Neler Yeni

PC de CS2 hariç hiçbir oyun açılmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Turgay
Steam olsun Epic Games olsun hiçbir oyun açılmıyor, sadece açılırkenki o intro geliyor ve oyun kapanıyor. Steam'de sadece CS2 açılıyor o kadar.
16 GB RAM RTX3050 6 GB i5-13500H (laptop)
NBA2K24 oyununda xbox kontrolcüsü kullanıyorum, bazıları kontrolcüden olabilir diyolardı o yüzden yazdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Steam olsun Epic Games olsun hiçbir oyun açılmıyor, sadece açılırkenki o intro geliyor ve oyun kapanıyor. Steam'de sadece CS2 açılıyor o kadar.
NBA2K24 oyununda xbox kontrolcüsü kullanıyorum, bazıları kontrolcüden olabilir diyolardı o yüzden yazdım.
Hocam tuhaf bi durum temiz bir format atmanızı tavsiye diyorum.

Zapt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Tunahan
Yüksek ihtimal kontrolcüdendir. Bende de xbox kontrolcüsü vardı ve onun yüzünden bilgisayar sürekli mavi ekran veriyordu. Denetim masası aygıtlara baktığımda üzerinde ünlem vardı ben de kaldırdım cihazı pc yeniden başlatıp tekrar bağladım ve düzeldi. Bir de böyle dene bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Bende anlamadım Hocam, bir anda böyle bir şey oluverdi, kaç gündür çözüm arıyorum
Hocam dediğim gibi temiz bir format işe yarayacaktır diye düşünüyorum donanımsal olacağını sanmam yazılımsal büyük ihtimalle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Turgay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yüksek ihtimal kontrolcüdendir. Bende de xbox kontrolcüsü vardı ve onun yüzünden bilgisayar sürekli mavi ekran veriyordu. Denetim masası aygıtlara baktığımda üzerinde ünlem vardı ben de kaldırdım cihazı pc yeniden başlatıp tekrar bağladım ve düzeldi. Bir de böyle dene bakalım.
Hocam benim kontrolcünün üzerinde herhangi bir ünlem yok ama yine de kaldırdım şimdi yeniden başlatacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam dediğim gibi temiz bir format işe yarayacaktır diye düşünüyorum donanımsal olacağını sanmam yazılımsal büyük ihtimalle.
yüksek ihtimalle

Yok hocam herhangi bir değişiklik olmadı.

Hocam şu an fark ettim oyunlar açılmadan önce ufak bir cmd ekranı açılıyor, ama tam net göremiyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Zapt

Turkmangg123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Reşit Akalın
Harbi sıkıntı durummuş hocam. Bilgilerinizi yedekleyip format atınız

Top Bottom