Neler Yeni

Pc de ethernet sürücüsü yok

ali77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali77
Hocam anlatıyorum ya işte ağ bağdaştırıcılarına gel ünlem işaretli realtek varya ona sağ tık yap cihazı kaldır de sonra cihazın Sürücü yazılımını sil yazacak ona tık işareti koyup uygula de bu kadar sonra dediğimi yap
Yazmadı öyle bişey

eren28tr

80+ Platinum
Dediğim siteden Windows 7 32 bit yazıyor ya ona tıkla işletim sistemi seçme yeri gelecek Windows 10 64 bit seç dediğim şeyi indir.

eren28tr

80+ Platinum
Evet hocam aktar masaüstüne at ama kurmadan önce o dediğim şeyi kaldır yukarıda belirttiğim şekilde.

eren28tr

80+ Platinum
Bak hocam anlatıyorum aygıt yöneticisine gel ağ bağdaştırıcılarına gel ünlem işareti olan realtek ile başlayan bişey varya ona sağ tık yap yaptın mı yaptıktan sonra cihazı kaldır var ona bas sonra cihazın Sürücü yazılımını sil diye bişey yazacak onu işaretle uygula de sonra indirdiğin dosyayı kur pcyi yeniden başlat

ali77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali77
Evet hocam aktar masaüstüne at ama kurmadan önce o dediğim şeyi kaldır yukarıda belirttiğim şekilde.
Olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak hocam anlatıyorum aygıt yöneticisine gel ağ bağdaştırıcılarına gel ünlem işareti olan realtek ile başlayan bişey varya ona sağ tık yap yaptın mı yaptıktan sonra cihazı kaldır var ona bas sonra cihazın Sürücü yazılımını sil diye bişey yazacak onu işaretle uygula de sonra indirdiğin dosyayı kur pcyi yeniden başlat
Nerde yazıyo işte o

Bide bunda win7 yazıyo onu anlamadım

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
769
İsim
Fatih Ayhan

eren28tr

80+ Platinum
hocam bi dk beklermisin resimli olarak anlatacağım.

hocam bak pcden aygıt yöneticisine geldin değilmi ordanda ağ bağdaştırıcılarına çift tıkla sonra realtek ile başlayan bişey varya ona sağ tık yao cihazı kaldıra tıkla bu şekil cihazın sürücü yazılımını sil işaretli olacak uygula diyeceksin yaptıktan sonra haber ver.

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    82.9 KB · Hit: 15

ali77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali77
Sıkıntı yok sen indir kur.
Reis kusura bakma seni yorduk ama

hocam bi dk beklermisin resimli olarak anlatacağım.

hocam bak pcden aygıt yöneticisine geldin değilmi ordanda ağ bağdaştırıcılarına çift tıkla sonra realtek ile başlayan bişey varya ona sağ tık yao cihazı kaldıra tıkla bu şekil cihazın sürücü yazılımını sil işaretli olacak uygula diyeceksin yaptıktan sonra haber ver.
Reis dediniz yaptım ana olmadı çünkü senin bana verdiğin dosyada max 8.1 var ondan olmadı

eren28tr

80+ Platinum
hocam dediğimi yaptınmı aygıt yöneticisinden kurma dediğim dosyayı.

Top Bottom