Neler Yeni

Palit Gamerock 3070Ti 84 derece

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Dostlar selam
İkinci el bir bilgisayarcıdan RTX 3070Ti Palit Gamerock aldım fakat furmakta 4 dakikada 83 derece oluyor ve üzerine üstlük %100 fan hızında çalışıyor kasam Gamepower Warcry 9 tane fan var ve camı açık adama götürsem iade alır fakat bu kart sizce neden bu şekilde olabilir yani termal pedleri mi eskidi çok mu kullanıldı yani onu merak ettim
Kart 9 ay önce alınmış 5 ay mining yapılmış mining furyası bitince rafa kaldırılmış öyle dedi

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Alperen Çetin
Mining yıpratmış kartı. Termal pedlerin değişmesi gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Comics
Ben vakti zamanında 2. el ekran kartı aldığımda termal padlerini ve macununu yenilemiştim (iyi bir macun ile) ve gerçekten çok fark etmişti sıcaklıklar. Bence deneyin bunları.

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Alperen Çetin
Bende 3070 msi ventus 3 fanlı modelinden var funmarkta 65 derece veriyor

NightRose

80+ Bronze
Dostlar selam
İkinci el bir bilgisayarcıdan RTX 3070Ti Palit Gamerock aldım fakat furmakta 4 dakikada 83 derece oluyor ve üzerine üstlük %100 fan hızında çalışıyor kasam Gamepower Warcry 9 tane fan var ve camı açık adama götürsem iade alır fakat bu kart sizce neden bu şekilde olabilir yani termal pedleri mi eskidi çok mu kullanıldı yani onu merak ettim
Kart 9 ay önce alınmış 5 ay mining yapılmış mining furyası bitince rafa kaldırılmış öyle dedi
macun bakımı istiyor kart, belki pedleri de eskimiştir. kısacası içinin açılması lazım. eğer kendin kullanıcaksan bakımını yaptır, satmayı düşünüyorsan açma içini öyle kullan bir müddet.

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Emir
sök içini garantisi yoksa macunu yenile bende 3070 rog almıştım 2.el 5 ay miningli. Kartın garantisi vardı ama ben kendim söktüm macunu temizledim yeniledim. 80 dereceye çıkan kart şimdi 67 dereceden yukarı çıkmıyor

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Abdullah
Kanka alırken kartı teste sokturmadın mı ?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,237
İsim
Kerem Çavuş
Bence iade et uğraşmaya değmez biraz daha ekleyip daha temiz kart alabilirsin

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mining yıpratmış kartı. Termal pedlerin değişmesi gerekiyor
Bende 3070 msi ventus 3 fanlı modelinden var funmarkta 65 derece veriyor
Hocam 3070Ti fazla sıcak çalışan bir kart zaten onun icin 75 dereceler normal
Ben vakti zamanında 2. el ekran kartı aldığımda termal padlerini ve macununu yenilemiştim (iyi bir macun ile) ve gerçekten çok fark etmişti sıcaklıklar. Bence deneyin bunları.
Hocam zaten kendisiyle konuştum getirin termal ped ve macununu değiştirelim en kötü değişim yaparız hallederiz dedi
macun bakımı istiyor kart, belki pedleri de eskimiştir. kısacası içinin açılması lazım. eğer kendin kullanıcaksan bakımını yaptır, satmayı düşünüyorsan açma içini öyle kullan bir müddet.
Hocam kullanmayı düşünüyorum ya
Kanka alırken kartı teste sokturmadın mı ?
Kuzenim gitti ama orada uzay montajda sistem maks 82 görmüş 84 falandı fan hızı
Bence iade et uğraşmaya değmez biraz daha ekleyip daha temiz kart alabilirsin
En kötü o şekilde yaparım hocam

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,237
İsim
Kerem Çavuş
Hocam 3070Ti fazla sıcak çalışan bir kart zaten onun icin 75 dereceler normal

Hocam zaten kendisiyle konuştum getirin termal ped ve macununu değiştirelim en kötü değişim yaparız hallederiz dedi

Hocam kullanmayı düşünüyorum ya

Kuzenim gitti ama orada uzay montajda sistem maks 82 görmüş 84 falandı fan hızı

En kötü o şekilde yaparım hocam
Adam demiş zaten götür termal padi falan değiştirirsin ondan sonra test sonucunu paylaşırsın duruma göre de iade edersin veya kullanırsın , satıcı iyimiş

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Adam demiş zaten götür termal padi falan değiştirirsin ondan sonra test sonucunu paylaşırsın duruma göre de iade edersin veya kullanırsın satıcı iyimiş
Hocam güvenerek aldım ya zaten 1 hafta istediğiniz gibi iade istediğiniz testi yapın dedi sonra da ben sorun yaşayınca ürünü sattım ama arkasındayım getir bakalım dedi sağ olsun

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Alperen Çetin
Hocam güvenerek aldım ya zaten 1 hafta istediğiniz gibi iade istediğiniz testi yapın dedi sonra da ben sorun yaşayınca ürünü sattım ama arkasındayım getir bakalım dedi sağ olsun
Kaça aldınız

Top Bottom