladığı zaman çok daha iyi mikrofonu oluyor, onu fark ettim. Ben bunu Barracuda X'te veyahut Blackshark V2'de ayarlayabilir miyim?
windows ses seviyesinden razer usb sound cardı seçme yeter

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,073
Üyeler
149,488
Son üye
Swers
Top Bottom