Neler Yeni

Pc Apple müziğe giriş yapamıyorum

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Kangal Kangaoğlu
apple müzik üyeliği aldım ama windowsta giriş yapamıyorum, kullanıcı adı şifre giriyorum ama appleid.apple.com adresine gidin diye hata veriyor. Siteye girip hesap kurulumu yapıyorum ama gizlilik sekmesinde devam dememe rağmen sayfayı geçemiyorum. Anlayan bir varsa varsa yardımcı olursa sevinirim, ne denediysem olmadı.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-04-17 212853.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-17 212853.png
    25.1 KB · Hit: 13
  • Ekran görüntüsü 2024-04-17 212603.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-17 212603.png
    46.4 KB · Hit: 7

serwintes

80+ Silver
apple müzik üyeliği aldım ama windowsta giriş yapamıyorum, kullanıcı adı şifre giriyorum ama appleid.apple.com adresine gidin diye hata veriyor. Siteye girip hesap kurulumu yapıyorum ama gizlilik sekmesinde devam dememe rağmen sayfayı geçemiyorum. Anlayan bir varsa varsa yardımcı olursa sevinirim, ne denediysem olmadı.
bende de böyle oluyordu yapacak bisi yok

Mr.White

80+ Bronze
Windows için apple music programı çok sıkıntılı, telefondan favorilediğim şarkı gelmiyor, senkronize olması için hesaptan gir çık yapmam lazım, ama macOS'ta öyle bir derdim olmuyor bu yüzden tekrar spotify'a döndüm ses kalitesi konusunda ne kadar uzak olsa da maalesef bu gibi sorunlarla uğraşamam.

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Kangal Kangaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben bir ay Apple Music kullandım çok sorunluydu bazen müzikleri açmıyordu
Belki o zaman eski sürüm bi iphone kullanıyordum ondanda olabilir
Windows için apple music programı çok sıkıntılı, telefondan favorilediğim şarkı gelmiyor, senkronize olması için hesaptan gir çık yapmam lazım, ama macOS'ta öyle bir derdim olmuyor bu yüzden tekrar spotify'a döndüm ses kalitesi konusunda ne kadar uzak olsa da maalesef bu gibi sorunlarla uğraşamam.
Anlaşılan tekrar spotify kullanmaktan başka çare yok, teşekkür ederim.

Mr.White

80+ Bronze

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Kangal Kangaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben youtube music kullanıyorum gayet memnunum
Youtube müzik ses kalitesi bazı şarkılarda çok kötü oluyor, arkada dip ses varmış gibi geliyor. Sadece youtube müzik kullanırsan fark etmiyorsun ama spotify veya apple müzik gibi uygulamalarda dinledikten sonra youtube müzikte dinleyince insanın kulaklarını tırmalıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,239
Üyeler
140,966
Son üye
Reapolse
Top Bottom