Neler Yeni

Palit RTX 3090 aldım ama Pişman olurmuyum?

Arkadaşlarımın İsteği Üzerine Palit RTX 3090 aldım pekde bilgim yok sizce iyi midir? Asusdan nvidia da

• Oy kullanan toplam üye
    8
  • Anket kapatıldı .

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Son düzenleme:

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Arkadaşlarım önermişti...
Palit kötü değildir. O arkadaşın bahsettiği şey 3090 zaten pahalı bir kart, 3090 alan kişi almışken birkaç bin daha koyarak Asus ROG, MSI Gaming X gibi piyasanın en tepesindeki kartlar alınabilir.

Troll konu olduğunu düşünerek cevaplıyorum ama hadi hayırlısı...

Ayrıca umarım "Daha iyi midir Asus'dan Nvidia'dan?" derken Nvidia'nın Founders Edition kartlarından bahsediyorsunuzdur. "Genel olarak Nvidia'dan daha iyi mi Palit'in kartları?" gibi sorduysanız durum vahim. 😂

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
30 yıllık marka, iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emircan
Palit kötü değildir. O arkadaşın bahsettiği şey 3090 zaten pahalı bir kart, 3090 alan kişi almışken birkaç bin daha koyarak Asus ROG, MSI Gaming X gibi piyasanın en tepesindeki kartlar alınabilir.

Troll konu olduğunu düşünerek cevaplıyorum ama hadi hayırlısı...

Ayrıca umarım "Daha iyi midir Asus'dan Nvidia'dan?" derken Nvidia'nın Founders Edition kartlarından bahsediyorsunuzdur. "Genel olarak Nvidia'dan daha iyi mi Palit'in kartları?" gibi sorduysanız durum vahim.
Aklımda Asus vardı aslında ve paliti üllkemizde çoğu kişi kötü gördüğünden böyle izlenim oluyor insanlarda f/p olrk tabii ki palit

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Aklımda Asus vardı aslında ve paliti üllkemizde çoğu kişi kötü gördüğünden böyle izlenim oluyor insanlarda f/p olrk tabii ki palit
Benim eski 512MB 9800GT kartım Palit'in modeliydi. Yıllarca hiçbir problem yaşamdım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,873
Üyeler
140,711
Son üye
Eko_Ekoo
Top Bottom