Neler Yeni

Paladins Champion Pack

Leng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Batuhan
Arkadaşlar steamdan paladins champions pack aldım. Gelmiş ve gelicek bütün şampiyonları açar diyordu. Dlc steamda tikli ama şampiyonların hiçbiri açılmadı. Yaşayan var mı acaba?

ygtcntpl

80+ Bronze
Arkadaşlar steamdan paladins champions pack aldım. Gelmiş ve gelicek bütün şampiyonları açar diyordu. Dlc steamda tikli ama şampiyonların hiçbiri açılmadı. Yaşayan var mı acaba?
Aynı paket bende de var böyle bir sorun yaşamadım. Steamı yönetici olarak tekrar açmayı dene istersen yine olmazsa dlcyi kapat aç ve yine olmazsa ticket at en iyisi.

Leng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı paket bende de var böyle bir sorun yaşamadım. Steamı yönetici olarak tekrar açmayı dene istersen yine olmazsa dlcyi kapat aç ve yine olmazsa ticket at en iyisi.
Ticket atıcaktım ama her seçenekte oyunun firmasına yönlendirmeye çalıştı yönetici denerim yine olmazsa atarım

ygtcntpl

80+ Bronze
dostum bugün paladinse girmeye çalıştım easyanticheat kurulu değil diyor silip yükledim yine aynı hata bir bilgin var mı?

Leng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum bugün paladinse girmeye çalıştım easyanticheat kurulu değil diyor silip yükledim yine aynı hata bir bilgin var mı?
Bana da olmuştu steamdan kullanıyorum şuan sıkıntı yok bana olduğunda googleye yazıp sorunu çözmüştüm ama hatırlamıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
914,832
Üyeler
141,897
Son üye
paradex