Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Pazarama'da Mi Band 7 599₺!

BERKE242

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
BERKE YILMAZKAYA
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
ya ne foto atıyorn nasıl dedik

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
halil

BERKE242

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
BERKE YILMAZKAYA
sizdede öylei telefonla uzaklaşıyor geri yakınlaınca bağlanmıyor

Merdo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mert
Herkese Merhaba, Bende hem bi band 7 hemde hoparlörden satın aldım arkadaşlar. Fakat hoparlör bozuldu. Servise göndermek istiyorum fakat hangi servisin baktığını bulamıyorum. Defalarda pazarama ve mi tarafıyla görüşmeme rağmen halen bir muhatap bulamadım. 2 konuda desteğe ihtiyacım var.
1 - Öncelikle daha önce hoparlörü servise gönderen var mı ? Varsa hangi yöntemle gönderdi. Allah aşkına söylesin.
2- Hoparlörü satın alan arkadaşlar; Kutudan garanti belgesi çıktı mı ? Çıktıysa hangi firma ismi yazıyor fotoğrafını benimle paylaşabilir mi ?

Kafayı sıyırmış durumdayım. Ama bu işin peşini bırakmayacağım. Yazdıklarım haricinde destek olabilecek fikir verebilecek bir arkadaş varsa yazsın lütfen.

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Deniz
Herkese Merhaba, Bende hem bi band 7 hemde hoparlörden satın aldım arkadaşlar. Fakat hoparlör bozuldu. Servise göndermek istiyorum fakat hangi servisin baktığını bulamıyorum. Defalarda pazarama ve mi tarafıyla görüşmeme rağmen halen bir muhatap bulamadım. 2 konuda desteğe ihtiyacım var.
1 - Öncelikle daha önce hoparlörü servise gönderen var mı ? Varsa hangi yöntemle gönderdi. Allah aşkına söylesin.
2- Hoparlörü satın alan arkadaşlar; Kutudan garanti belgesi çıktı mı ? Çıktıysa hangi firma ismi yazıyor fotoğrafını benimle paylaşabilir mi ?

Kafayı sıyırmış durumdayım. Ama bu işin peşini bırakmayacağım. Yazdıklarım haricinde destek olabilecek fikir verebilecek bir arkadaş varsa yazsın lütfen.
Xiaomiye yaz

Merdo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mert
:) hocam şaka yapıyorsun herhalde. Tabi ki yazdım, Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Sistemimizde seri no gözükmüyor diyor. O yüzden içinden çıkan garanti belgesinin üzerinde yazan firmayı merak ediyorum.

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Deniz
:) hocam şaka yapıyorsun herhalde. Tabi ki yazdım, Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Sistemimizde seri no gözükmüyor diyor. O yüzden içinden çıkan garanti belgesinin üzerinde yazan firmayı merak ediyorum.
Mi tarafıyla görmemişim kusura bakma

Splixson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,234
İsim
Furkan
işe yarar bi ürün mü

Merdo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mert
Hocam Bluetooth hoparlör geldi. Bileydim ikili alıp stero yapardım. Baya iyiymiş verdiğim paraya değdi. Sesi fullediğimdr bile yüksek ses veriyor ve bozmuyor on numara
Paylaşım için teşekkürler bu arada :)

Mi band ve bluetooth hoparlör siparişi vermiştim, ikisini dün teslim aldım, Ptt getirdi, teslimat yeri Konya
Paylaşan arkadaşa bu vesileyle teşekkür edeyim.

vay arkadaş hoparlör geldi keşke 2.sini de sipariş geçeydim bu fiyata çok iyi

ürünlerim geldi benimde gayet kullanışlı hoparlor ve miband
Arkadaşlar geçmiş mesajlardan sizlerin hoparlör aldığını gördüm. Rica ediyorum kutunun içinden çıkan (çıktıysa) garanti belgesinin görselini benimle paylaşabilir misiniz ? Bende hoparlör aldım ve arızalandı servise göndermek istiyorum ama beni 10 gündür kanser ettiler. Eğer garanti belgesinde bir firma yazıyor ise onların üzerine gideceğim.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Selim
Arkadaşlar geçmiş mesajlardan sizlerin hoparlör aldığını gördüm. Rica ediyorum kutunun içinden çıkan (çıktıysa) garanti belgesinin görselini benimle paylaşabilir misiniz ? Bende hoparlör aldım ve arızalandı servise göndermek istiyorum ama beni 10 gündür kanser ettiler. Eğer garanti belgesinde bir firma yazıyor ise onların üzerine gideceğim.
Ben Hepsiburada üzerinden değişim yaptım Ouno diye bir servise gitmişti. 1 ay veya 1.5 ay gibi bir süre oldu servisten ses çıkmayınca hbye yazdım hepsiburada yeni hoparlör gönderdi daha sonra 1 hafta geçti servis aradı ücret iade edilecek diye, ürünü aldığımı söyleyip kapattım. Sizin arıza neydi?

Merdo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mert
Ben Hepsiburada üzerinden değişim yaptım Ouno diye bir servise gitmişti. 1 ay veya 1.5 ay gibi bir süre oldu servisten ses çıkmayınca hbye yazdım hepsiburada yeni hoparlör gönderdi daha sonra 1 hafta geçti servis aradı ücret iade edilecek diye, ürünü aldığımı söyleyip kapattım. Sizin arıza neydi?
Temassızlık var hoparlörün üzerine baskı yapınca çalışıyor hocam. Ayrıyetten çalıştığında da patlak cızırtılı geliyor ses.

Top Bottom