Neler Yeni

Oyunlarda Vuramamak beni delirtiyor

hopecrash

80+ Bronze
bf 2042 gibi bir oyunda türlü teçhizat ile haritada sürekli yerin yurdun belli. uzun süredir oyunu oynayanlar haritayı avcunun içi gibi biliyor. bir yerden sonra ezbere oynuyorsun oyunu. eskiden bir motto vardı "play hard go pro" ne kadar çok oynarsan o kadar iyi olursun.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Cancel enter
oyunlarında iyi oynaman için hızlı el göz kordinasyonu + hızlı tepki süresi +el becerisi + uzun süre odak kalabilme+ stratejik gibi şeyler gerekir bunlar varsa o oyunu da uzun süre oynamaya başlarsan çok iyi olursun. Bahsettiğin oyuncularda muhtemelen oyunu çok uzun süre oynamış kişiler ve oyunda yeni isen karşılarında hiç şansın olmuyor bende 15 senedir half life oynuyorum 7v1 atarken bile yenilmiyorum, ilk oynadığım zamanlarda bende tak tak hs yerdim :D zamanla oyunu ezberlemiş oluyorsun silahların kullanımını aim'i map bilgisini vs bir de bu oyunu 1998 den beri aralıksız oynayan bir sürü adam var nasıl oynadıklarını bile görmek istemezsin.
Adamlar baba parasıyla 200 bin TL lik pc ler de arkadaşın dediği gibi 12 saat boyunca oynuyorlar ben ise işten gelince 1 saat giriyorum oda sürekli kafamdan vuruluyorum Aw. Gelde sinirlenme

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kartal akyıldız
Adamlar baba parasıyla 200 bin TL lik pc ler de arkadaşın dediği gibi 12 saat boyunca oynuyorlar ben ise işten gelince 1 saat giriyorum oda sürekli kafamdan vuruluyorum Aw. Gelde sinirlenme
Kanks boş ver aynısını warzonde yasiyorum kafa dagitmak için 1 2 saatliğine giriyorum manyaklar yüzünden oynıyamiyorum boş ver hikayali oyunlardan devam et yoksa harbi manyak olursun

RONALDINHO

80+ Bronze
battlefieldda normal. oyuncu kitlesi sabit muhtemelen 10 yıllık oyuncularla oynuyorsundur

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Koray Yıldız
Kafaya takmayın başka oyunlara geçin. Ben 4 kişi ortak beraber ilerlediğimiz oyun oynuyorum. Onda bile adam 500 kill almış ben 200. Onun tartışması çıkıyor. Ben de tek kişilik oyunlara geçtim.
Kafaya takmaktansa single-player oyunları oynuyorum aynen, Turnbased strategy falan çok zevkli oluyor satranç gibi düşüne düşüne (y)

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
MamiTheHL1
Haklısın bende öğrencilik dönemlerimde sabah akşam half life oynadığımdan dolayı o oyunda ustalaştım fakat bir dönem sonra iş güç sahibi oluyorsun vakit ayıramıyorsun oyunlardan geri kalınca rakiplerine karşı şansın kalmıyor. mesela bende half life'den başka fps oyununda iyi oynayamam çünkü o oyunları oynamaya hiç vaktim olmuyor ve gelişemiyorum. fakat half life'de kas hafızam var artık 1 ay girmesem bile paslı halimle hala oynayabiliyorum bu yüzden tek oynadığım oyun hl olabilir.. ekipman konusunda da tüplü monitor kullanıyorum :D

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Cancel enter
Ozaman biri bana 600 lira mıgeri versin hahah

Golf 4 R32

80+ Silver
Arkadaş. Silahlar hepsi sekiyor iyide adamlar nasıl anında vurabiliyor ya.. Bu oyunlar cidden insanı deli ediyor kuran çarpsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

ZIKKIMIN KÖKÜ OLSUNLAR
Boşver cs2 başla

Mchttmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mücahit Tamar
ustune birde sistem ekipmanin falan iyiyse hic bahanen olmaz kotu oyuncusun demektir :D
Yada şöyle oluyor berbat bi telefonun yada bilgisayarın vardır ama efsane oynarsın her maç mvp olursun bi süre sonra sistemi yükselttiğindede berbat oynarsın bi orantısızlık oluyor

Hanaz

80+ Silver
BTF 2042 oynuyorum abi anlamıyorum bu insanlar nasıl böyle oynuyorlar şansları mı iyi.. Adamların karşısına çıkar çıkmaz tak. Tak. Anında indiriyorlar mousu laptopun ekranına fırlatasım geliyor nalet olsun... Yoksa oyuncuların koltuğu mu rahat?
Senin umursamadığın half life sunucularındaki hayatsızlarla aynı durumdalar işi gücü bırakıp ustalaşıyorlar

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
774
İsim
YILDIRIM
Yeni başladıysan bu tür oyunları oynamaya çok normal oynadıkça kendini geliştiriyorsun ama günde 1 saatle zor biraz. 27 yaşındayım kendimi bildim bileli fps oynuyorum şuan işten dolayı günde 2 saat anca oynayabiliyorum ama yılların verdiği aim, tecrübe vs. duruyor oynayarak o seviyelere çıkabilirsin.

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Battlefield mükemmel bir oyun bf 2 çıktığından beri oynuyorum bf 2042 aralrından bugüne kadar çıkmış en kötü oyundur. Oynayacaksan BF V oyna, daha güzel

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,118
Üyeler
140,950
Son üye
doctorcat
Top Bottom