Neler Yeni

Oyunculuk ajanslarına girmek mantıklı mı?

SnareEcho

80+ Silver

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
Önlü arkalı olmaz da şunlar olabilir.
[Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle/SPOILER]
Bunlar eski ama zaten yeni ile eskisi arasında boy dışında fazla bir fark yok. Boy 178 yaş 12 kilo 68-69. Lisanslı kahverengi 3 dan kuşaklı karateciyim. Basketbol da oynuyorum. Voleybola hobi olarak başlayacağım.
Hcm görmemişim kusura bakmayın :D Rolünüzü iyi şekilde yapabilirseniz önünüzde engel kalmaz. Eğer başarabileceğinize inanıyorsanız gitmeniz işe yarayabilir. Başarısız olsanız bile en azınızdan içinizde ukte kalmaz, bir tecrübe yaşamış olursunuz.

SnareEcho

80+ Silver
Hcm görmemişim kusura bakmayın :D Rolünüzü iyi şekilde yapabilirseniz önünüzde engel kalmaz. Eğer başarabileceğinize inanıyorsanız gitmeniz işe yarayabilir. Başarısız olsanız bile en azınızdan içinizde ukte kalmaz, bir tecrübe yaşamış olursunuz.
Önemli değil hcm. Ben başaracağıma inanıyorum. Peki sizce bende bir oyunculuk tipi var mı? Dürüst olun lütfen.

TheworstD32132

80+ Bronze
Bu ülkede zaten oyuncunun performansı önemli değil erkek yakışıklı ve kaslıysa ya da kadın 40 kilo falansa her türlü alırlar.

SnareEcho

80+ Silver
Kasın varsa her türlü alırlar bu ülkede zaten oyuncunun performansı önemli değil erkek yakışıklı ve kaslıysa ya da kadın 40 kilo falansa her türlü alınıyorsun.
Dün bu konuya fotoğrafımı attım bakıp net bir şey söyler misiniz? Kasım var zaman bulursam atarım size.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
İsmi ismi.
Bir istekle başlayacaksanız mantıklı yani sevdiğiniz ve başarılı olma ihtimalinize göre mantıklı yoksa biraz zor iş.

Top Bottom