Neler Yeni

oyunda dava açabilir mi??

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Hasan
ya o zaten suç ama kimse ciddiye almıyor ama bana kıl biri geldi işte tok sana dava açacam kaç kere uyardım fln filan sonra ilk pek ciddiye almadım ez fln yadım sonra internetten araştırdım fln bulamadım size danışmak istedim ama adama baya ciddiydi senle görüşücez yakın zamanda dedi ve işin garip tarafı ark lıktanda sildi
Mesaj otomatik birleştirildi:

aşağılama :)
Bronz bir lig ve oyunda geçiyor bronz rütbesinde olan adama bronzsun denir ne anlatıyosun daha ? Yaş 12 13 mü eskiden ben de böyle konular açıyordum korkudan :D

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Talha Açıkgöz
Bronz bir lig ve oyunda geçiyor bronz rütbesinde olan adama bronzsun denir ne anlatıyosun daha ? Yaş 12 13 mü eskiden ben de böyle konular açıyordum korkudan :D
benimki korkudan değil zaten hakimin beyni varsa bundan hapis istemez gerek yok çar çakalla uğraşmaya zaman kaybı

Blink

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan Kuzu
Merhaba. Kısa zaman önce bir dava için siber suçlar departmanıyla görüşme sağladım ve muhabbet arasında bu soruyu sordum. Eğer biri size küfür veya hakaret ederse dava açmak ve o kullanıcının bilgilerine ulaşmanın çok kolay olduğunu belirttiler. Fakat oynadığınız oyunun Türkiye sınırları içinde bir server bulundurması gerekiyor yoksa hakaret eden kullanıcının bilgilerine ulaşmak biraz meşakkatli oluyormuş. Bildiğim üzere LoL ve Valorant oyununun İstanbul sunucuları mevcut. Yani birine küfür veya hakaret etmeden önce 2 kere düşünmenizi tavsiye ederim. Nacizane fikrim ise birine "bronzsun" demek bir suç teşkil etmiyor. Saygılar.

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Onur Tk
sa bugün valorant oynarken 'bronzsun' dediğim için adam bana dava açacağını söyledi valorant üzerinden benim resmi bilgilerime nasıl ulaşabilir veya ulaşabilir mi??
tabi ki açamaz

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Talha Açıkgöz
Merhaba. Kısa zaman önce bir dava için siber suçlar departmanıyla görüşme sağladım ve muhabbet arasında bu soruyu sordum. Eğer biri size küfür veya hakaret ederse dava açmak ve o kullanıcının bilgilerine ulaşmanın çok kolay olduğunu belirttiler. Fakat oynadığınız oyunun Türkiye sınırları içinde bir server bulundurması gerekiyor yoksa hakaret eden kullanıcının bilgilerine ulaşmak biraz meşakkatli oluyormuş. Bildiğim üzere LoL ve Valorant oyununun İstanbul sunucuları mevcut. Yani birine küfür veya hakaret etmeden önce 2 kere düşünmenizi tavsiye ederim. Nacizane fikrim ise birine "bronzsun" demek bir suç teşkil etmiyor. Saygılar.
peki nasıl benim ben olduğumu bilecekler d:

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ayberk Çakır
ya o zaten suç ama kimse ciddiye almıyor ama bana kıl biri geldi işte tok sana dava açacam kaç kere uyardım fln filan sonra ilk pek ciddiye almadım ez fln yadım sonra internetten araştırdım fln bulamadım size danışmak istedim ama adama baya ciddiydi senle görüşücez yakın zamanda dedi ve işin garip tarafı ark lıktanda sildi
Mesaj otomatik birleştirildi:

aşağılama :)
çok aşşağılama sen yinede :)

corp11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
kerim bağbak
özelden mesaj at sana ban yediğim chat loglarını atayım dava açılıyo olsa muebbet yerdim :D

Blink

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan Kuzu
peki nasıl benim ben olduğumu bilecekler d:
Merhaba,
Türkiye sınırları içinde server bulundurmak yasal kural ve yükümlülükleri kabul etmek demektir. Olasi bir suç teşkil eden davalarda yükümlülükleri kabul eden firma emniyet genel müdürlüğünün talebi neticesinde oyuncu bilgilerini (Bağlantının iletildiği konum, IP, internet sağlayıcı ve kullanıcı bilgisi vs.) açıkça EGM'ye iletmekle mükelleftir. Çocuk oyuncağı diyebiliriz.
Saygılar.

Top Bottom