Neler Yeni

oyunda dava açabilir mi??

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Talha Açıkgöz
sa bugün valorant oynarken 'bronzsun' dediğim için adam bana dava açacağını söyledi valorant üzerinden benim resmi bilgilerime nasıl ulaşabilir veya ulaşabilir mi??

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Talha Açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bide memati ye söylediğim gibi benim ben olduğumu nerden öğrenirler

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,208
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
sa bugün valorant oynarken 'bronzsun' dediğim için adam bana dava açacağını söyledi valorant üzerinden benim resmi bilgilerime nasıl ulaşabilir veya ulaşabilir mi??
O hic lol oynamamis ki nereden bilsin

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Talha Açıkgöz
Suç değilki bronzsun demek ben trollerin anasının bacısının içinden geçiyorum bak dava yiyo muyum?
ya o zaten suç ama kimse ciddiye almıyor ama bana kıl biri geldi işte tok sana dava açacam kaç kere uyardım fln filan sonra ilk pek ciddiye almadım ez fln yadım sonra internetten araştırdım fln bulamadım size danışmak istedim ama adama baya ciddiydi senle görüşücez yakın zamanda dedi ve işin garip tarafı ark lıktanda sildi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Madem böyle bir sonuca varmıştın neden konu açtın? Ayrıca bronzsun bir hakaret değildir.
aşağılama :)

Fireable

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Alper Parlak
ya o zaten suç ama kimse ciddiye almıyor ama bana kıl biri geldi işte tok sana dava açacam kaç kere uyardım fln filan sonra ilk pek ciddiye almadım ez fln yadım sonra internetten araştırdım fln bulamadım size danışmak istedim ama adama baya ciddiydi senle görüşücez yakın zamanda dedi ve işin garip tarafı ark lıktanda sildi
Mesaj otomatik birleştirildi:

aşağılama :)
Kanka hakim valo oynamıyosa nerden bilcek bronzsun demeyi?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,270
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bronz oyundaki bir rütbe, sabaha kadar söylesen bile bir şey olmaz. Trollemiş seni. Eğer aşağılamaysa oyundaki rütbeleri kaldırsınlar?

Top Bottom