Neler Yeni

Maksimum 3000 TL oyuncu kulaklığı tavsiyesi

aralarında nerdeyse 2 kat fiyat farkı var bi zahmet daha iyi olsun .d

Void elite sevdiğim bir kulaklık ama ses kalitesi fiyatını hak etmez. 2.4 ghz kullanıyosa üstünde yazar wireless diye. bluetoothsa bluetooth yazar zaten. bu arada çoğu stüdyo kulaklığını besler g6
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu daha iyi yinede önceki söylediklerimin aynısını düşünüyorum. bence daha iyi alternatifleri var. kendimde blackshark v2 kullanıyorum kötü kulaklık kesinlikle değil ama 3k eder mi tartışılır. bu arada medimarktta şuan 2500tl alcaksan ordan
hocam ben v2 denemiştim çok iyiydi ve prosu çok daha iyi. bu arada hiç thx kullandınız mı? ben denemedim ama merak ediyorum.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
hocam ben v2 denemiştim çok iyiydi ve prosu çok daha iyi. bu arada hiç thx kullandınız mı? ben denemedim ama merak ediyorum.
sesi dışardan yankılı şekilde veriyor daha temiz geliyor ses. fps oyunlarında yapay sesler kullanıldığı için kesinlikle fps için uygun değil. bazen müzik ve filmde açıyorum genelde ses kartıyla kullansamda olmasının zararı yok güzel özellik

Everstal

80+
hocam dediğiniz barracuda x modeli tabiiki de blackshark v2 pro kdr iyi değil. barracuda pro var, türkiyede çok yok ama 6k fiyato var glb. barracuda pro bundan iyidir. siz blackshark v2 pro alın. ne cloud 2 wireless ne g pro x ne de void elite bu kulaklık kdr değil.

aralarında nerdeyse 2 kat fiyat farkı var bi zahmet daha iyi olsun .d

Void elite sevdiğim bir kulaklık ama ses kalitesi fiyatını hak etmez. 2.4 ghz kullanıyosa üstünde yazar wireless diye. bluetoothsa bluetooth yazar zaten. bu arada çoğu stüdyo kulaklığını besler g6

bu daha iyi yinede önceki söylediklerimin aynısını düşünüyorum. bence daha iyi alternatifleri var. kendimde blackshark v2 kullanıyorum kötü kulaklık kesinlikle değil ama 3k eder mi tartışılır. medimarktta 2500tl alcaksan ordan al bari
Arkadaşlar SteelSeries Arctis 5 2019 modeli nasıldır peki sizce? Kararımı verdim ses kartıyla falan uğraşmayacağım ya. Profesyonel oyuncu değilim zaten, çok rekabetçi oyunlar da oynamam ama yine de oynadığım zaman üzmesin istiyorum.
Corsair Void Elite
SteelSeries Arctis 5 2019
Razer BlackShark V2 Pro
Logitech G435, Gxx modelleri (Bu modeller sanırım Bluetooth değil, kablosuz direkt. Bunun olumsuz bir durumu olur mu benim için? Gecikme falan hangisinde en az olur?)
HyperX Cloud II Wireless (Bu biraz eski sanırım.)

Ek olarak Arda hocamın önerdiği JBL, Sennheiser modelleri de var. Aşırı fazla seçenek var. Ne yapacağımı bilemedim... Arctis 5 en makul seçenek gibi geliyor, bir de Void Elite. Ama bir kenarda da BlackShark var tabii.

Siz nasıl bir kulaklık önerirsiniz? Kablolu mu, Bluetooth mu, Kablosuz mu mantıklı sizce? Şimdi pek fazla kalkmam yerimden oyun oynarken. Ama kulaklık kafamda takılıyken şarkı açıp evdeki işleri halletmeyi de çok severim, veya kütüphanede falan çalışırken kablolarla çok uğraşmamak için kablosuz olsun diyorum.
Dediğim gibi profesyonel oyuncu değilim, rekabetçi oyunları da eğlencesine oynayan birisiyim. Şarkı ve dizi/film daha çok ön planda.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
corsair kesinlikle tavsiye etmem 2 tane aldım 2side bozuldu kırıldı şaka gibi

Everstal

80+
corsair kesinlikle tavsiye etmem 2 tane aldım 2side bozuldu kırıldı şaka gibi
Corsair'e pek olumlu bakılmıyor sanırım. Eleyelim gitsin o zaman.
Siz önerirsiniz? Bozulduktan sonra ne aldınız?

Cihangir

80+ Gold
hocam corsair void elite kullanıyorsanız ekolayzer ayarını atabilirmisiniz. Ben bir türlü ayarlayamadım 7.1 ama ses kasılıyor gamepower medusa ile daha iyi ses kasıyorum

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
Corsair'e pek olumlu bakılmıyor sanırım. Eleyelim gitsin o zaman.
Siz önerirsiniz? Bozulduktan sonra ne aldınız?
bir şey almadım şuan tepesi kırık kafamda yamuk duruyor ama idare ediyor

razer olanı tavsiye ederim ben

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Bence bir kere alınıp paraya kıyılır beyerdynamic + ses kartı alınmalı. Oyuncu kulaklıkları denen kulaklıklar ile ne filmden ne müzikten tam zevk alınabiliyor. Fakat o 250ohmluk kulaklığı alıp besleyen bir ses kartı taktığında aldığın lezzet arkadaşların dediği gibi 5-6 binlik arctis prolarla bir bile tutulmaz. tabii ki her şey maddiyat olduğu için benimde önerim 900-1200 arası cloud2 sonra blackshark v2 belli bir seviyenin üstü ise gamedacli ss kulaklıklar.

Everstal

80+
Bence bir kere alınıp paraya kıyılır beyerdynamic + ses kartı alınmalı. Oyuncu kulaklıkları denen kulaklıklar ile ne filmden ne müzikten tam zevk alınabiliyor. Fakat o 250ohmluk kulaklığı alıp besleyen bir ses kartı taktığında aldığın lezzet arkadaşların dediği gibi 5-6 binlik arctis prolarla bir bile tutulmaz. tabii ki her şey maddiyat olduğu için benimde önerim 900-1200 arası cloud2 sonra blackshark v2 belli bir seviyenin üstü ise gamedacli ss kulaklıklar.
Hocam laptopa harici ses kartının nasıl takılması gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. Açıkçası uğraşmak da istemiyorum. Belki ileride yapabilirim ama şu an normal bir kulaklık almak istiyorum. Stüdyo kulaklığı değil. Evet, anlıyorum diğer kulaklılara taş çıkartır. Gayet kaliteli ve herkesin denemesi gereken bir kulaklık. Ama harici ses kartı gerekmesi ve kablolu olması biraz ikileme sokuyor beni. Cloud 2 sizce biraz eski bir model değil mi? Yine de kullanılır mı? Wireless modeli ne zaman çıktı bilmiyorum ama normal Cloud 2'yi yıllardır görüyorum her yerde. Blackshark V2 de içime siniyor, güzele benziyor.

Mesela,
Şöyle bir şey alsam nasıl takacağım hakkında bir fikrim yok. İnternette nasıl takılacağı hakkında video da göremedim.
HYPERX Cloud Alpha S nasıldır? Cloud 2 mi iyi bu mu?
Bu soruyu size de sorayım. Sizce Bluetooth mu? Yoksa USB kablosuz olanlar mı daha iyi?
https://www.itopya.com/asus-rog-delta-s-wireless-71-surround-siyah-kablosuz-gaming-kulaklik_u19983 USB kablosuzdan kastım bu şekil olanlar. Bir de bir şey soracağım. Bluetooth alsam şarj olayları nasıl oluyor? Yanına stand falan mı almam gerekiyor yoksa kendi kablosu var mı? Kendi kablosunu bilgisayara taktığımızda kablolu olarak da kullanabiliyoruz değil mi?

labaci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete Talay
Kaliteli stüdyo kulaklıkları oyuncu kulaklıklarına her alanda taş çıkartır. Hiç stüdyo kulaklığı denemediğiniz için nasıl ses kastırdığını anlayamazsınız hocam ama şöyle söyleyim arctis pro bile beyerdynamic'in yanına yaklaşamaz. dediğim gibi bu stüdyo kulaklıklarını almak kolay ama beslemesi sıkıntı sesi çok güçlü veriyolar sıradan ses kartlarıyla fısıltı duyarsınız anca. ninja bile beyerdynamic kullanıyor neyse hocam konu çok saçma yerlere gidiyor benim yüzümden .d bu bütçedeki iyi kulaklıkları söyledim indirim bekleyebilirsiniz veya direk birini alabilirsiniz karar sizin başka önerisi olan arkadaşlar varsa onlarda yazabilirAlıntıyı görüntüle
Anakartım Msi A520M-A PRO ses kartını bilmiyorum yeterli olur mu benim için ?

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Hocam laptopa harici ses kartının nasıl takılması gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. Açıkçası uğraşmak da istemiyorum. Belki ileride yapabilirim ama şu an normal bir kulaklık almak istiyorum. Stüdyo kulaklığı değil. Evet, anlıyorum diğer kulaklılara taş çıkartır. Gayet kaliteli ve herkesin denemesi gereken bir kulaklık. Ama harici ses kartı gerekmesi ve kablolu olması biraz ikileme sokuyor beni. Cloud 2 sizce biraz eski bir model değil mi? Yine de kullanılır mı? Wireless modeli ne zaman çıktı bilmiyorum ama normal Cloud 2'yi yıllardır görüyorum her yerde. Blackshark V2 de içime siniyor, güzele benziyor.

Mesela,
Şöyle bir şey alsam nasıl takacağım hakkında bir fikrim yok. İnternette nasıl takılacağı hakkında video da göremedim.
HYPERX Cloud Alpha S nasıldır? Cloud 2 mi iyi bu mu?
Bu soruyu size de sorayım. Sizce Bluetooth mu? Yoksa USB kablosuz olanlar mı daha iyi?
https://www.itopya.com/asus-rog-delta-s-wireless-71-surround-siyah-kablosuz-gaming-kulaklik_u19983 USB kablosuzdan kastım bu şekil olanlar. Bir de bir şey soracağım. Bluetooth alsam şarj olayları nasıl oluyor? Yanına stand falan mı almam gerekiyor yoksa kendi kablosu var mı? Kendi kablosunu bilgisayara taktığımızda kablolu olarak da kullanabiliyoruz değil mi?
Bazılarında olabiliyor bazılarında olmuyor son dediğin (Bluetooth kablo olayı) usb zaten malum 2.4ghz ile oluyor kablo yok onlarda. Hangisi iyi dersen bu sizin kararınız Bluetooth'un güzel yanları var kablosuzun da var, kablolunun da güzel yanları var. Bunlar sizin tercihleriniz ile alakalı. Şimdi ilk soruya geleyim cloud2 eski bir kulaklık ama dandik de olsa bir ses kartı var. Fps oyunları için yeterli diye biliyorum. Cloud alpha s'in ses kartı var fakat sesinden memnun olmayan çok genelde sesi az olduğunu söylüyorlar hatta cloud2 daha iyi diyenler bile çok fazla. Cloud alpha (s olmayan) ses kartsız ama daha iyi bir model. Eğer bu kulaklığı alacaksanız şuan soundblaster g1 500tlye geliyor yurtdışından onu alıp cloud alpha ile onu alıp 1700tl gibi bir fiyata kombine edebilirsiniz. Bence güzel olur oyun için. Oyun ses kartları genelde USB ile bilgisayara bağlanır. Bir giriş bir çıkış vardır.

hocam arctis 5 kablolu diye biliyorum ve sözümün arkasındayım oradaki en iyisi razer blackshark v2 pro

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Top Bottom