Neler Yeni

Pazartesi ise başlıyorum en hızlı şekilde nasıl PC alabilirim

OnurCiftci26

80+ Bronze
25 yaşındayım hiç adam gibi PC alamadım zaten masrafın yok koymaz ailem bana 1080 ti sistem 3000 lira iken almadılar şimdi isteselerde alamıyorlar
Reis işine karışmak gibi olmasın da o kadar parayı pc'ye vermektense daha düşük bütçeli bir bilgisayar alıp geri kalan parayı biriktirebilirsin. Yaşın 25 olmuş evlilik yaşın da geliyor ben senin yerinde olsam paramı saklardım dolar altın vs. Kazancın bol olsun.

The Batman

80+ Silver
Reis işine karışmak gibi olmasın da o kadar parayı pc'ye vermektense daha düşük bütçeli bir bilgisayar alıp geri kalan parayı biriktirebilirsin. Yaşın 25 olmuş evlilik yaşın da geliyor ben senin yerinde olsam paramı saklardım dolar altın vs. Kazancın bol olsun.
Benim mesleğim bilgisayar zaten mühendislik için güçlü bir şey lazım evlilik bu ekonomide çok zor

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Bütçeni net bir şekilde belirle ve o bütçeye göre sistemini belirle. Her ay yavaş yavaş bir parça al. Mesela bir ay ekran kartı bir ay işlemci gibisinden. En mantıklısı böyle.

The Batman

80+ Silver
Bütçeni net bir şekilde belirle ve o bütçeye göre sistemini belirle. Her ay yavaş yavaş bir parça al. Mesela bir ay ekran kartı bir ay işlemci gibisinden. En mantıklısı böyle.
Bu banada bayağı mantıklı geldi tek kasa eksik zaten ekran kartı çeksem gaming gecelerde falan kalanlar çok pahali değil zaten

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Emre Yılmaz
Hocam tl malum değer kaybediyor. Biriktireceksen altın veya dolar almak en mantıklısı en azından değer kaybetmez. Ürünlere dolar bazında pek zam gelmiyor. Toplu hazır sistem alınca daha ucuza gelebilir. Ben olsam parça parça almak yerine dolarla biriktirip hazır sistem alırdım

The Batman

80+ Silver
Hocam TL malum değer kaybediyor. Biriktireceksen altın veya dolar almak en mantıklısı en azından değer kaybetmez. Ürünlere dolar bazında pek zam gelmiyor. Toplu hazır sistem alınca daha ucuza gelebilir. Ben olsam parça parça almak yerine dolarla biriktirip hazır sistem alırdım
ben önceden tek tek hesaplayınca sistemden daha ucuza denk geliyor diye görmüştüm sistem her zaman uygun olmayabilir bence genel parçalardan kısıyorlar mesela daha ucuz ssd ram psu gibi

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
İş yeri için banka kartı alırken kredi kartı da al, ve o karta taksitle pc al. Ben öyle yaptım

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İse başlıyorum 1 ay sonra 4.5 5 arası maaş alicam şimdiden 5k limitli kart verdiler ben şöyle 15-20 arası en hızlı PC nasıl alabilirim beklemek lazımsa ne kadar beklerim bütün parayı PC ye basicam ilk 6 ay
Eğer çalışmanız garanti yani atılma gibi bir durum olmazsa bir yakınınızdan almasını isteyin ve ona taksit taksit ödeyin.
Ama kredi ve faizli şeyler bulaşmayın derim sonra yakar.
(Dini olarak değil ödeyemezse faizi artacak iyicene.)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,186
Üyeler
157,490
Son üye
darkdevil19
Top Bottom