Neler Yeni

Yardım p30 lite ekran yerinden çıkmış

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Evren avcı
Arkadaşlar babamın p30 lite özellikle alt tarafından yerinden çıkmış. telefonu ekran yere paralel olacak şekilde tutunca sarkıyor. birkaç milimetre içi kısmen görünüyor batarya şişmiş mi baktım da belli olmuyor ama görünürde şişik değil çünkü bir kaç gündür böyle sorunsuz kullanıyor? sebebi nedir bunun? tamirini nasıl yapabiliriz?

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Arkadaşlar babamın p30 lite özellikle alt tarafından yerinden çıkmış. telefonu ekran yere paralel olacak şekilde tutunca sarkıyor. birkaç milimetre içi kısmen görünüyor batarya şişmiş mi baktım da belli olmuyor ama görünürde şişik değil çünkü bir kaç gündür böyle sorunsuz kullanıyor? sebebi nedir bunun? tamirini nasıl yapabiliriz?
Kronik çıta ve dandik yapıştırıcı sorunu. en sonunda sinirlendim ekranı yerinden kesip duvara fırlattım aşırı sinir edici olay.

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Evren avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kronik çıta ve dandik yapıştırıcı sorunu. en sonunda sinirlendim ekranı yerinden kesip duvara fırlattım aşırı sinir edici olay.
sıfır alındığından beri hiç içi açılmamıştı. sizce ne kadar tutar tamir fiyatı. muhtemelen türkcel de yaptırır babam. yaklaşık 3-4yıldır kullanıyordu.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
sıfır alındığından beri hiç içi açılmamıştı. sizce ne kadar tutar tamir fiyatı. muhtemelen türkcel de yaptırır babam. yaklaşık 3-4yıldır kullanıyordu.
ucuz tutar net fiyat söylemem sadece yapıştırıcı kullanacak.

Top Bottom